Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]EgCraft [Wojny Frakcji] [Nowe Itemy] [Nowe Moby] [Gildie za Itemy] i wiele więcej


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up Nie wiem o co ci chodzi, niech CampeR zajmuje się tym, ale dziękuję za Refresh.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

jakie bugi w mcmmo? prosze zwróćcie go

to przez to że dropią itemki z rud? jeżeli tak to trzeba by było przerabiać mcmmo żeby z other drops działał żeby nie dropiło z rud a duble działał na dropy ze stone pls zwróćcie go szybko

 

a i zwiększcie spawn potworków bo prawie ich nie ma

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Zapraszamy na serwer MC i niedługo na serwer ts3..

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszamy serdecznie, teamspeak3 gotowy w 60%.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszam na serwer :) Jutro kończy się event Heniek z Poczty i możliwe że rozpocznie się event z dziadkiem mrozem :)

Opublikowano

Możliwe że zaczniemy prowadzić informacje z serwera (tzn. na yt :) gdzie będziemy mówić o nowościach itd. na serwerze)

Opublikowano

Ładny update CampeR'ku :) A tak propo, wizualnie jest juz serwer Ts3 ukończony. Zostają jeszcze rangi, wprowadzone z czasem.


CampeR'ku daj txt pack'a :D

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Kilka minut temu zakończył się event parkour!

Zwycięzcy:

1 miejsce: Kokos98 wygrał: Vip

2 miejsce: Vlooser wygrał: MiniVip

3 miejsce: Gmanos wygrał: 5 sponge i 5 locked chest

4 miejsce : Vlooser wygrał: 3 diamenty

Opublikowano

Jutro kończy się event fabularny "Listy Heńka z poczty" i rozpocznie się event fabularny "Klejnoty dziadka mroza"

Opublikowano

nie moge sie zalogować na serwer bo wylogowałem sie na spawnie (/l is not allowed in this area \ /login is not allowed in this area

na spawnie sie logować nie da

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Zapraszamy, rangi prawie skonczone :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...