Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POKECRAFT [mod Pokécube][No Lag][Launcher][100 slotów][24/7][DEDYK][arena splef/poekmon/PvP][250 nowych mobów][nowe rudy i rośliny][poszukuje adminów]


KlaKier23

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

poczytajcie, najpierw musi skończyć :p

ale w maju już miał być niby, jakieś beta testy przed startem by się przydały :D

klakier liczymy i oczekujemy na Ciebie i Twój serwer!

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klakier czy poszukujecie kogoś na stanowisko Admina na serwerze ?

Opublikowano

sorry za te wielkie opóźnienenia ale sam robie tego serwa i myślałem że w praktyki go skoncze jednak jest na odwrót zamiast luzów mam jeden wielki zapie*dol dlatego też ku wielkiemu rozczarowaniu u niektóreych narazie musze wstrzymać prace pliki jednak leżą rozgrzebane na dysku i nie przepadną umówie sie z paroma osobami aby mogły wbić na serwer przez hamahi i looknac jak to na dzien dzisiejszy wyglada że i to nie fake jeszcze raz przepraszam no ale jestem tylko człowiekiem zapewne gimbusiarnia zacznie mnie wyklinac że obiecałem ale nie wszystko jestem w stanie przewidziec

A kalesony kurwa


Opublikowano

Ważne że przynajmniej poinformowałeś chociaż troche późno ale lepiej późno niż wcale. Jak już serwer wystartuje to na pewno wbiję :)

Opublikowano

uwaga dzisiaj odpale serwer na próbnej maszynie która bedzie mi służyła do testów itd jeżeli ktoś będzie chciał to bedzie mogl wejsc i sprawdzic jak serwer wyyglada potrzebuje dobze ogarnietych ludzi ktorzy mi pomoga spawn tworzyc ip podam wieczorem i nowa paczke poniezwaz doszly nowe mody uwaga serwer bedzie stal na slabej maszynie dlatego moga byc lagi

A kalesony kurwa


Opublikowano

Jeżeli chcesz pomocy w budowie + testowaniu, moge pomóc .. jak coś napisz na pw albo tutaj ( budować jako tako potrafię , jestem ogarnięty no i mam 17 lat ) ;)

Opublikowano

uwaga paczka zostanie zaktualizowana do 1.5.2 zostaly wgrane nowe mody miedzy innymi sports mod dzisiaj o godzinie 19.30 bedzie mozna wejsc na serwer i zagrac w pilke nożną zapraszam zainteresowanych link do paczki podam około 19

A kalesony kurwa


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...