Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4FunCraft [Survival+Frakcje+MCMMO][Koszt Gildii 1 Ksiazka][Klasy juz 20.04.2013][EVENTY godzina 20:00]


bizosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już mam plugin na klasy

Komendy: Non-premium

- /klasa 4funcraft wojownik

- /klasa 4funcraft Lucznik

Komendy: Premium

- /klasa 4funcraft assasin

- /klasa 4funcraft specjal

Opublikowano

Dostałem informacje że jest Rekrutacja na Admina

Wzór podania

1.Nick W grze

2.Skype lub gg

3.Dlaczego ty a nie kto inny

4.ile grasz W minecraft

5.Jak Oczeniasz siebie od 1 do 5 grajonc w minecraft

6.Czy Znasz jakieś Komedy Admina?

7.Czy Byłeś Juz Adminem?

8.Czy miałeś Juz Admina Na Tym Serweze?

9.Znasz Regulamin serwera?

10.ile Grasz Na Tym Serweze?

11.ile Miałeś Przerw Od Kond grasz Na Serweże?

12.ile Casu Miałeś Admina?

Podania prosze pisać pod tematem Wybierzemy admina do godziny 12:30

Wymagania Wiek 14+ i mikrofon

Opublikowano

Aha, zapomniałem dodać że klasy na serwerze wymiatają! :))

Szkoda tylko że był reset mapy, no ale musiał być kiedyś ;)

Opublikowano

Tak wszystko o klasach jest ładnie opisane pod komenad /warp klasy :) Klasy na serwie robił FUSH

Opublikowano

1.Nick W grze Arek24g
2.GG 32326584
3.Dlaczego ty a nie kto inny Ponieważ sądzę że jestem lepszy od innych ale to nie asz tak by być jakiś pros czy coś ogarniam komendy w 99.9% nikt nie jest idealny ;), Ogarniam wordedit umiem budować itp.

4.ile grasz W minecraft Od alphy
5.Jak Oczeniasz siebie od 1 do 5 grajonc w minecraft 5 :P
6.Czy Znasz jakieś Komedy Admina? Tak -.-
7.Czy Byłeś Juz Adminem? Tak -.- (10 razy i jestem na 5 serwer'ach)
8.Czy miałeś Juz Admina Na Tym Serweze? Nie
9.Znasz Regulamin serwera? Tak
10.ile Grasz Na Tym Serweze? 3 day
11.ile Miałeś Przerw Od Kond grasz Na Serweże? 3h
12.ile Casu Miałeś Admina? Długo :P

:)

Opublikowano

Mam na serverze Admina. I powiem z reka na sercu. na serverze sie oplaca grac. mimo tego ze staramy sie zeby bylo wam jak najelpiej to do tego organizujemy eventy. i tego typu dodatki. Serdecznie zapraszam

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Uwaga Event godzina 20:00

Nagroda główna to vip

Pod koniec beda wywalane miksturki exp'a

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...