Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czo się dzieje z ludźmi


Arcil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne macie miejsce zamieszkania, skoro codziennie widujecie pedałów na ulicach Ja na mieście tylko raz widziałem pedała, a jego ubiór wywołał we mnie tylko bekę, ale zeby go ganiac z toporem po miescie, to nie

 

Skąd wiesz, że ta osoba była pedałem? Tak po prostu powiedział ci jakiej jest orientacji seksualnej?

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bo miał różową siatkowaną koszulkę, skórzaną damską kurtkę, obcisłe skórzane lub lateksowe spodnie, podobne do tych strojów noszonych przez laski w sado maso/bdsm pornolach i zachowywał się jak kobieta ?

Opublikowano

Jesteś tak głupi czy nas trollujesz w tym momencie?

Zniżam się do waszego poziomu, chyba nieźle mi idzie ;)

 

Baj, nie będę czasu marnował :)

1374788544-U921656.png

Opublikowano

A czy ja gdzieś wspomniałem o tym, że honor to umiejętność walki lub obrona? Chodzi mi tutaj o postawę człowieka w danej sytuacji. Pojęcie na temat życia wyssane z książek, a więc powodzenia w życiu życzę.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Bo miał różową siatkowaną koszulkę, skórzaną damską kurtkę, obcisłe skórzane lub lateksowe spodnie, podobne do tych strojów noszonych przez laski w sado maso/bdsm pornolach i zachowywał się jak kobieta ?

 

może nie był homo tylko trans. Pomyślałeś?

Opublikowano

Trans = Homo

 

Z faceta baby nie zrobisz, nie ważne ile operacji przejdzie, nadal będzie kolesiem

 

A jak później znajdzie sobie faceta to i tak wyjdzie na to że jest homo, bo żyje z facetem

Opublikowano

Moim zdaniem dlatego, że niektórzy mężczyźni próbują udawać kobiety ( w sensie strojenie się jak jakaś kobieta) co inni mężczyźni tępią, bo powinniśmy być twardzi, a nie stroić się jak jakaś celebrytka. Dla mnie Vansy, Conversy noszone przez chłopaków jest żenua-zwłaszcza te czerwone.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Widzę, że już spam, się zaczyna robić...

 

Close.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...