Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]EgCraft [Wojny Frakcji] [Nowe Itemy] [Nowe Moby] [Gildie za Itemy] i wiele więcej


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o zamknięcie tego tematu!

bnN.png

ip: eg_craft.gomc.pl

ip2: evil.owncraft.pl:25565

Sloty: 120

Premium: Nie

Potwory: Tak

PvP: Tak

Zwierzęta: Tak

Eventy: Tak

Typ: Wojny Frakcji

Nether: Tak

TheEnd: Tak

Team Serwera:

[Właściciel] CampeR_Thc

[Administrator] BigeeJeah

Aktualne eventy:

Event fabularny: Klejnoty Dziadka Mroza

Event trwa od 24.05.13 do 28.05.13

W spokojnym królestwie na szczycie gór w biomie śnieżnym żył sobie
Dziadek Mróz. Pewnego razu było cholernie zimno tak że jaja razem z
kutasem dziadka mroza zamarzły i zamieniły się w klejnoty. Kilka dni
temu niedaleko wioski jebnął piorun tak mocno że jądra wraz z kutasem
dziadka mroza odpadły. Niestety wredne kościste szkielety z racji że nie
miały kutasów z jajami ukradły je, biedny dziadek stoi teraz na spawnie
egcraft bez kutasa, jąder i możliwości ruchania! Pomóż dziadkowi i
odzyskaj jego klejnoty od szkieletów!

Pozostałe informacje:

Wszystkie rudy wypadają ze stone!

Nowe dropy! (co z czego dropi znajduje się na forum serwera)

Rekrutacja do teamu serwera Otwarta!!!

Wybuchy tnt i creeperów włączone!

Na start otrzymujemy nowe itemy! eq podróżnika!

Do zrobienia gildii potrzebujemy: 4x diax i 4x emerald

Administracja 18+ :) (nie przyjmuje do teamu dzieci)

Autorskie Komendy: /admins i /rekrutacja i inne

Autorskie Pluginy!!! Tak posiadamy autorskie pluginy

Nie kłamiemy jak inni że mamy autorskie pluginy, możecie to sprawdzić

w filmie o UpDate 0.1 :)

Niedługo będzie więcej nowych itemów

W najbliższych dniach zostaną dodane nowe craftingi!

Możliwe że niedługo dodam możliwość złowienia itemów!

Epickie eventy! na żadnym serwerze nie spotkasz takich!

(to jest tylko 15-20% tego co jest na serwerze lub ma zostać wprowadzone)

UpDate:

Filmik z serwera:

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro na serwerze odbędzie się epicki event :D (w nim będzie można zdobyć nowe itemy)

Tak więc zapraszam na serwer!!!

Opublikowano

Polecam, Bigee Jeah.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

tylko nie dawajcie protów 4 do wygrania ... dajcie slime czy jakieś jabłka na event by to nie było coś za dobrego

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

Będzie nowe eq do wygrania (anielski kilof, anielski miecz itd.) :D

ps: to gracz będzie wybierał nagrodę bo event będzie polegał na dropieniu danego itemy i u npc będzie można zamienić go na nagrody :D

Opublikowano

Event Heniek z Poczty!

 

Heniek z poczty został brutalnie pobity, zgwałcony przez Krystyne z
gazowni oraz okradziony. Skaradziono mu wszystkie listy i biedak nie wie
co ma zrobić, stoi teraz samotny na spawnie w rozdartych spodniach z
jajami na wierzchu. Krystyna wszystkie listy oddała Zombiakom, tak więc
twoim zadaniem jest zajebać te złośliwe bestie i odzyskać listy.

Opublikowano

Zapraszam na serwer!

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Administracja gra bez gm bo te cmd są zablokowane -.- chcesz to zapraszam na serwer, dam ci administratora na chwile i sam się przekonasz :)

ps: dzięki za ref tematu :)

Opublikowano

ej mozecie podac to prawidlowe ip z hostingu own serwer? tam chyba FTP Clienta > Adres IP czy cos takiego bo ten .gomc.pl mi nie chodzi . ;( ten np podam przykladowy : f11.owncraft.pl:xxxx

Opublikowano

Zapraszamy, co raz wiecej ludzi sie robi :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

nawet fajny serw ale jak więcej ludzi przyjdzie to bedzie kłopot (30 slotów)

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

No właśnie, więc zapraszamy wszystkich! :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...