Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Beta] World Of Destiny ! Zaprszamy Job Server. Free Silks.


WorldOfDestiny

raty:  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raty dla serwera. (niskie)

    • Exp 10x Gold 2x
      4
    • Exp 15x Gold 3x
      6
    • Exp 20x Gold 3,5x
      6
    • Exp 25x Gold 4x
      4
    • Exp 35x Gold 4x
      33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Polski projekt Serwera :

logovsu.png

Zapraszamy na serwer! otwarcie już w ten wtorek o 20:00 !!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w Becie która potrwa jeszcze kilka dni do czasu wyeliminowania wszystkich bugów.

Informacje:

http://www.worldofdestiny.eu

(Reg Open do wtorku 19:00 potem reset i otwarcie rejestracji)

Serwer posiada również team speak 3 postawionego na dedyku:

ip: 188.138.91.77

Serwer stworzony z myślą o aktywnym systemie job.

Raty ustawione teraz na becie beda zmienione ale między innymi zostanie:

Cap 110

Mały drop gold ( będzie to zmuszać do uczęszczania na job)

Exp w okolicach 30-45x

Job Rate 8x

Początek:

Gracz zaczyna w specjalnej arenie gdzie otrzymuje swój pierwszy quest na zabicie 1 Imothepa.

sro2013051413400775.jpg

Po wypełnieniu questa otrzymujemy 10m, 64lv i 300k sp.

Następnie przenosimy się do miasta i zaczynamy swoją przygodę.

a w miastach na 64lv mamy set i broń sos +5 na dobry start.

(Pomysł od beta testerów)

w Jangan został dodane 4 nowe teleporty i też w tym mieście jedynie jest dostępna forteca co tydzień 20:00.

Między innymi teleport do:

Seth Prison (najmocniejszy boss w grze którego drop broń 11d sun)

3 Nowe areny do expienia w party (stworzone na niewykorzystanych arenach jupitera)

sro2013051413441339.jpg

Następną z nowych rzeczy jest waluta "silks" która wypada z wszystkich dostępnych w grze potworów za którą możemy kupić awatary czy inne rzeczy z im.

Premium Itemy:

sro2013051413470044.jpg

Avatary:

sro2013051413470274.jpg

sro2013051413470436.jpg

sro2013051413470568.jpg

A w im między innymi:

beztytuumrkr.jpg

I Nowość w Item Mall! - by Desix :

sro2013051723010032.jpg

Na serwerze również dostępne są nowe skille sro-r + lucky buff (3lv 1/3/5% lucky)

sro2013051413505060.jpg

W mieście również został dodany npc z Immortal setem 11d za golda:

sro2013051413550853.jpg

Zostały stworzone 3 dodatkowe areny z 9 Unikatami z których będą leciały egipskie weapony 11D

a teleport to tych aren jest w miejscu spawnu Apisa.

Co do weapony z unq to nie będzie tak że 1 unq i masz bron tylko musisz mieć na to farta poza tym:

Są 3 poziomy cave z unikatami na każdym 3 unikaty

1. Kidemony + zlex (bardzo maly drop)

2. Mocniejsze + 5% drop

3. Mocniejsze +5%

każdy poziom to do pokonania tarcze + unique spawniące co 3-4h.

i NIE każdy unq to weapony tylko rzadkość żę dopnie ;)

 

Teleport z 3 poziomami komnat:

sro2013051419510850.jpg

Tarcze do pokonania między Unikatami!

sro2013051419532223.jpg

Unikaty komnata 1lv:

sro2013051419550971.jpg

sro2013051419563384.jpg

sro2013051419575540.jpg

Unikaty Komnata 2lv:

sro2013051419591215.jpg

sro2013051420001572.jpg

sro2013051420012938.jpg

Unikaty Komnata 3lv

sro2013051420024123.jpg

sro2013051420043222.jpg

sro2013051420053538.jpg

Najtrudniejszy Boss na serwerze z którego dropią sun 11d Weapony i Ultimate set (staty sun 11d)

sro2013051420063726.jpg

Obecnie na serwerze zrobione już jest:

Progress:

- add all avatars and shop with avatars

- add drop items and silk from unique in unique arenas

- add Silk per hour

- add skill to new mob and unique all fixed

- remove Drop Bos from unique.

- Fix Map Jupiter

- Change Job Provit to 9x

- Add new arenas

- new unique

- new premium

- fix gmarena + prison + 5 other arenas

- Start Arena, mobs + quest. + Npc+ TP

- Event stronge unique

- Arena unique 100%

- 3x arena unq with mob 111 and 112.

- add new 3 arenas with mobs 65-85 , 85-100 and 100-110. can tp only this lv.^

- teleport to Jupiter is off..

- add new teleport from jangan do seth prison.

- add spawn 10 unique. + 4 on lv arena.

- add new npc with set nova b (only gold need)

- Add fellow pet done

-- add new premium 7% lucky. and 10% other

- add happy event (work)

- Add Sro-r Skils

- add lucky buff 1/3/5%

- add drop "coin' name 'silk" from all mobs

-add new lucky potion to im.3% lucky

- add new npc in jangan "Silks Shop"

- add new launcher from isro

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mala rada, zmiencie set immortality na gold+coiny(ktore dropai z unikow) zmniejszy to ilosc gf ktore bd pewnie masa zeby uzbierac golda

 

@Edit

kiedy bd planujecie otwierac normala?

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

nie chcę nic mówić ale każdy prywatny serwer schodzi na psy po jakimś czasie i upada bo gmowie na poczatku się starają a później mają w dupie taka jest prawda :) no ale cóż zobaczymy

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Nie będzie gf ponieważ jest ograniczenie 2 konta = 1ip.

Set Immortal można tylko kupić za golda ponieważ to ma być główna walutą w grze i gold malo dropi wiec nie bd cen 1000b za sworda +9 itd.

 

Weapony egy jak i sun 11d dropią z unq żeby zwiększyć ilość party, i żeby ludzie grali razem a nie każdy ma swoje 8/8 pt

 

@Up

Co do weapony z unq to nie będzie tak że 1 unq i masz bron tylko musisz mieć na to farta poza tym:

Są 3 poziomy cave z unikatami na każdym 3 unikaty

 

1. Kidemony + zlex (bardzo maly drop)

2. Mocniejsze + 5% drop

3. Mocniejsze +5%

 

każdy poziom to do pokonania tarcze + unique spawniące co 3-4h.

 

i NIE każdy unq to weapony tylko rzadkość żę dopnie ;)

 

 

Edit: Dodane S/S unikatów i komnat.

Opublikowano

Ladnie się zapowiada

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Na pewno zagram! <3

 

 

A czy wiadomo kiedy zostanie oficjalnie otwarty?

Opublikowano

Mogliscie media wrzycic na upload.

 

 

 

Ja tez zagram.

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Wcześniej pisali ze raty coś 35-45x (około) Beta już jest , trzeba wyeliminować jak najwięcej bugów. Cierpliwości. Pozdrawiam Tequila ^^

Opublikowano

Co Do ratów serwera można było by zrobić ankiete ale wiem że ludzie w większym stopniu chcą mięc wysokie raty, a nam zależy na niskich ratach rzędu 10-25x żeby nie gralo sie 3 dni, a na każdym lv było można iść karawanę ;) nie tylko 110lv

Opublikowano

Nie mam pojęcia dlaczego Dro padło. Fajnie się grało. Jak pójdziecie w ich ślady, to będzie tak samo. Buya!

Opublikowano

To jest to o czym była mowa przy zamknięciu dro? Widzę nowe ciekawe rozwiązania, spróbujemy i oby tym razem dłużej to trwało :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...