Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ocena 2 Szablonów pisanych przez początkującego


PerKox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedyne moje uwagi dotyczące kodu stron:

strona nr 1(panelu nie sprawdzałem):

- brak atrybutu lang w tagu html

- tekst w stopce(w znaczniku footer) powinien być dodatkowo w znaczniku p

strona nr 2:

- brak atrybutu lang w tagu html

Opublikowano

Jedyne moje uwagi dotyczące kodu stron:

strona nr 1(panelu nie sprawdzałem):

- brak atrybutu lang w tagu html

- tekst w stopce(w znaczniku footer) powinien być dodatkowo w znaczniku p

strona nr 2:

- brak atrybutu lang w tagu html

 

lang, nie jest potrzebny..

 

@topic

 

1 praca . Grafika nie jest najlepsza, ale kod jak na poczatkujacego to nawet, nawet. Dopracuj trochę panel administratora, np. zrób własny system newsów.

2 praca . Logo nie zdivowanie(tzn. <div id=".."></div> etc.). Staraj się divować niektóre elementy strony, lepiej będzie to w kodzie wyglądać :-)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

1 praca . Grafika nie jest najlepsza, ale kod jak na poczatkujacego to nawet, nawet. Dopracuj trochę panel administratora, np. zrób własny system newsów.

2 praca . Logo nie zdivowanie(tzn. <div id=".."></div> etc.). Staraj się divować niektóre elementy strony, lepiej będzie to w kodzie wyglądać :-)

 

Że grafika nie najlepsza to wiem bo grafik ze mnie żaden :(

Co do własnego systemu newsów to nie da rady bo umiem tylko HTML i CSSa puki co...

 

Co do divovania loga to tego nie rozumiem... Przecież i tak jest dobrze to co to zmieni.

Opublikowano

proszę oceniać tylko szkielet, kod i wygląd.

 

No a jest coś innego do oceniania ?

Chujowe.

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

proszę oceniać tylko szkielet, kod i wygląd.

No a jest coś innego do oceniania ?

... Np. treść strony, czy można się z niej czegoś ciekawego dowiedzieć...

Chodziło mi o to żeby nie zwracać uwagi na tekst i tego typu rzeczy.

Chujowe.

Dzięki

Opublikowano

lang, nie jest potrzebny..

 

@topic

 

1 praca . Grafika nie jest najlepsza, ale kod jak na poczatkujacego to nawet, nawet. Dopracuj trochę panel administratora, np. zrób własny system newsów.

2 praca . Logo nie zdivowanie(tzn. <div id=".."></div> etc.). Staraj się divować niektóre elementy strony, lepiej będzie to w kodzie wyglądać :-)

Po co obejmowac w div jesli ma w <article> albo <header>?

@top

Pierwsza strona:

+html5

+dobrze dobrane materiały pod tematyke

-wygląd

  •  carbonx zmienił(a) tytuł na Ocena 2 Szablonów pisanych przez początkującego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...