Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Beta] World Of Destiny ! Zaprszamy Job Server. Free Silks.


WorldOfDestiny

raty:  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raty dla serwera. (niskie)

    • Exp 10x Gold 2x
      4
    • Exp 15x Gold 3x
      6
    • Exp 20x Gold 3,5x
      6
    • Exp 25x Gold 4x
      4
    • Exp 35x Gold 4x
      33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja bym ustawił max + 12 i żeby się więcej nie dało

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

bo becie ten sam client będzie?

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

client z bety wystarczy, jak masz juz sciagnietego to nie bedziesz musial sciagac. btw na elitepvpers juz jest reklama.

Opublikowano

Bronie z unique to największa porażka,jedyne zgranie na servie na unika to bedzie pt 6 wizz 2 brad,jest to dyskryminacja str buildow.

Opublikowano

Bronie z unique to największa porażka,jedyne zgranie na servie na unika to bedzie pt 6 wizz 2 brad,jest to dyskryminacja str buildow.

To nie rób STR :D

Opublikowano

Powiem więcej same wizy i 2 bardy nieubiją żadnego z tych uników w tych komnatach a ostsatnim uniq mogą pomarzyć ,a z tego co słyszałem jest limit na 2 konta 1 ip z tego wiekszosc ludzi zrobi bulid pod pvp dorwać wizarda badź barda na serwie przy tych limitach bedzie naprawde ciężko .

 

A jak macie jakieś propozycje z czego miały by leciec te bronie albo jakie q trzab by bylo wykonać żeby je zdobyć prosze kierować do gm może coś wykombinujemy tylko niech to nie będzie FGW bo to już jest nudne..

Opublikowano

to proste ,to co ciągnie to rywalizacja, najfajniejsza zajawka jest na pvp i job-ie a nie biciu moba na bocie co ma 15kkk hp,wiec albo ba-ctf. Job raczej odpada bo można oszukiwać chyba że job-cave.



To nie rób STR :D

wole nie zaczynać gry niż nie robić tego co mi odpowiada.

Opublikowano

Co Do Joba, jedyny w nim sens (bez oszukiwania) jest zdobywanie golda, ponieważ Thief zabijajac swoja druga postać tradera nic na tym nie zyska a straci połowę :) wiec traderów będzie sporo ale tez i osób chcących zarobić na nich jak i osób chroniących karawany.

Opublikowano

Działa ten server czy beta dalej ?

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...