Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JokeCraft [Zapowiedź] [Rekrutacja] [Wojny Gildi] [HARD] [40S] Tylko dla cwaniaków!


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

Start serwera przewidziany jest na sobotę 14:00

 

 

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

Sobota godzina 17:00 Event parkour!

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

 

 

i jeszcze to

 

 

Start serwera sobota (tj. 04.05.2013r.)

Godzina 17:00

Dla pierwszej osoby która wejdzie na serwer, VIP na tydzień.

 

To ktore kur** jest wlasciwe ?

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Start serwera sobota (tj. 04.05.2013r.)

Godzina 17:00

Dla pierwszej osoby która wejdzie na serwer, VIP na tydzień.

ślepy jesteś ??

 

Chyba ty :P Piszę wyrażnie start o 14:00 Na samej górze :P

Opublikowano

Tu można się pogubić na samej górze pisze że start o 14:00

A niżej że o 17:00 =.= To o której w końcu? :P

Opublikowano

@up

Dobra z tego wiem ze start jest o 17 i odrazu event aha ok :P

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Jestem bardzo ciekawy czy serwer chociaż trochę postoi a nie że po 4h OFF ;c

Opublikowano

Juz po 17 serwer dalej off (wl on)

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Admin sie nie wypowie czemu serwer sie spoznia ? :)

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Opublikowano

Pewnie pluginy autorskie w Javie pisze DISABLED, dlatego opóźnienia. xD

Przecież on tyle potrafi, świetnie ogarnia serwery Minkraftu. :D

<ironia, beka xD>

Opublikowano

Mógłby chociaż dać jakieś info =.= O której zrobi start.

Widać że ma gdzieś graczy. =.=

Opublikowano

Hmmm... To po co pisał że start o 17? :P

Po drugie widać na jego profilu że jest online :3

Opublikowano

Disabled olał nas :P Jest 19:13 i nadal nic nie wiadomo...

Opublikowano

AvaterysPL nieźle oszukałeś graczy z tym startem a teraz nawet się nie wypowiesz ? Serwer postoi max 1dzień [może o ile będzie start]

i tyle z tego wyjdzie

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Co do serwera, nie mam zamiaru prowadzić go na takim poziomie, którym jest hejtowanym przez kumpli avaterysa, proszę o zamknięcie tematu, co do serwera mogę go zasponsorować komuś. PW

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

@up =.= Ja go nawet nie znam. =.= Po drugie każdy serwer padał po Kilku dniach Więc...

Opublikowano

Będziesz sponsorował a potem okradał.. tak jak okradłeś Risena. Nie myśl sobie że to Ci ujdzie na sucho. Swoim postem udowodniłeś że do niczego się nie nadajesz i jesteś gimbusem który wykorzystuje ludzi.



Nie pozwolę abyś kolejne osoby okradał!

post-912976-0-49463100-1367601520.png

Opublikowano

Start serwera o 19:00 ZAPRASZAMY!

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Czyli jednak będzie -.- Co za.... Mówi jedno a robi drugie =.=

 

Emm.. Mogę unbana? nick: greenwoodpolish :D

Chce wejść i zobaczyc czy coś się zmieniło :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...