Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej League of Legends !


Akinfeev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeżeli da radę to:

 

Top - Hirtik

Jungle - Specyficzny (ja, kapitan)

Mid - Wethors

AD - mistrztew

Support - Signatum (nie ma 30lvl, bo ma nowe konto)

Opublikowano

LIpa, miejsc nie ma, a chaielm z swoim teamem isc..
Jak dacie więcej miejsc, to daje

Top - JestemCwelSkiba/Aroehemix
Jungle - JestemCwelSkiba/Aroehemix
Mid - Davenowsky

Adc - wisisz mi

Support - Mttpl

Opublikowano

Jakby sie cos zwolnilo :)

 

Mój nick - Liooox
Mój level - 30
Pozycja - MID/JUNGLE/ADC/TOP
Server - EU East

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano
Mój nick - AszinoSnK

Mój level - 30

Pozycja na jakiej gram tutaj mamy do wyboru - Naj. Jungle, Adc, potem Top i reszty nie ogarniam ;)

Server - EuNe

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

Mój nick: EliteStar

 

LVL-30

 

Pozycja - MID/TOP

 

sERVER eune

Opublikowano

Zapełnione już. Oto ostateczne pogrupowanie :

 

Grupa A
1. Zespół I - Łógi, FirstExtaza, SteelFoxi, DarkArrow,
2. Zespół II - Lakter, beknij, Ozzyn, Estrovsky, DargonPL
3. Zespół III - Klystianek, CreWo, VarioPL, Bjakuya, adek0903

Grupa B
1. Zespół I - Jonuś, THE WORST ADC, BormanJPgimby, DaniuPL
2. Zespół II - sweetgrove, killvario, Nerubianin, monster990518, ŁysyPuchacz
3. Zespół III - Chippern Xang, wyjebisty3rr0r2, Street Ariu, Winacz, Krowikopniak

Grupa C
1. Zespół I - Crawmer, MasterMati, witekk, 90bananek PepePollo
2. Zespół II - bezimienny, Pherleaux, Majashiki, Sim00nekyt, XxPortablexX13
3. Zespół III - CinqPL, Teevez, Tomo100, monster990518, kadra2012

Grupa D
1. Zespół I - Hirtik, Specyficzny, Wethors, mistrztew, Singnatum
2. Zespół II - JestemCwelSkiba
3. Zespół III -

Proszę nie usuwać tematu.

Opublikowano

Przepraszam strasznie, ale moja drużyna raczej nie zagra. Ale ja chętnie zagram, więc nick JestemCwelSkiba zostawcie, oto mój formularz.

Mój nick: JestemCwelSkiba

LVL: 30

Pozycja: Top/Jungle

Server:EUNE

Opublikowano
Mój nick -Mesye Sitwon

Mój level -30

Pozycja na jakiej gram tutaj mamy do wyboru - Mid/Jungle i ewentualnie ADC

Server - EUNE !

Opublikowano
Mój nick - barej123

Mój level - 30

Pozycja na jakiej gram tutaj mamy do wyboru - Mid / ewentualnie Top

Server - EuNE

Arayu_eune_67_3_logo.png

Opublikowano

Zapełnione już. Oto ostateczne pogrupowanie :

Grupa A

1. Zespół I - Łógi, FirstExtaza, SteelFoxi, DarkArrow,

2. Zespół II - Lakter, beknij, Ozzyn, Estrovsky, DargonPL

3. Zespół III - Klystianek, CreWo, VarioPL, Bjakuya, adek0903

 

Grupa B

1. Zespół I - Jonuś, THE WORST ADC, BormanJPgimby, DaniuPL, Hershe

2. Zespół II - sweetgrove, killvario, Nerubianin, monster990518, ŁysyPuchacz

3. Zespół III - Chippern Xang, wyjebisty3rr0r2, Street Ariu, Winacz, Krowikopniak

 

Grupa C

1. Zespół I - Crawmer, MasterMati, witekk, 90bananek, PepePollo

2. Zespół II - bezimienny, Pherleaux, Majashiki, Sim00nekyt, XxPortablexX13

3. Zespół III - CinqPL, Teevez, Tomo100, monster990518, kadra2012

 

Grupa D

1. Zespół I - Hirtik, Specyficzny, Wethors, mistrztew, Singnatum

2. Zespół II - JestemCwelSkiba, xTheWid, Thibron, TheReVeS, corkaGRABARZA

3. Zespół III - MikiQ22, Kost3k2, michcio25, Status, kropeq

Proszę nie usuwać tematu.

Wycofało się kilka osób, wolnych miejsc - 10 ! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY !

 

 

Zostały 2 miejsca.

 

 

Kto może zapraszam już na ts, ip - 178.217.186.105

 

Ej no co to jest -.- zapisywałem się wcześniej od niektórych i się nie dostałem ... jest to nie sprawiedliwe...

 

Napisałem że jest zapełniony, mimo to spamowaliście.

Więc uznałem, że Ci którzy nie spamowali się dostaną.

Opublikowano

Mogę zgłosić całą drużynę?

Nazwa: HoshiMina [THM]

Nicki:

-Kost3k2 (Gold V) - mid

-michcio25 (Gold V) - support

-Status (Platinum V) - adc

-kropeq (Platinum V) - jungle

-MikiQ22 (Gold I) - top

 

LvL: 30 oczywiście

 

Serwer: EUNE

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...