Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina ! [ LWC ] [ 1.5.2 ] [ Ogarnięta Administracja ] [ Mapa z Alphy ] [ Stary Minecraft ! ] [ Zapraszamy ] [ Start 20:30 ] !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra ludzie !

 

Dziś chyba serwer nie wystartuje jednak gdyby Sarius przyszedł to wystartuje. Czekajcie tutaj na razie jeżeli chcecie jeszcze wbić dzisiaj (Jak Sarius wbije na kompa) na serwer.

 

Za chwilkę podam dodanych :)

Opublikowano

Nick: Muniez

Wiek: 17

Ogar 1/10: 8/10 - zawsze znajdzie się jakiś idiota który mnie zdenerwuje :)

Budowanie 1/10: 6-7/10 - jakoś nigdy swoich budowli nie zachwalałem

TS/Skype:
i to i to

hcq0.png


Opublikowano

Nick: Agumo
Wiek: 16
Ogar 1/10: Maksymalna ilość punktów :) Aczkolwiek lubię pożartować :D
Budowanie 1/10: 8,5
TS/Skype: Posiadam zarówno TS jak i Skype.

Opublikowano

A więc tak Na White-liscie znajdują się:

 

-ProroK15

-Zboro

-Graihia

-Domi2533

-MaxxxerXD

-MrKarlos

-MozukoPL

-Remessis

-ajseek

-Kafciu4

-KrakerSS

-Majster

-TwistedPL

 

 

Jeżeli się nie znajdujesz na tej liście oznacza to że nie zostałeś przez ze mnie zaakceptowany.

 

:) Start prawdopodobnie jutro chyba że Sarius cudem sie zjawi ;____; / Przepraszam czekających.



A i jeszcze Muniez. ;)

 

Agumo nie zostałeś dodany.

Opublikowano

Sory ale nigdy w zyciu nie ulatwiałem sobie zycia idąc na skróty. Nie mialem nigdy x- raya , nodusa ani nic takiego wiec masz chyba bledne informacjie

Opublikowano

Dobra ludziska, serwer dziś chyba nie wystartuje jutro powinien już działać proszę was o śledzenie tego tematu gdyż jutro podam ip w poście jak narazie możecie składać podania. To będzie na tyle z mojej strony Narazie :)

Jutro będę tak o 15 bo lekcje kończe o 14;30 :) Więc dzida i trzymajcie się .

Opublikowano

Nick: KoVu

Wiek: 13

Ogar 1/10: 9

Budowanie 1/10: 7.5

TS/Skype:
Mam i mam ;d

Opublikowano
Dobra teraz serio.

Temat do zamknięcia

śledźcie mój profil.

Gdyż będzie nowa prezka gdy serwer będzie już ON. Dlatego nie będzie problemu.

narazie nikogo nie ma na WL nawet ci co tu składali podania. :) Ci z PW są dodani.

Nie długo nowa prezka ! śledźcie profil. ( Tak wiem, była to prezka fail ) : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...