Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POKECRAFT [mod Pokécube][No Lag][Launcher][100 slotów][24/7][DEDYK][arena splef/poekmon/PvP][250 nowych mobów][nowe rudy i rośliny][poszukuje adminów]


KlaKier23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dabra a tak apropo zaczne chyba zadawac pytania w temacie odnośnie seri pokemon żeby zachecić innych do oglądania tej genialnej kreskowki i zapoznania się z klimatem serwera kto do startu zgarnie jak najwiecej pkt otrzymuje vip jezeli pare osob bedzie miało taką samą ilość pkt to w sród tych osób będzie losowanie tej jednej a wiec pytanie nr 1 z pierwszego odcinka

 

#1 Dlaczego Ash dostał Pikachu

 

odpowiedzi poprosze na PW temat: Konkus i nr pytania

A kalesony kurwa


Opublikowano

#2 Jakiego kamienia potrzebował Ash aby zamienić swojego Pikachu w Raichu i czy tego dokonał

 

Na tym serwerze również będziesz potrzebował odpowiednich kamieni aby móć przetrasformować pokemona na wyższe stadium ;p

A kalesony kurwa


Opublikowano

będą sędziowie pokemon którzy beda kontrolowali oficjalne sparingi graczy tak że myśle że jako osoba która czesto śledzi ten temat będziesz jednim z nich



#3 Z jakiego powodu pokemony Asha i zespołu R zaczeły współpracować

 

podpowiem że ma to coś wspólnego z wyspą ogromnych pokemon

A kalesony kurwa


Opublikowano

Hmmm... Bardzo ciekawy serwer. Z checią zagram.

 

@up

Pokemony zespołu R i Asha , zaczeły współpracować by uciec z wyspy(P.S Goni ich ogromny potwór Zapados.) i odnaleść swoich trenerów.

 

odpowiedzi na pw -.- teraz inni beda mieli latwiej ;p

A kalesony kurwa


Opublikowano

będa niebawem narazie zrobie przerwe bo się skupiam na serwie teraz bardziej prosze mi dac info jak ktos kupywal NIEDAWNO serwer na craftshell

A kalesony kurwa


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...