Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 4] [1.5.7] [10SL] [BEZ GRIEFÓW!]] [LWC] [OtherDrops] [BlockChanger] Zapraszamy na powrót niesamowitego serwera w Polsce!


Verxen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NICK:xavierxminecraft

 

WIEK:16

 

GRIEF TAK/NIE:nie

 

OGARNIĘCIE 1/10:9/10

 

DLACZEGO TY?: Jestem ogarniętym graczem inaczej ludkiem :D . Mimo iż no premium to i tak nie opłaca się wydawać 100 zł ( nie wiem po co to napisałem - alen iech bydzie . ) . Nie griefuje , nie czituje ! :) . Pozdrawiam ;> i myślę o przyjęcie

+ kuzyna

NICK:reksio1

 

WIEK:16

 

GRIEF TAK/NIE:Nie

 

OGARNIĘCIE 1/10: 6/10

 

DLACZEGO ON?: Jest w miare ogarnięty . Umie ortografię ( CZASEM BŁĘDY ) i jak się go wkurzy zachowuje się jak noob :D .

//

Opublikowano

Nie zmieniamy haseł.



zapraszamy.



skype: Menecraft1



f5



f5



f5



f5



zapraszamy.



zapraszamy.



zapraszamy.



zapraszamy.



f5

Opublikowano

f5



f5



f5



f5



f5



f5



zapraszamy



zapraszamy!



zapraszamy!



zapraszamy!



zapraszamy!



zapraszamy!



zapraszamy!



zapraszamy!

Opublikowano

NICK:RajZi


WIEK:14

 

GRIEF TAK/NIE:NIE !!!!


OGARNIĘCIE 1/10:10


DLACZEGO TY?:Bo jestem miłym i spokojnym nastolatkiem lubiącym granie i zaprzyjaźnianie sie z nowymi osobami. Pozatym niegrifuje , skype na wszelki wypadek: artxdd8000

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

NICK: Mandarynka


WIEK: 16 lat (za tydzień)


GRIEF TAK/NIE: Nie


OGARNIĘCIE 1/10: 10


DLACZEGO TY?: Ponieważ chcę zagrać na serwerze :)

POSTY



50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000


Opublikowano

NICK: SZPADYZOR


WIEK: 13


GRIEF TAK/NIE: NIE.


OGARNIĘCIE 1/10: 9/10.


DLACZEGO TY?: Szukam ogarniętego serwera KM, a ten chyba taki jest. Nie griefuje, nie kradne, nic z tych rzeczy. Mam nadzieje, że się dostane.

PXUm92q.gif

Znawca
Opublikowano

NICK: goldpliz


WIEK: 15


GRIEF: NIE.


OGARNIĘCIE: 9/10


DLACZEGO TY?: Jestem ogarnięty, nie kradne. Umiem dogadać się z ludzmi.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

NICK:_RaQu_


WIEK:16


GRIEF TAK/NIE:NIE


OGARNIĘCIE 1/10:Wole abyścię to wy ocenili, 9/10 ;D


DLACZEGO TY?:NIe raz grałem na tego typu serverach, lecz to były nie wypały. Dlatego piszę to podanie.

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

NICK: Savarill


WIEK: 15


GRIEF TAK/NIE: Nie!!


OGARNIĘCIE 1/10: 8/10


DLACZEGO TY?: Chciałbym pracować na takim servie . Jestem ogarnięty do czasu jak mnie ktoś nie bedzie geifował. Dziekuje!

Pomogłem, daj lajka ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...