Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Beta] World Of Destiny ! Zaprszamy Job Server. Free Silks.


WorldOfDestiny

raty:  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raty dla serwera. (niskie)

    • Exp 10x Gold 2x
      4
    • Exp 15x Gold 3x
      6
    • Exp 20x Gold 3,5x
      6
    • Exp 25x Gold 4x
      4
    • Exp 35x Gold 4x
      33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W takim razie dlaczego każdy projekt zmienia ownera?
Moon - Sebekprg

D.R.O - Sebek a potem Hiro*

i teraz WOD - Desix? Odpuszczają sobie? Czy może jednak zmieniają nicki?

Opublikowano

Raty, które aktualnie wygrywają wg mnie są za duże, bo im szybciej ludzie wbiją max lv tym szybciej im się serw znudzi. Niech ten max lv coś znaczy, dzięki czemu będzie się chciało grać.

Silence!

Opublikowano

Witam. Wiem ze to nie miejsce na ten temat ale najlepszy sposob ;}

Guild Devasted , master - Tequila. Stary char z D.R.O

Zbieram Ekipe do Gildi . Chodzi mi o zgranych ludzi:

-Karawany
-Party
-Pomoc w Unique
-TS3
-Zgranie
-Pomoc w levelu Gildi.

-GW

-FW

Duzo nie bd sie rozpisywał. Zapraszam do dołączenia w nasze skromne progi ;} Wiecej info na TS lub w grze nick Tequila


Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Witam. Wiem ze to nie miejsce na ten temat ale najlepszy sposob ;}

 

Guild Devasted , master - Tequila. Stary char z D.R.O

 

Zbieram Ekipe do Gildi . Chodzi mi o zgranych ludzi:

 

-Karawany

-Party

-Pomoc w Unique

-TS3

-Zgranie

-Pomoc w levelu Gildi.

-GW

-FW

 

Duzo nie bd sie rozpisywał. Zapraszam do dołączenia w nasze skromne progi ;} Wiecej info na TS lub w grze nick Tequila

 

 

Pozdrawiam.

Tequila pykałeś na tym capie 80? w sumie to nie ważne ale miło by było zobaczyć tu stare mordki :D dołączę do guild, już zasysam clienta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja w sprawie silków. Grałem wcześniej na D.R.O nick Viper, chcem się dowiedzieć jak teraz będzie z tymi silkami co na DRO wydałem.

Wydaje mi się że nie odzyskasz nic, aqua nie ma już nic wspólnego z tym serverem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...