Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 4] [1.5.7] [10SL] [BEZ GRIEFÓW!]] [LWC] [OtherDrops] [BlockChanger] Zapraszamy na powrót niesamowitego serwera w Polsce!


Verxen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NICK: Nakafirus58


WIEK: 15


GRIEF TAK/NIE: Nie


OGARNIĘCIE 0/10: 10/10


DLACZEGO TY?: Chciałbym miło spędzić czas i lubie grać na serwerach tegu typu .

Opublikowano

NICK: Pan_Mleczko1234 i Pekok223


WIEK: 14 i 14


GRIEF TAK/NIE: NIE NIE


OGARNIĘCIE 1/10: 9/10


DLACZEGO TY?: Jestesmy spoko i nie griefujemy mili jesteśmy itp :D

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

NICK: Domi2533

WIEK: 13

GRIEF TAK/NIE: NIE

OGARNIĘCIE 1/10: 10

DLACZEGO TY?: Lubię takie serwery, chętnie pomoge innym graczom itp. itd.

Opublikowano

NICK: IslandIcedZ


WIEK: 13


GRIEF TAK/NIE: NIE


OGARNIĘCIE 1/10: 10


DLACZEGO TY?: Nie griefuje, jestem miły, lubię pomagać i piszę poprawnie po Polsku :D

Opublikowano

Nick: BialyPL

Wiek: 15

Grif: NIE

Ogarnięcie: 9,5/10

Dlaczego TY?: Lubie pomagać ludziom i nie buduję kwadratowych domków :D

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Nick : Equyier

Wiek : 16 lat

Grief : o.O dziwne pytanie, ale nie.

Ogarnięcie : Ciężko oceniać samego siebie wiec 8/10

Dlaczego ty? : Ktoś musi zapełniać sloty na serwerze :D A tak na serio jestem aktywny i lubię pomagać.

Opublikowano

NICK:minecraftr


WIEK:13


GRIEF TAK/NIE: Nie, bo grief to tylko dzieci !!![wiem mam mało lat, ale jestem ogarnięty]


OGARNIĘCIE 1/10:9


DLACZEGO TY?:Lubie takie serwery jak KM, i chciałbym zagrać.Nie będę zabijał bez powodu itp.


Jak na swój wiek jestem ogarnięty, nie będę griefował, bo to nie w moim stylu.


Pozdrawiam, mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy ;D

Opublikowano

NICK: 1sharp


WIEK: 17


GRIEF TAK/NIE: Nie


OGARNIĘCIE 1/10: 9


DLACZEGO TY? Lubię serwery tego typu, jestem pomocny i pracowity. Posiadam kulturę osobistą, no chyba że ktoś mnie wyprowadzi z równowagi. Nie toleruje trolów, cziterów i wszystkiego co jest z tym związane, po prostu lubię czystą i uczciwą grę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...