Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]EgCraft [Wojny Frakcji] [Nowe Itemy] [Nowe Moby] [Gildie za Itemy] i wiele więcej


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Event Fabularny!!! Klejnoty Dziadka mroza!

 

Event trwa od 24.05.13 do 28.05.13

W spokojnym królestwie na szczycie gór w biomie śnieżnym żył sobie
Dziadek Mróz. Pewnego razu było cholernie zimno tak że jaja razem z
kutasem dziadka mroza zamarzły i zamieniły się w klejnoty. Kilka dni
temu niedaleko wioski jebnął piorun tak mocno że jądra wraz z kutasem
dziadka mroza odpadły. Niestety wredne kościste szkielety z racji że nie
miały kutasów z jajami ukradły je, biedny dziadek stoi teraz na spawnie
egcraft bez kutasa, jąder i możliwości ruchania! Pomóż dziadkowi i
odzyskaj jego klejnoty od szkieletów!

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

:O dzięki admin za koordy paru osób :P

 

2up 14:10 fontanna afkerow sprawia że nie jesteś wywalany jak afczysz (żeby /f power sie zregenerował)

 

czuje że seed nie miał cheató (ja tak często dostaje bana [mam internet 65kb/s] czyli lagi)

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Na filmików się poruszał podczas kiedy spreentował oraz trzymał sztabę żelaza w ręce która chwile po tym znikła bo z niej craftował więc to nie był lag :)

Opublikowano

Dzisiaj będzie ostateczny werdykt kogo przyjmujemy do teamu serwera, a kogo nie więc jeśli ktoś jeszcze chce się załapać to zapraszam do pisania podań.

Opublikowano

Zapraszam na serwer!

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

@up dzięki za pozytywną wypowiedź.

Niedługo będzie UpDate 0.2 serwera

Co zostanie wprowadzone w UpDate 0.2:

- Nowa maszyna pod serwer, oraz więcej slotów

- Nowe itemki oraz ich crafting

- Możliwe że nowy drop itemów ze stone, log, grass

- Możliwe że będzie nowy crafting skrzyni! będzie wymagane 8 desek i 1 żelazo (jakby nie patrzeć to zamek w skrzyni jest żelazny) ;p ale o nowym craftingu skrzyni będziemy jeszcze robić ankietę na forum serwera.

Opublikowano

Za kilka dni będzie nowa maszyna pod serwer :) i raczej od razu na nowej maszynie będzie 120slotów :)

Teraz tylko czekam na zrealizowanie mojego zamówienia przez hosting.

Opublikowano

Zapraszam na serwer :)

dodaliśmy komendę: /mail send <nick> <wiadomość> dzięki której możecie zgłaszać swoje pytanie itd. do Administracji nawet kiedy jest offline.

Opublikowano

Serwer super ! Administracja ogarnięta tak samo jak pluginy ! POLECAM !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

WOW nigdy nie widzialem takiego pluginu kopie sobie stona a tutaj co chwile mi cos leci lazuryt zelazo wegiel po prostu WOW

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Zapraszam na serwer

Mamy już maszynę 16gb ramu :) oraz jest nowe ip serwera:

 

ip: eg_craft.gomc.pl

ip2: evil.owncraft.pl:25565

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...