Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej League of Legends !


Akinfeev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niestety, ale Signatum z mojego teamu nie może zagrać, rozwalił sobie rękę na w-fie, za jakiś czas dam znać nick zastępcy.

 

NICK: LikamikaPL

Opublikowano

Ej no co to jest -.- zapisywałem się wcześniej od niektórych i się nie dostałem ... jest to nie sprawiedliwe...

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano
Mój nick - KalesPL

Mój level - 30, all runy.

Pozycja na jakiej gram tutaj mamy do wyboru - MID/ADC

Server - EuNe

odgoblinamordu.png


Pomogłem daj "Like"


Opublikowano

Ale ja nie spamowałem i nigdzie nie widzę na 2 stronie ,żebyś napisał ,że rekrutacja została otwarta..

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

Nie ogarniesz, słabi organizatorzy.

To zapraszam Ciebie do organizacji.

Nie ma współpracy ze strony graczy, to i organizator nie da rady.

Opublikowano

xxx <--- KANAŁ IP TS NA KTÓRYM ODBĘDĄ SIĘ SPOTKANIA :

 

 

GRUPA A - SPOTKANIE - Poniedziałek 19.00

 

GRUPA B - SPOTKANIE - Piątek 19.00 ( 26.04 )

 

GRUPA C - SPOTKANIE - Sobota 19.00 ( 27.04)

 

GRUPA D - SPOTKANIE - Niedziela 19.00 ( 27.04 )

 

 

Musi się zgłosić przynajmniej 1 członek danego zespołu.

 

Proszę także, żeby wszyscy gracze danego zespołu zaprosili się wzajemnie do znajomych - ułatwi mi to pracę i przyśpieszy turniej.

Opublikowano

Grupa A
1. Zespół I - Łógi, FirstExtaza, SteelFoxi, DarkArrow,
2. Zespół II - Lakter, beknij, Ozzyn, Estrovsky, DargonPL
3. Zespół III - Klystianek, CreWo, VarioPL, Bjakuya, adek0903

Grupa B
1. Zespół I - Jonuś, THE WORST ADC, BormanJPgimby, DaniuPL, Hershe
2. Zespół II - sweetgrove, killvario, Nerubianin, monster990518, ŁysyPuchacz
3. Zespół III - Chippern Xang, wyjebisty3rr0r2, Street Ariu, Winacz, Krowikopniak

Grupa C
1. Zespół I - Crawmer, MasterMati, witekk, 90bananek, PepePollo
2. Zespół II - bezimienny, Pherleaux, Majashiki, Sim00nekyt, XxPortablexX13
3. Zespół III - CinqPL, Teevez, Tomo100, monster990518, kadra2012

Grupa D
1. Zespół I - Hirtik, Specyficzny, Wethors, mistrztew, Singnatum
2. Zespół II - JestemCwelSkiba, xTheWid, Thibron, TheReVeS, corkaGRABARZA
3. Zespół III -
MikiQ22, Kost3k2, michcio25, Status, kropeq

 

 

 

Może na początek zrób te grupy kto w nich jest itp ?? A potem info co do gier

 

Oto grupy.

Opublikowano

@up zapisałem się wcześniej niż cały zespół III (patrz góra 3 strony), a i tak nie jestem w żadnej grupie. Mądre to ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...