Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina ! [ LWC ] [ 1.5.2 ] [ Ogarnięta Administracja ] [ Mapa z Alphy ] [ Stary Minecraft ! ] [ Zapraszamy ] [ Start 20:30 ] !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: greenwoodpolish
Wiek: 13
Ogar 1/10: 9,5 Jeśli nikt mnie nie wkurza :D
Budowanie 1/10: Hmmm Myślę że tak 8,5 Ładnie buduję ;) Przekonacie się na serwerze. :) Zwykle buduję nie duże drewniane domki ;) Mogę podesłać później ss'y
TS/Skype: Niestety nie mam. :C ale myślę że to nie będzie jakiś duży problem.

Opublikowano

Nick: ajseek
Wiek: 15
Ogar 1/10: 10
Budowanie 1/10: 8/10
TS/Skype: ts

 

//edit:

@NacoritTrust

Tak, umiem budować w stylu średniowiecznym (lol).

Opublikowano

Nick:_RaQu_
Wiek:16
Ogar 1/10:10 :D
Budowanie 1/10:6/10
TS/Skype:bero123455 skype, Ts tez ;DD

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Piszcie czy potraficie budować w stylu Średniowiecznym inczej nie przyjmę. Poślizgu nie będzie , po prostu nie ma H@ Pliki są gotowe czekamy tylko na niego.

Zależy co ;D

 

Zamki to : 6/10

 

A karczmy w stylu średniowiecznym to myślę że ładną zudowałbym

 

PS. Zostałem dodany ;D?

Opublikowano

Listę Dodanych PEŁNĄ Podam jak będzie Sarius. Narazie musicie się wstrzymać ;)



Dobra nie spamić teraz tym że serwera nie ma itp. Czekam za Sariusem i nie walić mi tu negatywne komentarze -,- Ts będzie jutro. Serwer prawdopodobnie dzisiaj jak Sarius Będzie.

Opublikowano

Nie mam nr? -.- Ludzie ogarnijcie się... -.- Przyjdzie to będzie mówiłem że nie wiadomo kiedy start . 20-21 Jak zdąż



Nie mam nr? -.- Ludzie ogarnijcie się... -.- Przyjdzie to będzie mówiłem że nie wiadomo kiedy start . 20-21 Jak zdąży jak nie. To serwer będzie jutro.

Opublikowano

Jeżeli dziś będzie start to wszyscy co zostali prze ze mnie zaakceptowani będą dodani.

 

Dlaczego robiłem dziś Prezke?!?!?!

 

- Mówił że będzie 20-21 i wtedy mam mu dać pliki. Nie moja wina że się spóźnia.

 

Szacuneczek dla tych którzy czekają cierpliwie a nie hejtują. ;)

Opublikowano

Ja czekam cierpliwe :) Ale chodzi mi o to czy np. jak będzie start a ja dziś nie wbiję tylko dajmy na to w piątek to cały czas będe na serwie ? :D

Sadzić, Palić, Zalegalizować !!

Opublikowano

Nick: Majster

Wiek: 17

Ogar 1/10: 10

Budowanie 1/10: 6 (pomysł jest gorzej z wykonaniem :D)

TS/Skype: preferuję TS :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...