Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POKECRAFT [mod Pokécube][No Lag][Launcher][100 slotów][24/7][DEDYK][arena splef/poekmon/PvP][250 nowych mobów][nowe rudy i rośliny][poszukuje adminów]


KlaKier23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam jedną skargę ... jak schwytam pokemona to on sie pokazuje w moim eq po jakieś 1 minucie tak samo z roślinami ... itp

Opublikowano

nie bety beda jak maszyne kupię czyli 2 dni przed oficjalnym startem w maju mam praktyki tak że czasu na serwer mi nie zabraknie i wtedy sie spodziewajcie startu

A kalesony kurwa


Opublikowano

jestem sam nie jest latwo ;/

 

Ale w ramach pomocy jak ktoś zna jakieś recenzje na temat serwerowni craftshell prosze podzielić się nimi ze mną

A kalesony kurwa


Opublikowano

nie wiem jakim cudem mi się zrobił 2 ursurin ale jestem zadowolony (mialem tylko 1 zlapane )



jest taki problem ze o danej porze dnia mi się respi np stado elekta buzów i jak jesteś daleko od spawnu maja lvl 30+

Opublikowano

Mozecie podac IP? bo nie ma...

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

jeszcze startu nie ma??

 

 

 

Najlepszym być naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt
Zdać muszę ważny test, by szkolić wszystkie z nich
Kraj przemierzę wzdłuż i wszerz, znajdę w sobie moc
Świat Pokemon zrozumieć chcę, odnajdę wszystkie bo...

(Pokemon!)
Czy już wszystkie masz?
(To Ty i ja!)
Musimy ocalić świat
(Pokemon!)
To przyjaciel mój
Ramię w ramię w wielki bój
(Pokemon!)
To właśnie, to właśnie Ty
Odwaga nam doda sił
Trenuj ze mną nadszedł czas
(Pokemon!)
Czy już wszystkie masz?
Czy już wszystkie masz?

Gdy wyzwanie rzuci los z odwagą stań i walcz
To co ci odebrał ktoś, odzyskasz jeśliś chwat
Ze mną chodź już nadszedł czas, nikt nie równy nam
Już zwycięstwa czujesz smak, to zawsze był nasz plan...

(Pokemon!)
Czy już wszystkie masz?
(To Ty i ja!)
Musimy ocalić świat
(Pokemon!)
To przyjaciel mój
Ramię w ramię w wielki bój
(Pokemon!)
To właśnie, to właśnie Ty
Odwaga nam doda sił
Trenuj ze mną nadszedł czas
(Pokemon!)
Czy już wszystkie masz?
Czy już wszystkie masz?
POKEMON!

Opublikowano

A wiecie juz kiedy odbeda sie beta testy ?

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

hohoho musiał bym sam tego moda napisać żeby takie bajery były no niestety nie da sie tak. przemyslalem sprawe z samochodami i jednak to zły pomysł bo będzie to psuło klimat gry ...

A kalesony kurwa


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...