Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SFRAGUJ [1.6.2][100 SLOTÓW][SURVIVAL+GILDIE][FH DEDYK]


tgajda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha 188.165.221.26:25060 <--- To nie jest dedyk to jest możę na serwerze dedykowanym który jest obciążony ! nice one

 

A na czym serwer niby jest postawiony? Wiesz lepiej to mi napisz :)

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A na czym serwer niby jest postawiony? Wiesz lepiej to mi napisz :)

 

Jeśli korzystasz z hostingu fiberhost, jest to serwer współdzielony ;)

 

@Topic

 

Serwer dobry chociaż niektóre pluginy nie są w 100% spolszczone, kilka małych bugów zauważylem, ale jest ok i spokojnie mogę dać 8/10

Opublikowano

Jeśli korzystasz z hostingu fiberhost, jest to serwer współdzielony ;)

 

@Topic

 

Serwer dobry chociaż niektóre pluginy nie są w 100% spolszczone, kilka małych bugów zauważylem, ale jest ok i spokojnie mogę dać 8/10

 

Ok, dzięki za ocenę i serdecznie wszystkich zapraszam.

Opublikowano

Tam nie było mowy o przeklinaniu, widziałem kolecia co cię wyzywał a ty to olałeś potem zwykły gracz cię obraził i zaraz było "Bana chcesz?", a mnie uciszyłeś za to:

 

JA: Nie jesteś dobrym @.

TY: Kwestionujesz to?

JA:Tak

Zostałeś uciszony na 10 min.

 

Mam na to kilka świadków więc ogar.

A co do faworyzowania to weź nie zmyślaj, czytałem chat i było "Piotr dasz TNT?" dostała, a potem pomogłeś jej stajnie budować.

55jk0m.jpg

Opublikowano

Słucham?? Sytuacja w pełni wyssana z palca. Chcę ci tylko powiedzieć, że musiałeś pomylić osoby ponieważ nie użyłem tego sformułowania na serwerze i to nie mnie koleżanka prosiła o itemy, więc to TY nie zmyślaj :)

ezgif.com-add-text1ee3bf.gif

Opublikowano

hahaha, weź nie kłam, daj tutaj log z całego poranka niedzieli i soboty to zobaczymy...

 

Edit:

Nie pomogłeś jej? Oni mieli bazę na zimie i napisaleś po chwili "Brrr, zimno". A po jakimś czasie ona do cb "dziękuje". Więc weź się ogar i przyznaj się do tego... Serwer nastawiony na kase, VIP może na więcej sobie pozwolić a Gracz zaraz jest uspokajany.

 

A tak wgl. to ona sama to potwierdziła...

55jk0m.jpg

Opublikowano

Nie publikujemy logów naszego serwera, mogę jednak polecić tobie spożywanie większych ilości witamin z grupy B ponieważ zauważam kłopoty z pamięcią xD

 

Mogę ci zag(?)warantować, że to nie ja jestem tą osoba, o której mówisz, więc nie oczerniaj mnie :) Pozdrawiam

ezgif.com-add-text1ee3bf.gif

Opublikowano

Boisz się pokazać dowód tyle ci powiem... I to nie dziwne że jak zacząłeś cwaniakować to straciłeś w 1 dzień ok. 10 graczy? Hah trzymaj tak dalej a serwer na pewno dłuuugo się utrzyma. Ja tam nie wrócę i nowym graczom odmawiam wchodzenia na ten serwer, jak już mówiłem nie ogarnięci admini, na x-ray można jeździć bez przeszkód, VIP jest lepiej traktowany. Admin jak to admin żeby chronić serwer kłamie, nawet się nie przyzna gdy są świadkowie. Tak więc nie polecam a tym tu gamoniom życzę powodzenia z takim serwerem... Papa -.-

55jk0m.jpg

Opublikowano

Wszystko jest w porządku dopóki tacy ludzie nie grają ;) zawsze miałeś wąty do wszystkiego, powiem brzydko kij ci do tego co robi administracja z kim gada itp, to jest nasza prywatna sprawa do której nie powinieneś się wtracać. Jeśli chodzi o xray to mamy dystans do tego . Graj jak chcesz, ale jak cię złapiemy to możesz się pożegnać z serwerem.

ezgif.com-add-text1ee3bf.gif

Opublikowano

Siemka wszystkim,polecam wam ten serwer ( : ,z administracją można na luzie pogadać,pożartować,Nie dostajesz bana za nic,gracze mają poczucie humoru ,diaxów nie dostaje się za darmo,nie jest o nie łatwo ( ;.Wbijajcie i pogramy

Opublikowano

Siemka wszystkim,polecam wam ten serwer ( : ,z administracją można na luzie pogadać,pożartować,Nie dostajesz bana za nic,gracze mają poczucie humoru ,diaxów nie dostaje się za darmo,nie jest o nie łatwo ( ;.Wbijajcie i pogramy

 

Dzięki za pozytywny komentarz, zapraszam!

Opublikowano

Wszystko jest w porządku dopóki tacy ludzie nie grają ;) zawsze miałeś wąty do wszystkiego, powiem brzydko kij ci do tego co robi administracja z kim gada itp, to jest nasza prywatna sprawa do której nie powinieneś się wtracać. Jeśli chodzi o xray to mamy dystans do tego . Graj jak chcesz, ale jak cię złapiemy to możesz się pożegnać z serwerem.

Jak mnie złapią z x-ray`em to pożegnam się z serwerem?

^Tylko na 7 dni.

A więc kij mi do tego że pomagasz innym garczom a potem udajesz głupiego że nic nie wiesz?

^Przykro mi ta osoba sama mi to potwierdziła i chwaliła się na lewo i prawo że @ jej pomaga.

Nie mam się wtrącać do tego że pomagacie innym?

^Tak najlepiej pomagać innym a w reklamach udawać że to super serwer...

Zawsze mam wąty bo ty nie nadajesz się na @, ucieszyłeś mnie za nic na 10 min. Ten tgajda jest spoko, ogarnięty, ale Ty! Haha szkoda słów...

 

I pisz normalnie jak wszyscy inni a nie bawisz się kolorami, co ty do podstawówki chodzisz i musisz wszystko mieć na kolorowo?

 

Higi, trudno o diaxy? haha, mój kolega nakopał 4 staki w jeden dzień na x-ray i gra tam nadal i jakoś bana nie ma, tak @ pilnuje.

Gracze niektórzy ogarnięci ale jak na każdym serwerze, przyjdzie nowy gracza a te cymbały w diax eq pod spawnem i lecą za nim jak pies za kiełbasą, a @ nic nie zrobi :), wiem że jest tam tp w losowe miejsce ale nie każdy ma zamiar przeglądać spawn.

 

Pogadać można tylko tgajdą bo jak ja zaczynałem rozmowę z Piotrem to mnie kurwi ca brała...

55jk0m.jpg

Opublikowano

Jak mnie złapią z x-ray`em to pożegnam się z serwerem?

^Tylko na 7 dni.

 

Takie mamy zasady imbecylu.

 

A więc kij mi do tego że pomagasz innym garczom a potem udajesz głupiego że nic nie wiesz?

^Przykro mi ta osoba sama mi to potwierdziła i chwaliła się na lewo i prawo że @ jej pomaga.

Nie mam się wtrącać do tego że pomagacie innym?

^Tak najlepiej pomagać innym a w reklamach udawać że to super serwer...

 

Powiedz, jaki ty masz kurwa problem w tym, że pomagam innym? Przecież to jest normalna sprawa, a ty robisz z tego aferę na skalę światową. Spytałbyś się który to h@..

 

zawsze mam wąty bo ty nie nadajesz się na @

 

to se kutwa sam zrób serwer i go ogarnij

 

I pisz normalnie jak wszyscy inni a nie bawisz się kolorami, co ty do podstawówki chodzisz i musisz wszystko mieć na kolorowo?

 

kij ci do tego jak pisze

 

Higi, trudno o diaxy? haha, mój kolega nakopał 4 staki w jeden dzień na x-ray i gra tam nadal i jakoś bana nie ma, tak @ pilnuje.

 

ja nie siedzę na mc cały dzień jak ty, przykro mi

 

Gracze niektórzy ogarnięci ale jak na każdym serwerze, przyjdzie nowy gracza a te cymbały w diax eq pod spawnem i lecą za nim jak pies za kiełbasą, a @ nic nie zrobi :), wiem że jest tam tp w losowe miejsce ale nie każdy ma zamiar przeglądać spawn.

 

nikomu nie zabronię zabijać graczy, jak nie chcą przeglądać spawnu to ich strata

 

Btw. dziękuję za podbijanie tematu

ezgif.com-add-text1ee3bf.gif

Opublikowano

Otrzymałem bana za rzekome ataki DDoS. Nawet jeśli bym je wykonywał nijak się to ma do serwera i to, że jakiś Moderator bez mózgu dał mi bana nie pomoże przy odfiltrowaniu pakietów. Bez jaj.

 

/Proszę o UB.

Opublikowano

Haha kłania się czytanie ze zrozumieniem :

 

 

UP. Mówiłem że to No Ogar serwer :)

 

O pomaganie, dawałeś jej TNT i pomagałeś budować stajnie jak to ona mówiła więc niech H@ się wypowiedzą czy to normalne,

 

PS. Masz warna za pisanie na czerwono zgłoszenie już poszlo.

55jk0m.jpg

Opublikowano

Tak strasz mnie warnem cymbale.

 

Regulamin

10. Moderatorzy używają koloru + kursywy ((wpisujecie odpowiednie)), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracja, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Perm.

 

Odnośnie sprawy z koleżanką, ponownie polecam zażywanie witamin z grupy B, bo to nie ja jestem tą osobą i się ode mnie odpieprz xD

 

 

Avaterys nie chcemy mieć nic do czynienia z tobą i twoimi kolegami :)

ezgif.com-add-text1ee3bf.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...