Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

na co zwracać uwagę podczas oglądania motocykla u sprzedawcy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, bo typowa kostka ci sie szybko zedrze na asfalcie.

 

 

a wiesz czy prawo pozwala jeździć motocyklami na takim ogumieniu na drogach publicznych?

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bo nie znam prawa, mialem doswiadczenie jak nas niebiescy zatrzymali z kumplem i on mial typowe kostki. Nic mu nie powiedzieli. Przecciez nie moga ci zakazac opon, chyba ze z gwozdziami powbijanymi :D

 

 

Opublikowano

Bo nie znam prawa, mialem doswiadczenie jak nas niebiescy zatrzymali z kumplem i on mial typowe kostki. Nic mu nie powiedzieli. Przecciez nie moga ci zakazac opon, chyba ze z gwozdziami powbijanymi :D

 

hmm... słyszałem od kilku ludzi (sprzedawców,mechaników,rodziny itp) że na kostkach po asfalcie nie wolno jeźdźić, szczególnie na drogach publicznych bo cie pieski zatrzymają (jak gdzies stoją i ciebie zauważą) i ci wlepią mandat.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Topic

nowa świeca nic nie dała.

 

Pojechałem pare dni temu kupić i nadal nic... to samo co wcześniej. Czyli "buuuu" i gaśnie.

Opublikowano

jak kupujesz motor to zwracaj uwage na kjolor, bo sprzedawcy mowia ze jest blekitny a moze byc niebieski i co, dupa zbita

 

ale co to ma wspólnego z tym o czym ja mówie? o.O

w dodatku kolor jest nieważny... ważne że ma działać :unsure:

 

 

Nie przegrzewa ci sie to ? podcisnienie w kraniku masz?

 

tzn?

Opublikowano

Olej ,płyn hamulcowy l,linki, manatka,hamulce,stan silnika,rama (przy jeździe 50km/H puśc kierownicę

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

czterotakt...FACEPALM.gif

 

kranik ma napewno podcisnieniowy o ile jest z derbiaka, to samo jest w apriliach i rieju.

 

Jak mialem aprilie RXV450 to mialem ja zrobiona na typowego crossa, wyjebane mocowanie na tablice, tablica za koło, kostka heidenau 2,5CM z tylu i cos kolo 1-1,5CM z przodu, straz graniczna mnie zatrzymywala caly czas w lesie (mieszkam 5 km od granicy z ukrainą - podkarpacie) i sie tylko smiali ze mam dobry czolg, policja to samo.

 

jak mogles kupic czterotakta i to jeszcze enduro 125, gdzie Ty tym zamierzasz jezdzic? jak chcesz miec jakis pozytek z tego motoru to kup sobie kola supermoto i smigaj po ulicy, bo czterotaktem w 125 w terenie to chuj nie zabawa. ewentualnie pozostał Ci swap na 2t, ale nawet ja bym sie na cos takiego nie szarpnal, ogolnie chujoza - derbi z silnikiem hondy (tak?) - mnie by wkurwialo bo jak bym jechal to nie wiem - albo jade honda albo derbim.

 

a co do "przegrzewania" (mechanicy)

 

jak on sie kurwa moze przegrzewac skoro ma radiator na cylindrze i to dosc wyjebany, takze nie ma mowy o przegrzaniu.

gaznik nie ma tu nic do gadania, ewentualnie swieca albo masz wydupcone pierscienie na tloku - znam z autopsji.

 

 

co do zalewania swiecy - tez takie pierdolenie, mi w w wsce glupiej swiece raz na rok zalewa mlotkiem w cylinder pierdolne i dziala - jaki z tego moral? nowe nie znaczy lepsze

logo_black3.png

Opublikowano

czterotakt...FACEPALM.gif

 

kranik ma napewno podcisnieniowy o ile jest z derbiaka, to samo jest w apriliach i rieju.

 

Jak mialem aprilie RXV450 to mialem ja zrobiona na typowego crossa, wyjebane mocowanie na tablice, tablica za koło, kostka heidenau 2,5CM z tylu i cos kolo 1-1,5CM z przodu, straz graniczna mnie zatrzymywala caly czas w lesie (mieszkam 5 km od granicy z ukrainą - podkarpacie) i sie tylko smiali ze mam dobry czolg, policja to samo.

 

jak mogles kupic czterotakta i to jeszcze enduro 125, gdzie Ty tym zamierzasz jezdzic? jak chcesz miec jakis pozytek z tego motoru to kup sobie kola supermoto i smigaj po ulicy, bo czterotaktem w 125 w terenie to chuj nie zabawa. ewentualnie pozostał Ci swap na 2t, ale nawet ja bym sie na cos takiego nie szarpnal, ogolnie chujoza - derbi z silnikiem hondy (tak?) - mnie by wkurwialo bo jak bym jechal to nie wiem - albo jade honda albo derbim.

 

a co do "przegrzewania" (mechanicy)

 

jak on sie kurwa moze przegrzewac skoro ma radiator na cylindrze i to dosc wyjebany, takze nie ma mowy o przegrzaniu.

gaznik nie ma tu nic do gadania, ewentualnie swieca albo masz wydupcone pierscienie na tloku - znam z autopsji.

 

 

co do zalewania swiecy - tez takie pierdolenie, mi w w wsce glupiej swiece raz na rok zalewa mlotkiem w cylinder pierdolne i dziala - jaki z tego moral? nowe nie znaczy lepsze

 

po pierwsze... CZTEROSÓW nie czterokrat <_<

po drugie. Ciebie bawi frajda,popisy,i szybkie zapierdzialanie a mnie interesuje turystyka... wierz mi że silniki czterosuwowe w 125 nie są słabe jak gówno. Na dwójce pod górke moge sobie spokojnie wyjechać ale ja nie lubie takiej jazdy ;)

po trzecie. Enduro to NIE SĄ TYLKO motocykle do zabawy w terenie.

po czwarte. Nigdy nie pisałeś w jednym z moich tematów (których troche było) i nagle zabłysłeś wiedzą. Udowodnij mi to, że to jest tłok.

P.S

najwidoczniej nie czytałeś wszystkiego. Świece wymieniłem i nic to nie dało

Opublikowano

CZTEROSÓW TO TO SAMO CO CZTEROTAKT, prosze Cie nie staraj sie juz blyskac swoja znikoma wiedza na temat silnikow.

logo_black3.png

Opublikowano

CZTEROSÓW TO TO SAMO CO CZTEROTAKT, prosze Cie nie staraj sie juz blyskac swoja znikoma wiedza na temat silnikow.

 

noi dobra...

jak narazie patrze na profil. 9 lat. Specjalnie tam tak napisałeś?

i skoro wiesz wszystko to udowodnij mi to... nie bede rozbierał derbiki w ciemno.

Opublikowano

noi dobra...

jak narazie patrze na profil. 9 lat. Specjalnie tam tak napisałeś?

i skoro wiesz wszystko to udowodnij mi to... nie bede rozbierał derbiki w ciemno.

posłuchaj mongole, jestem na tym forum od prawie czterech lat, i bedziesz uczyl mnie w jaki sposób mam pisać, i że mam Ci coś udowadniać - ja nie jestem mechanikiem tylko podałem moje przypuszczenie, mam przyjechać do Ciebie i Ci rozebrać cylinder? to sa podstawowe rzeczy eksploatacyjne ktore sie wymienia po zakupie motoru - simmeringi (USZCZELNIACZE), pierscienie na tloku, lozyska, naped (o ile nie wyjebany ) itp, jak masz problem to jedź do mechanika bo to nie jest forum motoryzacyjne.

 

 

i nie masz derbi tylko honde, tak? albo derbi z silnikiem hondy...albo honde z ramą derbi, zdecyduj sie.

logo_black3.png

Opublikowano

posłuchaj mongole, jestem na tym forum od prawie czterech lat, i bedziesz uczyl mnie w jaki sposób mam pisać, i że mam Ci coś udowadniać - ja nie jestem mechanikiem tylko podałem moje przypuszczenie, mam przyjechać do Ciebie i Ci rozebrać cylinder? to sa podstawowe rzeczy eksploatacyjne ktore sie wymienia po zakupie motoru - simmeringi (USZCZELNIACZE), pierscienie na tloku, lozyska, naped (o ile nie wyjebany ) itp, jak masz problem to jedź do mechanika bo to nie jest forum motoryzacyjne.

 

 

i nie masz derbi tylko honde, tak? albo derbi z silnikiem hondy...albo honde z ramą derbi, zdecyduj sie.

 

to jest forum ogólne <_<

i nie 4 tylko 3 lat

co do motocykla

derbi z silnikiem hondy

Opublikowano

I co z tego ze ma wyjebisty radiator? Jak go paluje na kazdym biegu to lajtowo sie moze przegrzac... Ale w sumie, dupny pomysl. Sprawdz czy ci caly czas paliwo dochodzi. Czemu mialy by byc to pierscienie?

 

 

Opublikowano

a mógłbyby to być filter?

bo jak pierwszy raz to mi się zdarzyło to po przegrzaniu buczał a potem to było coraz gorzej. Wczoraj naprzykład odpaliłem i sie przejechałem a nie był dość nagrzany to zaczął buczeć i mi zgasł pod górke

Opublikowano

no to sprawdz filtr, wymien go, na stozkowy, na ten sam, przeczysc, zobacz czy za duzo powietrza nie dostaje, mozliwe ze regulacja gaznika.

logo_black3.png

Opublikowano

Endriex, litości. Tak poczytywałem twoje tematy i stwierdzam, że strasznie nieufny i oporny na sugestie jesteś. Najpierw mówiłeś, że kompletnie zielony jesteś, teraz błyskasz wiedzą, tak? Spróbujcie po przyjacielsku pogadać a nie rzucać w siebie nożami.

 

Mi też się wydaje, ze powinieneś sprawdzić filtr i gaźnik, dwie ważne sprawy. Jak nie zadziała, to pomyślimy dalej.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

ale z was wielcy znawcy motocykli <_<

zaglądnałem do cewki,przeczyśćiłem i troche kabel od niej skróciłem potem przeczyściłem 2 kable od zapłonu bo było zaśniedziałe i odziwo działa o.O

Opublikowano

Koleś idź z tym problemem na FORUM O MOTOCYKLACH bo na tym są same dzieci ( nie do wszystkich ). Czego oczekujesz od Multi Player Chets ? To jest forum od gier a nie od silników motocyklowych. I jeszcze się wydzierasz jak ktoś chce pomóc.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...