Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 4] [1.5.7] [10SL] [BEZ GRIEFÓW!]] [LWC] [OtherDrops] [BlockChanger] Zapraszamy na powrót niesamowitego serwera w Polsce!


Verxen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam serwa! Brak grifów! Mili gracze! O adminach nic nie mogę powiedzieć bo ich za często nie widze!

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NICK: Galaxy_PL

WIEK: 14

GRIEF TAK/NIE: Nie

OGARNIĘCIE 1/10: 10

DLACZEGO TY?: Ponieważ przestrzegam języka polskiego, nie spamuje, dbam o serwer oraz ładnie buduję

 

@up 200 stuknęło

Opublikowano

NICK:malacha2001


WIEK:12


GRIEF TAK/NIE:NIE


OGARNIĘCIE 1/10:7


DLACZEGO TY?:Lubię grać na serwerach tego typu... Mam ts3 i skype

Podobny obraz

Opublikowano

NICK: Pushy.

WIEK: 13 Lat.

GRIEF TAK/NIE: Jasne, że tak!

OGARNIĘCIE 1/10: Pułapek itd. to 10/10.

DLACZEGO TY?: Bo bym rozpętał chaos na serwerze, okradał bym ludzi. Był bym bardzo wredny,a za razem oryginalny.

 

Siema.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Wzór podania: Dla Mnie


NICK: Theproterror

WIEK: 16

GRIEF TAK/NIE: nie

OGARNIĘCIE 1/10: 8/10

DLACZEGO TY?: Chce pograc spokojnie na tego typu serwerze


Wzór podania: Dla kogos jeszcze ;]


 


NICK: AliceAlis

WIEK: 15

GRIEF TAK/NIE: nie

OGARNIĘCIE 1/10: 9/10

DLACZEGO TY?: Chce pograc spokojnie na tego typu serwerze

Opublikowano

NICK:KillbyMarcinek


WIEK:14


GRIEF TAK/NIE:Nie, nie jestem noobem...


OGARNIĘCIE 1/10:W 100% 10


DLACZEGO TY?:Poniewaz nie jestem taki jak inni, jestem osoba mila i otwarta.Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra i na wielu juz gralem.Mam nadzieje ze z tym sie nie stanie co z poprzednimi...Jak sie postaram to bardzo ladnie buduje ;P

1360181684-U593821.png

Opublikowano

NICK: BlackJokerPL

WIEK: 12...

GRIEF TAK/NIE: Nie

OGARNIĘCIE 1/10:8,5

DLACZEGO TY?: Miałem własny serwer więc wiem co to znaczy jak ktoś ci go griefuje itp. Jestem może miły nwm jak inni o mnie myślą ,a w minecraft jestem długo więc ogarniam.Mam premium

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

:( Naprawdę nie dodasz?? :D

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...