Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poważny Polski serwer Gladiatus!


garguleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jprdl... Zamknijcie się ! . Już inaczej napisać nie mogę, spamujecie, spamujecie czemu nie ma serwera?. KURWA są wakacje ... Dajcie ludziom żyć... A i pewnie 5% dostane ...

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę moderatora o zamknięcie tematu, kiedy wrócę, poproszę o otworzenie i kontynuowanie dobrze?

 

Z góry dziękuję za przysługę.

Opublikowano

Proszę moderatora o zamknięcie tematu, kiedy wrócę, poproszę o otworzenie i kontynuowanie dobrze?

 

Z góry dziękuję za przysługę.

Jak będziesz chciał otworzyć temat to PW lub raport.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ok, prace wszczęte od nowa :) żeby nie było że jestem gołosłowny :)

Więcej zdjęć, filmów i opisów, niedługo tylko znajdę chwilę wolnego czasu dziś wieczorem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ile czasu już minęło, na pewno nie będzie już tyle graczy co od początku czekali na grę.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A nawet i 3tyg ;c, JG 100% xD.

 

A tak na serio, to odezwij się Gargul.

Bida panie, bida.

Admin Cienia
Opublikowano

Facet jest bardzo nie słowny, może i jeździ tam gdzieś zagranice, ma jakieś zdjęcia ale nic po zatym, serwera sie nie doczekacie i dajcie zosbie z tym siana.

 

Moje zdanie? Po tym co sie naobiecywał i nie dotrzymał stracił wiarygodność nie tylko w moich oczach ale na reszcie tego forum.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Dokładnie obiecanki cacanki jeździj dalej za granice a ludziska nie czekajcie na tego serwa bo go nie będzie miał być misiąc temu widac jak jest

Opublikowano

A czy stawianie gry na silniku gladiatusa jest w pelni legalne?

Admin Cienia
Opublikowano

A czy stawianie gry na silniku gladiatusa jest w pelni legalne?

Jeśli nie jest twoje bądź nie sprzedali ci tego właściciele jest to nielegalne.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem kolego czy zauwazyles ale dzis mamy juz sierpien , dlugo masz zamiar jeszcze testowac? Nie polecam, nie zagram.

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...