Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina ! [ LWC ] [ 1.5.2 ] [ Ogarnięta Administracja ] [ Mapa z Alphy ] [ Stary Minecraft ! ] [ Zapraszamy ] [ Start 20:30 ] !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra teraz serio.

Temat do zamknięcia

śledźcie mój profil.

Gdyż będzie nowa prezka gdy serwer będzie już ON. Dlatego nie będzie problemu.

narazie nikogo nie ma na WL nawet ci co tu składali podania. :) Ci z PW są dodani.

Nie długo nowa prezka ! śledźcie profil. ( Tak wiem, była to prezka fail ) : )
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Zboro

Wiek: 13, ale nie jestem jakimś kidem czy coś w tym rodzaju :)

Ogar: Według mnie 10 :) Potrafię się dogadać z każdym i pójść na jakiś kompromis :)

Budowani: 7/10 :) Moje budowle nie są idealne ale też nie "szałasy z drabinkami"

Skype. przemek.zborowski4.

Jeśli chodzi o czas to w tygodniu dużo go miał nie będe, ponieważ muszę się uczyć itd, itd. :) Więc tak od 20 do 21.30 dziś będe dostępny ;) Dużo czasu mam na wieczór w weekendy :)

Liczę na przyjęcie ;) Dzięki cześć! :D

Sadzić, Palić, Zalegalizować !!

Opublikowano

Widze że budowanie słabo :3 Może jak nie umisz budować to jakiś domek Hobbita co ty na to? : )

5,8 słabo ? xD

Wejdz na serwer : Pvp.iq.pl albo Bf3.iq.pl i oceń xD

Opublikowano

Nick: Graihia
Wiek: 15
Ogar 1/10: 10
Budowanie 1/10: myśle że 10 ale pewny nie jestem, sami ocenicie
TS/Skype:
Tak/ minecraftgraihia

Opublikowano

Zboro dodany. Graihia także . Mam pytanie potraficie budować w stylu Średniowiecznym?



5,8 słabo ? xD

Wejdz na serwer : Pvp.iq.pl albo Bf3.iq.pl i oceń xD

Dobra nie wnikam :D :P

Opublikowano

Spoko wrzucajcie . Z serwera na 100 % będzie coś na yt. Gdyż Sarius chce nagrać Start chyba nie jestem pewien. Ale na 100 % Będzie :) W razie czego dostaniecie linki jak będziecie chcieli albo po prostu dajcie suba Sarius7EA i Confileus. To są Admini i oni nagrywają na yt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...