Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.5.1][PL] Polskie Factions [Gildie] By CusT ! [HIT]


CusT

Jaki plugin spolszczyć ?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Spolszczy? nast?pny plugin

    • ChestShop
      4
    • TreasureChest
      5
    • LWC
      10
    • PlayerStatusSigns
      1
    • FigAdmin
      4
    • WorldBorder
      1
    • Reservations
      3
    • PlotMe
      7
    • Inny.. Podaj w komentarzu jaki
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam takie pytanie, a zarazem odpowiedź. Po co spolszczać komendy, skoro można zrobić aliasy? O wiele prościej, i naprawde lepiej. Nie łamiesz prawa, a masz zrobione, i można się cieszyć. Aliasy mozna zrobic poprzez MultiCommand lub bukkit.yml - do wyboru, do koloru. Wiem, że to nie jest jakieś nowe, ale nie ma po co grzebać w kodzie, skoro bukkit daje nam gotowy config do tworzenia aliasów...

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

słabe spolszczenie dużo błędów!

1355923763u786880kopia.png


-===== Jezeli ci pomoglem daj Like to mnie motywuje do dalszej pracy! =====-


----==Szukasz Pomocy Technika Serwerowego? Pisz! ==----


Opublikowano

słabe spolszczenie dużo błędów!

Widać że nie umiesz czytać.

 

Aktualizacja Factions już jest !

Factions na wersję 1.5.2 !

Opublikowano

Widać że nie umiesz czytać.

 

Aktualizacja Factions już jest !

Factions na wersję 1.5.2 !

To po co publikujesz skoro gówniane jest spolszczenie ?

Opublikowano

@up nie chejtuj bo na pewno lepszego byś nie zrobił a po drugie on się dużo namęczył a ty niszczysz jego prawa autorskie.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

@up nie chejtuj bo na pewno lepszego byś nie zrobił a po drugie on się dużo namęczył a ty niszczysz jego prawa autorskie.

 

Dokładnie. Gościu zrobił kawał dobrej roboty

Hejterki wszędzie... a prawda taka, że wielki kozak w necie a pizd* w świecie.

Opublikowano

Po prostu uszanujcie kogoś prace.

ps: mi to nie przeszkadza że pisze by Cust i szanuje jego prace i nie będę usuwać tego napisu bo nie ma po co.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Niektóre miejsca są dziwnie spolszczone - nie oceniając błędów ortograficznych ..

 

W Twoim Factions jest sporo bugów typu - komenda /f mod daje, oraz automatycznie zabiera rangę gildii.

1368200303-U926769.jpg

| Grafik | Let´sPlayerowiec |Administrator Mchc.pl | Administrator Pro-MPCforum.pl |


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...