Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HP NAD GŁOWAMI][NOWY SYSTEM GILDII][WIĘKSZY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY] ◤ OldCrafters ◥ Serwer stworzony dla Ciebie!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MaxFB ty nie rozumiesz, że tamte serwery nie były jego? On był po prostu adminem/technikiem i pomagał w rozkręcaniu, ten serwer naprawdę ma przyszłość, jest zupełnie inny team, i wszystko ci się da jest ogarnięte, więc wbij na serwer i proszę Cię nie komentuj zanim nie zobaczysz :). Pozdrawiam.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

s139.csrv.pl:45203 Już za chwilę start ! :)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wbiłem. Serwer taki jak każdy inny. 0 Nowości. Jeszcze nie mam pewności Ile on wytrzyma. W dodatku serwer na kase. 5 minut po otwarciu serwera Admini piszą czy ktoś chce kupić gildie za sms. Gildie za sms? Głupota... Nie polecam.

Opublikowano

Nie bylibyście zainteresowani sponsoringiem Na ownserwer? Posiadam 120 slotową maszynę, 8 Gb Ram. Widzę że na starcie osób dużo jest i slotów może brakować. Jak by co jestem dostępny na pw.

Opublikowano

Okej, rozumiem.

Potem napiszę Ci na PW. ;)

Lagi są spowodane dużą ilością graczy w jednym czasie. W minutę wbiło 40 osób, także wiecie. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Więc tak..

Serwer jest dobry. Administracja ogarnia, bynajmniej tak myślę.. A mogę się mylić.

jedyną przeszkodą w graniu, są lagi.

 

@PS

Najlepiej zignorować tych 3-4 dyskutujących typków z kompleksami wyższości, bo podrobić rozmowę na GG każdy może.

i tutaj nie rozumiem użytkownika "CovallGaming".. Jak to napisał, on sam zaoferował serwer TS'a, więc nie rozumiem, dlaczego ma wąty że nie chcą jego TS'a. Co z tego, że proponują VIP'a? Sam im zaoferowałeś, więc zluzuj majty i idź hejtować gdzie indziej.

75217085885568519449.png


Opublikowano

@Marras

Wielkie dzięki za opinię.

Lagi są, ale dzisiaj tak niestety będzie.

Wbija bardzo dużo nowych graczy, tworzą się nowe configi, ludzie generują mapę i przez to tak jest.

W nocy będziemy optymalizować serwer, jutro już będzie bez lagów! :)

5465845486.png

Opublikowano

Zlikwidowaliśmy guzik który tepał w losowe miejsce aby nie było lagów, prawdopodobnie zostanie dodany jutro jak mapa zostanie wygenerowana.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

O godzinie 20:00 Najprawdopodobniej będzie event parkour, zapraszamu do gry (bd jak mi zadziała mine, bo mam jakiś bug..)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

A więc potwierdziły się moje przypuszczenia. 2h po starcie serwer padł.

 

 

edit: Działa, Ale jak tak dalej będzie to nwm czy nie padnie :D Pozdrawiam i zapraszam do gry

Opublikowano

Tak, ale to nie nasza wina, coś się dzieje z CSRV.pl (sami sprawdzcie..)

 

Już serwer działa, i to nie nasza wina lecz CSRV więc nie mów, zapraszamy do gry.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Serwer jedno wielkie dno.

 

- pady,

- niezabezpieczony (prosty skrypt i można wyciągnąć wtyczki, czy scrashować serwer),

- większość popularnych cheatów działa.

 

Dodatkowo przedstawię pewną sytuację,

poinformowałem administratora, że pewien cheat działa - dostałem bana.

 

Ogółem nie polecam.

Opublikowano

@UP.

 

Sam mam nodusa, zdeopowałem się i widziałęm że czity nie działają, więc było to kłamliwe info, w dodatku przyznałeś się że sam masz czity, więc dostałęś bana, serwer padł nie z naszej winy lecz z CSRV bo coś się z strona stalo.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Nie żebym był jakimś chejterem, Ale Nakamitsu ma troche racji. Powinniście zabezpieczyć serwer przed crasshami itp. Ja nie jestem znawcą od tego ale takie jest moje zdanie. pozdrawiam

Opublikowano

@UP Potrafisz czytać ze zrozumieniem czy jest Ci nie znana taka opcja? Zobacz że stronka craftserve nie działa, i później się udzielaj, błagam, ludzie...

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...