Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 4] [1.5.7] [10SL] [BEZ GRIEFÓW!]] [LWC] [OtherDrops] [BlockChanger] Zapraszamy na powrót niesamowitego serwera w Polsce!


Verxen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KwadratowaMasakra 4! [KwadratowaMasakraDlaWidzow]!

 

To już koniec griefów - Administracja posiada niezwykły plugin do sprawdzenia kto zgriefował. Wracamy po długiej przerwie i znowu zapraszamy na nasz serwer, spotkacie niesamowite przygody oraz miłych i opanowanych graczy. Posiadamy jak narazie 10 slotów serwera który jest hostowany na [Pukawka.PL].

 

IP serwera: NOWE IP KWADRATOWEJ MASAKRY! kwadratowamasakrawidzowie.maxc.pl:25585

 

Nether: Zostanie uruchomiony za tydzień gdy Gracze się wzbogacą.

OtherDrops: Jest idealnie dobrany pod nasz serwer i wszystko działa jak należy.

&Drop ustalony pod komendą /rules

 

Wzór podania:

 

NICK:

WIEK:

GRIEF TAK/NIE:

OGARNIĘCIE 1/10:

DLACZEGO TY?:

 

Jeżeli nie posiadasz 50 postów lub masz zbanowane konto to pisz na PW lub na skype: Menecraft1!



ZAPRASZAMY.



F5



ZAPRASZAMY.

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NICK:termak5

WIEK:15

GRIEF TAK/NIE:NIE

OGARNIĘCIE 1/10:10

DLACZEGO TY?:Ponieważ jestem ogarniety,lubie takie serwerty,bardzo chcialbym pograc na takim serwie.Mysle ze bedzie to fajny serwer z ogar. wlascicielam i nie greeferujacymi ludzmi.

Opublikowano

NICK: KaziuBomba

WIEK: 16

GRIEF TAK/NIE: Nie

OGARNIĘCIE 1/10: 10

DLACZEGO TY?: Ja dlatego otóż szukam takiego serwera, lubię wspólną grę, wydaje się super.

 

 

Opublikowano

NICK: Virhuir

 

WIEK: 21

 

GRIEF TAK/NIE: NIE


OGARNIĘCIE 1/10: 10/1o

 

DLACZEGO TY?: Zawsze lubiłam taki tryb rozrywki i dobrze dogaduje się z ludźmi

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

NICK: ForeverLife17


WIEK: 14


GRIEF TAK/NIE: Nie grifuje


OGARNIĘCIE 1/10: 9


DLACZEGO TY?: Dlatego że chciałbym zagrać na tym serwerze myślę ze administracja będzie bardzo dobra i chciałbym poznac nowe znajomosci

Opublikowano

NICK:Nerwhals


WIEK:16


GRIEF TAK/NIE:Nie . Ale jak mi ktos zgriefuje i sie dowiem to sie odwdziecze; )


OGARNIĘCIE 1/10:10


DLACZEGO TY?:JEstem osoba kreatywna . Chcem poznac nowych graczy :) i lubie serwery typu KM

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

dodany.

 

@UP: Jeżeli ktoś ci zgriefuje to ja to sprawdze ale masz pod żadnym pozorem niczego nie niszczyć!

Opublikowano

NICK: Tezert


WIEK: 15 (rocznikowo 16)


GRIEF TAK/NIE: nie


OGARNIĘCIE 1/10: 8,5


DLACZEGO TY?: Dawno nie grałem na takim serwerze a fajnie można się pobawić, nie griefuje, a jeżeli to zrobię odbudowuję na własną rękę, chciałbym też ogarnąć grupę ludzi i nagrywać cos podobnego do kwadratowej masakry :D

mca.png
Opublikowano

NICK: Lime06


WIEK: 16


GRIEF TAK/NIE: Nope ;d


OGARNIĘCIE 1/10: 9/10 :D


DLACZEGO TY?: Bo nie jestem tzw. dzieckiem, znam ortografię i znam sie na żartach, nie płacze o trollowanie :)

Opublikowano

NICK: HuriN


WIEK: 15


GRIEF TAK/NIE: tal


OGARNIĘCIE 1/10: 10/10


DLACZEGO TY?: Poniewaz chce sobie pograc na fajnym serwie i milo spedzic czas :D

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Jak mozecie zrobcie troche wiecej slotow bo nie da sie wbic :D

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...