Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HP NAD GŁOWAMI][NOWY SYSTEM GILDII][WIĘKSZY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY] ◤ OldCrafters ◥ Serwer stworzony dla Ciebie!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, może użyj słownika + napisz to po polsku?

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

super, zagram,

Sluchaj nie chcielibyscie ts3 32 sloty ? wykupilem go na pol roku..

Jak cos to kontakt skype chrissvbev albo ts ip to 5.231.12.233

 

 

btw. exp z stone?:P

Opublikowano

Robiliście już serwer survival + frakcje i padł. Pewnie ten też padnie :)

???

Jest to nasz pierwszy wspólny serwer i pierwszy tak dopracowany. ;)

Zapewniam, że nie padnie.

5465845486.png

Opublikowano

Autorski plugin na zalozenie gildii ? No chyba nie ?! na 99,9% macie plugin PayItemForGuilds :) Wiec raczej to nie autorski plguinek :)

Opublikowano

Autorski plugin na zalozenie gildii ? No chyba nie ?! na 99,9% macie plugin PayItemForGuilds :) Wiec raczej to nie autorski plguinek :)

Emm, czy ja gdzieś napisałem, że jest autorski plugin akurat na gildie? ;)

Nie, napisałem tylko, że jest nowy system gildii, a to coś zupełnie innego. ;)

Jeden dzień do startu! :-)

5465845486.png

Opublikowano

hmm Tak napisales , napisales ze jest autorski system gildii ze za zalozenie placi sie itemkami :) Czyli ze masz autorski plugin na placenie itemami , no zobaczymy czy jest ten autorski :)

Opublikowano

hmm Tak napisales , napisales ze jest autorski system gildii ze za zalozenie placi sie itemkami :) Czyli ze masz autorski plugin na placenie itemami , no zobaczymy czy jest ten autorski :)

Polecam poczytać definicję słowa "autorski"... ale okej, zobaczymy. ;)

Napisałem, że system jest autorski, nie plugin autorski. ;-)

Ale niech Ci będzie...

5465845486.png

Opublikowano

Beka. Autorki plugin pisany w 5 min na zmiane dnia na noc XDDD Beka będzie jak padnie xDD Nie zagram. Team MC chujowy,.

...?

Skąd wiesz jakie są autorskie pluginy skoro serwer nawet nie został odpalony?

Team MC chujowy? A to co ma oznaczać?

Ogarnij się kolego, bo ośmieszasz się.

5465845486.png

Opublikowano

Nie polecam servera, Avaterys ddosował nasz server za nic, za to że jesteśmy lepsi. Avaterys jest kurwą i robi noobskie servery.

Akurat on to robił za reklamę na jego serwerze. A noobskich nie robi bo gra na nich więcej osób niż na waszym...

 

 

Beka. Autorki plugin pisany w 5 min na zmiane dnia na noc XDDD Beka będzie jak padnie xDD Nie zagram. Team MC chujowy,.

A jak ty to możesz wiedzieć jak jeszcze serwer nie jest włączony... Team MC chujowy? Pokarz swój lepszy, a nie :P

Opublikowano

Na pewno wbije i zagram :)

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

@CovallGaming
Proszę nie zwracać uwagi na tego pana.

Najpierw mówił, że nic nie chce za sponsoring serwera TS3, a potem nagle chciał Administratora.

My się tak nie bawimy. ;)

5465845486.png

Opublikowano

@CovallGaming

Proszę nie zwracać uwagi na tego pana.

Najpierw mówił, że nic nie chce za sponsoring serwera TS3, a potem nagle chciał Administratora.

My się tak nie bawimy. ;)

 

Ale mu pojechałeś.

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

@CovallGaming

Proszę nie zwracać uwagi na tego pana.

Najpierw mówił, że nic nie chce za sponsoring serwera TS3, a potem nagle chciał Administratora.

My się tak nie bawimy. ;)

 

smieszne

Opublikowano

Risen wiadomo że ty NOOBEM JESTEŚ dajesz za TS 512 slotów VIPA który ma gówno i kosztuje 14zł haha... CovallGaming nawet im nic nie dawaj. Tylko by chceli hajs. Pewnie VIP na 15dn lub 30dn :3 szajs i koniec.

 

ps. czekam na posty typu: 1 bug naprawiony

A to pewnie bug mapy gdzie brakuje jednego klocka :D Wy znaffcy bukkita..

Opublikowano

Śmieszne, ale prawdziwe kolego. ;)
Wróć do przedszkola.

Tak samo Ty Terik.

Masz jakieś dziwne przeświadczenia, mówisz, że serwer jest do dupy, chociaż jeszcze nie wystartował co jest niemożliwe...

Dodatkowo noobem mów do swoich kolegów jak Ci pozwalają nie do mnie. Rozmawiasz z obcą Ci osobą, więc wypadałoby być kulturalnym. ;-)

VIP, który gówno ma? Skąd Ty kur*a wiesz co ma VIP jak jeszcze nigdzie nie ma o tym informacji.

Ośmieszasz się kolego.

 

//Grzeczniej :)

//Czaka

 

//Okej. :)

//Risen.

5465845486.png

Opublikowano

Jestem ciekaw, skąd skoro serwer jeszcze nie wystartował :O.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Trochę zniechęciła mnie gra na serwie przez te wasze kłótnie no ale wbije zobacze.

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...