Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][SUGESTIA] USUNIĘCIE DUNERJ REKLAMY


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie jest napisane że adblock działa na szkodę forum.

Nic tylko łapać się za głowę że na forum są tacy debile (co najgorsze moderatorzy)

Sam kokosz banował za adblock wiec jak nie wiesz to nie obrazaj innych

poczytaj

http://www.mpcforum.pl/topic/689609-adblock-mpc/

A tak wygladały bany za adblock

http://www.mpcforum.pl/topic/690096-pingwineq/
http://www.mpcforum.pl/topic/689040-xaspartexx/
http://www.mpcforum.pl/topic/688989-loneys/

 

@top mi normalnie działa

gg3980.jpg

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Widać że jestem pierdolonym lizidupem bo ja bana nie mam

bo teraz to ucichło, wtedy jak logowałeś sie na forum widniała informacja wyłacz adblock lub niewylaczaj i jak klikleś to 2gie to szedl raport i leciał ban

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

bo teraz to ucichło, wtedy jak logowałeś sie na forum widniała informacja wyłacz adblock lub niewylaczaj i jak klikleś to 2gie to szedl raport i leciał ban

czyli nie ma bana ani zakazu

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

czyli nie ma bana ani zakazu

Oficjalnie nie ma bo to niezgodne z regulaminem adsense, ale uwierz mi, że w każdym momecie mogą cie zbanowac pod przykrywką innego powodu, wiec lepiej nie ryzykować

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Oddal ekran (LPS* na ekran przeglądarkę i naciskasz ctrl + minus na klawiaturze lub jeśli nie masz numerycznej to znaczek _)

 

* lewy przycisk szczura

Opublikowano

@up

"Bo mogę". To już wiemy skąd te bany.

O tym mówisz :D ?

fvihdr.jpg

 

@top tak jak pisałem u mnie niczego ta reklama nie przykrywa

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Sam kokosz banował za adblock wiec jak nie wiesz to nie obrazaj innych

poczytaj

http://www.mpcforum.pl/topic/689609-adblock-mpc/
A tak wygladały bany za adblock
http://www.mpcforum.pl/topic/690096-pingwineq/
http://www.mpcforum.pl/topic/689040-xaspartexx/
http://www.mpcforum.pl/topic/688989-loneys/

@top mi normalnie działa

gg3980.jpg

 

 

Oooo Jak miło zobaczyć, ze ktoś jeszcze pamięta o tej akcji. Tak gwoli sprostowania, tow tedy skrypt nei raportował, a ludzie byli banowani za dawanie sposobow na obejscie zabepieczenia albo za wysyłanie formularzy do AdSense'a. Ja byłem w tej drugiej grupie.

 

TOP: Reklamy googlowskie(a z tego co wiem to z takich korzysta mpc) są personalizowane i forum za bardzo nie ma wpływu na to jakie reklamy są wyswietlane, ale skoro te reklamy są takie natarczywe to wartoby zastanowic się nad chociażby jej przeniesieniem w inne miejsce. Tak czy siak, sugestię popieram.

 

Anyways, z tego co widze, to ludziom nie zasłania, wiec może to akurat wina konfiguracji twojej przegladarki, że reklama ci przysłania skrypty?

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

To nie jest być adsense. Musi być to reklama WYKUPIONA.

Na dole mam tą od googli.

 

Dowody:


Dowód numer 1: Cały czas jest tylko i wyłącznie ona.

Dowód numer 2: Nie da się jej zamknąć, a każda z adsense ma taką możliwość.

Dowód numer 3: xqcvzm.jpg - link z wyrażeniem "mpc" trzy razy to raczej nie przypadek.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

zgadzam sie reklama utrudnia i nie dzieje sie to na kazdej przegladarce ale np. u mnie na operze blokuje pw, reputacje ktora sie otrzymalo etc. Popieram sugestie.

sygna1.png

Opublikowano

AdBlock ściągnij każdy go teraz ma :f

ale jestem za żeby usunąć tą reklamę.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Zmień sobie styl forum ;P.

Na dole masz. Inftinite moim zdaniem najlepszy. Pandel Twój przenosi Ci na bok i Ci reklamy nie zasłaniają.

Z infinite nie może korzystać moderator bo są zbugowane ostrzeżenia.

@topic nie poradzisz. Forum musi się z czegoś utrzymywać.

 

No dobra... niech się utrzymuje z reklam ale nie z takich, które utrudniają użytkowanie forum ;3

Klausowi chodzi o zmianę reklamy, nie usunięcie całkowicie ;3

A w czym wam ten mercedes przeszkadza-.-?

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Z infinite nie może korzystać moderator bo są zbugowane ostrzeżenia.

@topic nie poradzisz. Forum musi się z czegoś utrzymywać.

 

No dobra... niech się utrzymuje z reklam ale nie z takich, które utrudniają użytkowanie forum ;3

Klausowi chodzi o zmianę reklamy, nie usunięcie całkowicie ;3

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...