Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HP NAD GŁOWAMI][NOWY SYSTEM GILDII][WIĘKSZY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY] ◤ OldCrafters ◥ Serwer stworzony dla Ciebie!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzam się z wami. Risen to jeden wielki kłamca. Miałem mu sponsorować serwer 150 slotów 8Gb Ram. Potem jednak zmieniłem zdanie. Potem jednak miałem mu sponsorować, Zaczął mi mówić że ma 16GB Ram z nieogarniczoną ilością slotów. A tu co? 40 slotów :D Risen kłamca jesteś. Kolejny serwer nie wypał będzie, bo padnie po 2 tygodniach jak każdy :)

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@CovalGaming Ogólnie beka z Ciebie, pisałem tak aby dać do uświadomienia Rivenowi że trzeba coś zmienić w Svipie bo nic ciekawego dotychczas nie ma, i svip kosztuje 17zł.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Serwer jak każdy inny Risena. Pochodzi 2 tygodnia i padnie. Jak sponsor zobaczy te opinie to mu się odechce sponsoringu i serwer padnie tak jak jego poprzedni . Żegnam.

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Opublikowano

@MC_Sponsor

Beka, leże. Kto tu kurfa jest kłamcą. To Ty miałeś mi zasponsorować serwer, ale coś Ci się odechciało nagle i przez Ciebie musiałem znowu szukać sponsora.

Napisałem Ci, bo dostałem maszynę 16GB, ale także zrezygnowałem, bo pomimo, że 40 slotów, to bardziej mnie interesuje ta oferta z wielu powodów. ;)

Kolejna rzecz, gdybym był kłamcą i oszustem, to nie miałbym na MPC rangi KidMod, nie miałbym na tylu serwerach Moderatora/Administratora itd. ;)

Nie ma to jak się bez powodu uwziąć na jakiś serwer i próbować zniszczyć reputację. :)
Niestety nie uda Wam się. :(
@CovallGaming : Nie wiesz o co chodziło. Trollowaliśmy i podszywaliśmy się pod "gwiazdki". Serwer jeszcze nie wystartował, więc możemy sobie na to pozwolić dla rozluźnienia nieprawdaż? :)

5465845486.png

Opublikowano

Dlatego jak przeczytałem opinie o ich poprzednim serwerze odechciało mi się sponsoringu.



Risen to cipka i każdy o tym wie :) Nie zasłaniaj się rangą na mpc bo ona Ci gówno da. Też moge posiedziec na forum i dostać range.

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Opublikowano

@MC_Sponsor

Zawsze znajdzie się garstka osób, która uwielbia "hejtować" serwerki. ;)

Ja mam troszkę wrogów z różnych powodów, nie tylko jeśli chodzi o serwery, dlatego właśnie pod każdym tematem mam takie hejtowanie. ;)
Nie zdziwiło Cie to, że zawsze podobne osoby hejtują serwer? :>

5465845486.png

Opublikowano

Chuj mnie to obchodzi jakich ty masz znajomych. Fakt to jest to że Twoje serwery padają po 2 tygodniach i się grać nie opłaca. Dziękuje i Żegnam



Dzięki za like ;}

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Opublikowano

Faktycznie, kilka serwerów padło dosyć szybko, ale w większości nie były to moje serwery, ja tylko pomagałem w reklamie i ich ogarnięciu. ^_^

Chociaż wiem, że to mało tłumaczy, dlatego mogę tylko przeprosić poprzednich graczy i zapewnić, że teraz będzie inaczej.

Wiem, że i tak powiesz, że obiecanki mogę sobie gdzieś wsadzić, ale to już Twoja sprawa. ;-)

5465845486.png

Opublikowano

Chuj mnie to obchodzi jakich ty masz znajomych. Fakt to jest to że Twoje serwery padają po 2 tygodniach i się grać nie opłaca. Dziękuje i Żegnam

 

Ja natomiast nie grałem na serwerach Risen'a Lecz co tydzień widze jego kolejny serwer...

 

Chociaż jeśli ten wystartuje zagram i chociaż zobacze :)

Opublikowano

Zaczął mi mówić że ma 16GB Ram z nieogarniczoną ilością slotów. A tu co? 40 slotów :D Risen kłamca jesteś. Kolejny serwer nie wypał będzie, bo padnie po 2 tygodniach jak każdy :)

heh dokladnie..ciekawe gdzie maja ten serwer ts 200 slotow

Opublikowano

Wiadomość od Reisen "Możesz mi powiedzieć co to oznacza?

Za taką obrazę obiecuję Ci wyłapiesz bana. ;)
Nic Ci nie zrobiłem, bez powodu hejtujesz każdy mój serwer chociaż jest 3 razy lepszy od Twojego, dodatkowo sam się przyznałeś, że DDoSowałeś mój serwer hardcore również bez powodu pomimo, że miałem zgodę na używanie tej mapy, dlatego odpłacam się tym samym. Radzę Ci mnie nie obrażać więcej, bo nie rozmawiasz ze swoim ziomkiem z podwórka, tylko z nieznajomą Ci osobą, więc wymaga to troszkę kultury."

Jebłem hahahahha. Żebym jeszcze potrafił DDosować.

Opublikowano

Risen mi na gg pisał że podobno będzie miał sprawe w sądzie ponieważ ddosował kogoś. Wrzuce potem ssy z rozmowy z nim.

 

 

edit: Jednak nie mam skasowałem. Ale jak znajde to wrzuce.

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Opublikowano

Nie wiem, czy potrafisz czy nie w każdym razie straszyłeś mnie atakami DDoS na serwer.

Czy robiłeś to, czy nie - nie wnikam. ;)

Jeśli chcesz dyskutować zapraszam Cie na PW/GG czy też TS3. ;)

Nie róbmy tutaj spamu.

5465845486.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem, czy potrafisz czy nie w każdym razie straszyłeś mnie atakami DDoS na serwer.Czy robiłeś to, czy nie - nie wnikam. ;)

Jeśli chcesz dyskutować zapraszam Cie na PW/GG czy też TS3. ;)

Nie róbmy tutaj spamu.

 

Chetnie zapraszam na ts ip 5.231.12.233

Opublikowano

Nie widze jakiejkolwiek przyszłości dla tego serwera :) I tutaj się większość ze mną zgodzi :) Serwer podobno miał wystartować o 17 a jest 17:30 i gówno :D

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Opublikowano

Sponsor, czytaj ze zrozumieniem...

Start godzina 17:00 ale piątek, nie czwartek.

A to kogo DDoSuje i czy mam sprawę w sądzie, czy nie, to moja sprawa nie Twoja.

Powiedziałem Ci to w zaufaniu do Ciebie, ale skoro nie potrafisz tego zachować dla siebie, to nie mój problem.

Pamiętaj, że była to nasza prywatna konwersacja i nie wypada jej udostępniać, ale okej, udostępniaj. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Wbiłem i dostałem bana o nazwie "panu podziekujemy" pozdrawiam.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

@up

 

Przecież ten Sponsor to hejter i chce "disować" każdego. Taki gimbus.

Pewny jesteś? Dlaczego odświeżasz cudzy temat co 20 minut. Na tomaszwinner masz bana więc na tym odświeżasz sobie co chwile i spamujesz. Za chwile administracja sprawdzi IP I Wszystko wyjdzie :) Temat do kosza i banik :)

 

Sami spójrzcie http://www.mpcforum.pl/topic/920531-survivalfrakcje120-slotw16-gb-ramzadaniakatakumbyparkourylabirynty-mcigunapl/page-7#entry7128940

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Opublikowano

@MC_Sponsor

I teraz pokazujesz swój poziom. ;)
Chcesz sponsorować serwery Minecraft, a nie znasz podstawowych zasad kultury, obrażasz mnie i udostępniasz pornografię. ;-)

Kogo ja chciałem mieć jako sponsora...

@Goettlicher

Przecież wiem, ale mnie doprowadza do szału taki gimbus.

5465845486.png

Opublikowano

To jest pornografia? Ty chyba pornografi w życiu na oczy nie widziałeś... Dojebałeś.... jak Hanka w kartony :D Nie będe dalej prowadził tej dyskusji bo to i tak sensu nie ma. Stawiam że za max tydzien lub 2 ten serwer pochodzi. . Wystarczy że sponsor ten temat zobaczy, A napewno zobaczy już ja się o to postaram to nie wiem czy i nie wcześniej padnie :D Pozdrawiam i żegnam :D Gimbusa jak bym Ci kurwa pokazał to by cie stara nie poznała.

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...