Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Sobotni zlot społeczności MPC Forum


Flinn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ale ludzie się przenieśli do punktu docelowego jak coś dodaj mnie do znajomych i się teleportuj nick: GANDALF911 jest z 10 osób

1384596242-U666099.png
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Roi, zapraszałem cię do grupy, ale nie odpowiadałeś.

Petera bodajże 2 razy wywaliło i czekaliśmy na niego, bo nagrywał.

Lagi miałem takie, że nawet w jeździe dowolnej fpsy spadały do 10, jeszcze na dodatek przed chwilą crasha dostałem...

Następnym razem ktoś niech załatwi jakiegoś TS'a i wcześniej o tym poinformuje, żeby wszyscy się chociaż słyszeli i wszyscy wiedzieli co robić, bo ludzi było naprawdę sporo.

Trochę lipa dzisiaj z ogranizacją, następnym razem będzie lepiej.

Opublikowano

Tutaj kilka moich fotencji , niestety bez spoilera , nie nauczylem sie jeszcze ;m :

Aaaa Mój obleśny mustang a i mam pytanie wiem ze niepowinienem ale jak kupuje za 500bost miejsce na samochod to dostaje 1 czy ile ?

 

FILMY BĘDA JUTRO ! (Pytałem się Petera:D)

 

borkosix.png
Opublikowano

Aaaa Mój obleśny mustang a i mam pytanie wiem ze niepowinienem ale jak kupuje za 500bost miejsce na samochod to dostaje 1 czy ile ?

Tak, dostajesz jedno miejsce na samochód.

Ale proszę nie offtopujcie już.

Opublikowano

Kiedy będą filmiki z przejazdu, wjazdu i driftu ? :D

Zdjęcia wysyłają się teraz, jest 25 z 112.

Filmik będzie jutro, ponieważ całą noc będę do montował i renderował.

 

Sorry za spóźnienie.

 

Linki do zdjęć i filmów podam tutaj.

Flinn zamknij temat, niepotrzebny spam.

Opublikowano

Zamknę temat, bo tylko spam będzie.

Peter, jak już wrzucisz zdjęcia i filmik, to jak chcesz to wyślij mi wszystko na PW to wtedy wstawię tutaj.

 

Temat zostawiam na razie podpięty.

Opublikowano

Są już zdjęcia, które zrobiłem:

https://plus.google.com/u/0/photos/109684530197615393136/albums/5869002750234735521

 

 

I filmik, na który wszyscy czekali:

 

Fajnie było! Trochę słabo organizacyjnie, ale ujdzie.

 

 

Wykorzystując sytuację, chciałbym wam powiedzieć że otrzymałem KidMod'a w dziale Inne MMO i moja aktywność zmniejszy się w tym dziale.

Będę przeglądał ten dział, ale już mniej.

Chciałbym podziękować moderatorom i innym kierowcą za fajne chwile i ciekawe dyskusje.

 

Pozdrawiam, Piotr!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...