Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-Corners[Jail] - Powrót pierwszego w Polsce Jail - HolyServ.! [Dedyk 16gb ram.] [TS3][Najbardziej dopracowany Jail!][Gangi]


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T-Corners[Jail]

IP:

Serwer: 91.234.217.205

TS3: 91.234.217.205

Informacje:

myslnik.pngTryb rozgrywki: Jail

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 100

myslnik.pngZwierzęta: Nie

myslnik.pngPotwory: Nie

myslnik.pngPvP: Tak

Pluginy:

Kilka ze starego serwera, kilka nowych + kilka autorskich ^^

Ekipa:

FrxX(Dawniej Cerat0r) - Właściciel

kiwiszon - Właściciel

Maszejek - Właściciel

Pinecha08 - HeadAdmin

CrazyVictoria- Administratorka

davidvip - Moderator

Dodatkowe Informacje:

Pamiętacie ten dawny, sławny i pierwszy w Polsce serwer Jail - HolyServ/Gamid-Games?

Wracamy po długieeej przerwie z trochę zmienioną administracją ;)

Serwer będzie podobny do dawnego ale,

Sektory: A-M(Możliwe że będzie więcej.),

Po ukończeniu Sektorów jest możliwość wyjścia na wolność, zamieszkania w mieście(Blok/Hotel) lub wybudowania własnego domku na wsi. Wyjść na wolność będzie można także podczas eventu ucieczki;)

Jeśli wyjdziecie na wolność, nie da się wrócić do więzienia, jedynie można odwiedzić więźnia w specjalnym pomieszczeniu odwiedzin.

Jednak pamiętajcie, wyjście na wolność nie oznacza 100% wolności!

Strażnicy będą dalej ciebie pilnować i przy dużym przewinieniu możesz wrócić do więzienia do sektoru A!

Rozbudowany system zarabiania,

Możliwość zdobycia itemków/zbroi/exp z mobów(MobArena), graczy i różnych surowców
Mamy 3% szansy że gdy zabijemy VIP'a wyleci nam diament. - Już niedługo.

Mamy 0,50% szans że ze stone wyleci ruda żelaza.

100% Automatyczny serwer (Sektory kupujesz komendą /sektor, automatyczne cele itp.)

System poszukiwanych: Gdy zabijesz kogoś z listy poszukiwanych otrzymujesz automatycznie dany item (zależy od siły poszukiwanego) - W budowie.

MobArena z własnymi klasami i nagrodami. - W budowie.

Parkoury (ahh.. pamiętam ten czas kiedy więcej osób próbowało przejść parkoury zamiast zdobywać sektory:D) - W budowie.

PaintBall - W budowie.

Gangi - W budowie. - możliwe że będzie kilka dni po otwarciu serwera.

Ranking PvP - W budowie. - możliwe że będzie kilka dni po otwarciu serwera.

Postęp prac:

Mapa - 100%

Pluginy - 95%

Serwer będzie się cały czas rozwijał, opłacony jest na bardzo długi czas więc nie padnie po 1 miesiącu:)

Screeny:

*** MAPA ***

 

Spawn

 

42084248446599523640.png

 

Cele

 

47225438432527871877.png

 

Stołówka

 

83657211110101996599.png

 

Spacerniak

 

60657858841875026405.png

37601470301304952966.png

 

Sektory

 

99999015667715430997.png

 

 

Rozwiń \/

 

 


Sens Jail'a : Jesteś najgorszym oprychem więc dzięki dobroci policjantom możesz zmniejszyć sobie wyrok poprzez prace w Sektorach A-L, Im dalej, tym lżej. Twoim celem jest wydostanie sie ze strasznie cieżkich sektorów aż do głównej części więzienia znajdującego sie na powierzchni.Tam zaś musisz zachowywać sie grzecznie aby zmniejszyć sobie odsiadke do minimum lub razem z kolegami z celi planować ucieczke !

Spodziewaj sie jednak ze Policja ci tak łatwo nie odpuści, Klawisze nie są słabi i dysponują potężną bronią !. Nie bądź gorszy !

Zostan najlepszym oprychiem celi, która dzielisz z innymi pięcioma osobami, stwórz najlepszy gang i wyzywaj inne na pojedynki. Już teraz dołącz do świetnej zabawy!

Nie wiesz jak zacząć? Co robić od początku? Tutaj masz wszystko:

 

 

Strefa A:

Początkowa więc jest za darmo. To na niej zdobywasz drewno i cobblestone,

który potem przeznaczasz na Pierwszy kilof,siekierke.

Drewno i cobblestone sprzedajesz w sklepie zarabiając pieniądze.

Dzieki nim możesz bez trudu przedostać sie do nowej strefy, łatwiejszej od poprzedniej!

Pamietaj! początki zawsze są trudne. Szczególnie te w więzieniu.

Strefa A jest Najtrudniejsza ze wszystkich. Jednak nie masz sie o co bać im dalej, tym łatwiej !

Strefa (150$) B:

Surowce: Piasek i Gline

Strefa (400$) C:

Surowce: Sandstone i Netherrack

Strefa (1000$) D:

Surowce: Iron Ore i Coal

Strefa (5000$) E:

Surowce: Glowstone i MossyStone

Strefa (10000$) F:

Surowce: Dynia i Melon

Strefa (20000$) G:

Surowce: Sponge i Bricks

Strefa (35000$) H:

Surowce: Emeraldy i Kwarc

Strefa (50000$) I:

Surowce: Gold Ore i Stone Brick

Strefa (75000$) J:

Surowce: Obsydian i Pajeczyny (W tej strefie można kupić książkę SilkTouch)

Strefa (100000$) K:

Surowce: Welna i Szkło

Strefa (150000$) L:

Surowce: Lapis Lazuli i RedStone

Strefa (300000$) M:

Ah te tysiące które zbierałeś jakiś czas wkońcu sie opłaciły..

Słodka Strefa "M", słodka wolna część więzienia !

Tyle to trwało ale jakie zyski!.

Już tak blisko do ustatkowania w życiu... Prawowita Strefa "M" Jest możliwa do uzyskania za darmo tylko przy

EVENT UCIECZKA

 

 

Co robić na serwerze?:

 

 

1. Musisz wyjść ze strefy A aż do ostatniej strefy (M)

2. W każdej strefie masz do kopania inny surowiec i inną cene do zapłacenia za kiolejną rangę.

3. Reszte ważnych pytań możesz zadać administracji.

 



 

Planowany start:

Start - 28.05.2013r. - 20:00

Filmik z serwera (nagrywany na szybko;x)

http://youtu.be/N2vRzxvPVRU

Pytania/Propozycje pisać w temacie.!

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WoW, epickie, nawet nie wiedziałem że są takie fajne tryby ;) czekam na serwer!

Wykonuje strony na zlecenie, tematyka dowolna. Szablon moze byc dostarczony przez klienta. Strony da sie podpiac pod gry lub inne skrypty serwisow internetowych. Mozliwa jest integracja z gotowym forum. Wszelkie informacje na priw, lub gg 9332277


Opublikowano

Uhuhu Czekam czekam zagram :)

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Został stworzony plugin na kupowanie sektorów!


Komenda: /sektor


Screen:


nss9ej.jpg

 



Oraz drugi mniej ważny który pokazuje listę administracji oraz czy są aktualnie zalogowani (na zielono)


Komenda: /ekipa


Screen:


4wg0qj.jpg

 



Zapraszam do pisania propozycji/pytania dotyczące serwera;)


Opublikowano

Na kiedy przewidywany start serwera ?

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

dziekujemy za opinie ;-)

 

mam nadzieje ze nie bedzie zadnych bugow i serwer nie bedzie musial byc resetowany po kilku dniach dlatego opoznienie do poniedzialku.

 

na poprzednim jailu (holyserv) byla ciagle zycie w. wiezieniu jednak tutaj bedzie po wyjsciu realne zycie (miasto, sklepy, wsie, dzialki do kuppieni, domy, mieszkania w hotelu

 

wiecej info na naszej stronie :-)

Opublikowano

Jakiś link do strony nie wiem czy jest a może ja ślepy :)

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Wystarczy z IP usunąć "jail." Nie będę podawać adresu bo genialni moderatorzy zamkną temat.. Więc jedynie tak mogę napisać jaki jest adres :D

Opublikowano

Pamietam naszego 1 jaila :) Napewno zagram jesli czas mi na to pozwoli

Opublikowano

Czekamy czekamy streszczaj się :)

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Kto wejdzie na ten server jest po prostu debile*.Dlaczego ? ponieważ oni tego servaera WOGLIE NIE ROBILI.Szli na gotowca i po prostu ukraldi go.Właściciel serva to nie ten co tu bendzie ten to jest kur** zjeb.Kto wejdzie na ten server jest debile* jak fairplayg co go ukradł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...