Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JokeCraft [Zapowiedź] [Rekrutacja] [Wojny Gildi] [HARD] [40S] Tylko dla cwaniaków!


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg JokeCraft

informacje2.png

Start serwera przewidziany jest na sobotę 14:00

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADRES IP : s139.csrv.pl:45203

LINK DO ITEMSHOP : TNIJ.ORG/IS-OLDCRAFTERS

TYP : Survival/Frakcje

SLOTY : 40

WERSJA : 1.5.1

PREMIUM : Nie potrzeba :)

BIAŁA LISTA : Nie

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

pluginy2.png

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.

Dzięki idealnie skonfigurowanym w tym autorskim wtyczkom wprowadzone są nowe, ciekawe dropy,

spolszczone komendy, HP nad głowami graczy i wiele innych!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Administracja4.png

Sosu - Właściciel

Donayo - Moderator

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Jest dodany autorski system gildii, dzięki któremu za założenie gildii płacimy itemkami,

EXP jest powiększony dzięki czemu łatwo wbić wymarzony LVL,

Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,

Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany

Zabezpieczenia przed cziterami oraz x-ray

TeamSpeak3 512 slotów pod adresem 79.133.218.10

Darmowe kanały TS3 dla gildi

Ciekawe i oryginalne pluginy dopasowane pod każdym względem

Gwarantowaną zabawę!

Plugin MCmmo który dodaje do gry możliwość używania skili

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Na serwerze, aby założyć gildię potrzeba :

16 Emaraldów

16 TNT

16 Diamentów

♦ 16 Złota

16 Żelaza

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Start serwera sobota (tj. 04.05.2013r.)

Godzina 17:00

Dla pierwszej osoby która wejdzie na serwer, VIP na tydzień.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Co posiada VIP?

Chciałem
aby ranga VIP, nie była przesadzona, oraz ludzie ją kupowali,
przedstawiam wam przedmioty oraz przywileje które posiada VIP
.

Cena : 11.07 SMS

Czas : 1 Miesiąc

Uprawnienia :

♦ Założenie przedmiotu na głowę /hat

♦ Powrót do miejsca śmierci /back

♦ Teleportowanie do siebie za zgodą /tphere

♦ Zmiana nicku na kolorowy /nick

♦ Rezerwowy slot

♦ /kit vip w którego skład wchodzą :

♦ Diamentowy miecz ostrość 2 ogień 1

♦ 10 Złotych jabłek (zwykłe)

♦ 64 Buteleczki expa

♦ Diamentowe eq prot 2.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Kupno
VIP'a będzie możliwe w Niedzielę, aby nie powtarzała się sytuacja w
której ktoś kupi rangę, i będzie zabijał wszystkich nowych graczy na
serwerze.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Sobota godzina 17:00 Event parkour!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Nabór na rangę KidMod

Uwaga! Pod uwagę brane będą tylko ładne, przejrzyste, oraz ciekawe

wypowiedzi a nie "Mam 12 lat i chcę kidmoderatora bo umiem budować i pomogę."

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Wzór:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Imie:

Nick:

Wiek:

TS3:

Mikrofon:

Czas poświecony moderatowaniu:

Doświadczenie:

WorldGuard 1/10

WorldEdit 1/10

Informacje o pluginach 1/10.

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Aktualnie na serwerze robiona jest mapa, oraz ciekawe autorskie pluginy, wypowiadajcie się, chętnie posłucham propozycji dot. wgrania pluginów lub dodania czegokolwiek.

Serwer jest od graczy dla graczy, chcemy aby gra była jak najbardziej przyjemna dla was jak i dla nas, serwer stał długo, oraz byście spędzili mile chwile oraz mieli niesamowite wspomnienia! :).

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pluginy zostały skradzione tak jak całą reszta Naprawde nie polecam....Wyłudzaja hasła od Premium i kradna konta NIE polecam

Opublikowano

Pluginy zostały skradzione tak jak całą reszta Naprawde nie polecam....Wyłudzaja hasła od Premium i kradna konta NIE polecam

Ciekaw jestem, skąd masz takie dobre i ciekawe informacje, skoro serwer jeszcze nie wystartował? Przejrzałem Twoje kilka postów, i widzę że jesteś zwykłym hejterem, sam posiadasz parę serwerów, którymi strasznie spamisz a mimo to gra mało ludzi, dziwne że wiesz takie rzeczy skoro serwer jeszcze nie wystartował. Wszystkich którzy posiadają jakiekolwiek pytania dot. serwera zapraszam na TS3 który został podany wyżej. Pozdrawiam :)!

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Własne pliki? <HAHAHA> Nie dość że nie potrafisz przerobić kradzionych plików to chcesz robić swoje? Nawet najprostrzysz bugów nie potrafisz naprawić. Jesteś zatępy !

Tutaj daję link do tematu radzę się z nim zapoznać zanim zaczniecie gre. Jego serwer 4h nie wytrzymał i padł. Nie polecam i nie radzę Wam się w to bagno pchać czyli jego serwery.

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/933367-151hp-nad-gowaminowy-system-gildiiwikszy-expautorskie-pluginynowe-dropy-oldcrafters-serwer-stworzony-dla-ciebie/

post-912976-0-49463100-1367601520.png

Opublikowano

Padł dlatego bo co chwilę lecialy DDoSy oraz Avaterys testował OP hacka, usunałem całe jego pliki ze swojego serwera i robie własną paczkę więc skończ hejtować pls..

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Leciały DDoSy?

Jeżeli były jakiekolwiek lagi na serwerze, to nie z mojej winy. Nie da się spingować (DDoSować) serwera postawionego na CraftServe.pl, nie ma takiej możliwości.

Nawet gdyby mi się jakimś cudem udało, co kosztowałoby ponad 1000zł, zeby wyjebac tak dobrą maszynę, to poszedłbym siedzieć, bo właściciel Cubix by tego tak nie zostawił. ;-)

W moich plikach z mojej strony nie było nic ukrytego, no prawie nic. xD

Tylko parę kont z OP :D

nawet bez tych kont mogę Ci w każdej chwili rozwalić serwer.

Jestes za slaby gimbusie jebany ;*

Z tym DDoSem... Nie no jebłem xD

http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS

Proszę, dowiedź się co to jest w ogóle atak DDoS.

Opublikowano

Nie rozumiem, co Ci tak zależy na tym hejtowaniu serwera, skoro "Twoje" pliki, oraz "Twoja" mapę usunałem, mozesz wbić jutro godzina 14:00 i zobaczyć że nie ma ani jednego "Twojego" pluginu, sam napisałeś mi że po tej akcji dali ci 5 propozycji z maszynami 16gb ram to czemu aż tak bardzo jesteś dociekliwy i tak bardzo hejtujesz.?

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Ale ja nic nie hejtuję, piszę samo prawdę.

Jeżeli nie będzie ani mojej mapy, ani moich pluginów, to z mojej strony koniec, chociaż za bezpodstawne wyjebanie mnie, bo żadnego ale dosłownie żadnego itemku nawet Intelowi, mojemu koledze nie dałem, w przeciwieństwie do Ciebie będzie jakaś kara jeszcze. ;)

Nie podoba mi się jak ktoś mnie tak traktuję, nie dam sobą pomiatać.

Dodam jeszcze, że jedyne konto z którego ja "hejtuje" jest to, AvaterysPL. Żadne inne konto, z którego lecą hejty, nie należy do mnie! :)
Administracja może nawet sprawdzić IP ;-)

Opublikowano

Zgadzam się z kolegami, nie polecam grać. I tak padnie zaraz. Jak nie sam, to postaram się o to z ekipą ^^. Nie pozwolę żeby jakiś Typ wypier*** z administracji mojego ziomka za to że był uczciwy, W przeciwieństwie do niego, jeśli ktoś chce się upewnić, mam screeny z tym jak sprzedawał svipy za 3zł bo potrzebował na UB (normalnie kosztował chyba 2 dychy. Mam świadków jak dawał nam nawet eq, rozdawał vipy ( mam screeny też) pozdrawiam Avę. (Nie grajcie tam nawet, bo i tak padnie w max kilka godzin po starcie, dziękuje, pozdrawiam Intel. Elo

Opublikowano

Imie: Maciek

Nick: Graihia

Wiek: 15

TS3: Tak

Mikrofon: Tak

Czas poświecony moderatowaniu: Długo

Doświadczenie: Duże

WorldGuard 1/10: 10

WorldEdit 1/10: 10

Informacje o pluginach 1/10: 8

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł): nwm

 

 

//Dostane odpowiedź ?

Opublikowano

Serwer znow padnie po 2 h Adminisracja Non-Ogar

Nie Polecam !

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

server ma lagi. Admin nie ogarnia. Wszystko tak zlipane. masakra nie polecam!!!

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Też nie polecam. Poprzedni serwer padł po 4h =.= Bezsensu tam grać...

Opublikowano

Disabled daj sobie spokój z serwerami. Wszyscy wiedzą jaka pi** jesteś. Po co się bierzesz za coś o czym nie masz kompletnego pojęcia? Daj sobie spokój chłopie...

 

Jak byś mnie tak wychujał to nie popuściłbym Ci odrazu Bym cie na policje podał. Kradzież, przywłaszczenie sobie mienia i czerpania z tego korzyści. To jest kryminał! Jak można komuś sprzedawać gamemody mówiąc że sms kosztuje 3zł a w rzeczywistości kosztował 20zł? Człowieku jak byś mnie w taki sposób oszukał to byś miał kuratora albo gorzej..

post-912976-0-49463100-1367601520.png

Opublikowano

Człowieku weź się opanuj, kazdy wie kim jest Avaterys, i co zrobił, mam na to dowody nawet które wysłałem mu na PW, Jakie kurwa sprzedawanie gamemodów? Nic takiego kurwa nie miało miejsca, kłam dalej i dzięki że refasz mi temat ! :* A pluginy i mapa które teraz są na serwerze są tylko i wyłącznie moje, więc odwal się i nie hejtuj dalej bo nie ma to sensu. Elo.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Sam sie kur** opanuj złodzieju. Każdy Wie kim Ty jesteś. Jesteś zwykłą szm***, Złodziejem i skur******. Ja nie hejtuje Tylko piszę prawde. Poprzedni serwer wytrzymał Ci 4h. To już o czymś świadczy. Twoje pluginy i mapa tak? HAHAHA. Człowieku. Jesteś taki tępy że nawet kradzionych plików nie potrafisz przerobić a ty mówisz że masz swoje? Weź się człowieku nie ośmieszaj, Wyłącz komputer i wyjdź na dwór.

 

@edit: Wyslij mi te dowody. Chętnie je zobacze cwaniaku

post-912976-0-49463100-1367601520.png

Opublikowano

Kiedy Start ?

 

@EDIT

Jest juz po 14 i serwer dalej wl on ;p

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Mówiłeś, że wysyłałeś mi dowody tak?
Kolejne kłamstwo, bo żadnych dowodów mi nie wysłałeś. Jeśli ktoś chce zobaczyć naszą korespondencję na PW, to pisać. ;-)

Oszukujesz cały czas a Twój serwer i tak znowu padnie po 4 godzinach, spójrz prawdzie w oczy. ;)

Opublikowano

@up

Nw ale bedzie chyba event o 17 na wl haha

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...