Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór pozycji LoL


TwinSlave

SUGESTIA WYBORU LINII  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sugestia jest dobra?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie popsuło by to raczej całą ideę rankedów, to jasne że większość woli adc, mid, czy solo lub jungle więc szukało by kolejki dłużej zwłaszcza na diamentach, platynach. Teraz nikt się na supporta nie rzuca mimo tego że bez niego ggra praktycznie nie istnieje.

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oby nigdy tego nie wprowadzili, żałosny pomysł. Ciekawe czy te płaczki z góry zdają sobie sprawę, że można grać inaczej niż solo top+jungle+solo mid+support+ ad carry.

Opublikowano

Nie wprowadza tego, gdyby to wprowadzili, mielibysmy przymus do gry zgodnie z meta (co juz wczesniej napisano) a w regulaminie Riotu nie ma nic o tym jak i o junglerach czy supportach itp, to wola graczy ze gramy jak gramy.

Opublikowano

Nie, bo to zmusza do przestrzegania mety. Gdyby takie coś było w lolu od początku to ciągle chodzilibyśmy Ashe na mida, nikt nie banuje za nieprzestrzeganie mety.

Co do waszego skilla w grze, nie zwalajcie na noobów bo i tak zostaje zasada u nich jest 5 możliwych miejsc na nooba, u ciebie tylko 4, więc teoretycznie i tak powinieneś wygrywać więcej gier jeśli jesteś lepszy od swojego obecnego poziomu elo.

 

Ja właśnie kiedyś nad tym myślałem i identycznie sobie to wyobrażałem jak na ss.

Ale to miało by kilka wad a mianowicie, zawsze brakowało by supporta bo najmniej ludzi nimi gra,

więc gdy wybierzemy mid/top to by nam długo szukało, za to gdy wybierzemy suporta to myślę że ok 10s.

 

Takie pytanie, skąd ten ss ?

 

Masa ludzi gra supportami, pewnie większość z was nawet nie próbowała, a muszę przyznać że gra się całkiem przyjemnie jak ADC jest ogarnięty :p

Opublikowano

głupi pomysł naprawdę, to byłby strasznie ułatwiony matchmaking i gra miałaby coraz mniej sensu.

 

@up

jak dla mnie, żeby pograć suppami to trzeba znaleźć odpowiedniego dla siebie.

<>

Opublikowano

Pomysł na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo dobry.

Lecz nie uwzględniliście tego, że biorąc np. pozycję supporta, riot musiałbym umożliwić nam do wyboru jedynie supportowe postaci, a jak wiadomo, nie zawsze każdy gra tymi supportami z mety i chce wypróbować np. lee sina na suppie (co jest bardzo dobre).

Bez tak owego blokowania innych postaci, ludzie brali by supporta a lockowali kogo by sobie chcieli.

 

Zastanówcie się nad tym.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Riot już odpowiedział na podobną sugestię. Nie wprowadzą tego, bo nie chcą zmuszać ludzi do grania tak jak teraz wygląda meta.

 

"Na podobną".

Niedawno Riot czytał taką propozycję chyba na forum czy na e-mail i stwierdził iż jest do dobry pomysł, ale byłoby za dużo trollów (bo np. gościu z topa idzie na mida)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Moim zdaniem wypaliłoby na większą skalę w tylko tym wypadku, gdyby zostały wprowadzone jakieś ułatwienia do gry supportami. Zakładajac, że w tej samej chwili na mniej więcej tym samym poziomie gry kliknie "Graj" 100 osób, to 40 z nich to midy, 35 to topy, 10 to Ad Carry, 10-15 Junglerów, supportów 5 albo żaden. Społeczność LoLa myśli, że jak weźmie coś czym da się gre wycarrować to wygra i to jest znaczący błąd.

Opublikowano

"Na podobną".

Niedawno Riot czytał taką propozycję chyba na forum czy na e-mail i stwierdził iż jest do dobry pomysł, ale byłoby za dużo trollów (bo np. gościu z topa idzie na mida)

Znajdziesz jakieś źródło czy pierdolisz bez sensu?
Opublikowano

Jak dla mnie głupi pomysł.

Fajnie wygląda interfejs, ale co z tego? Nie zawsze się gra z junglerem, a nie każdy mówi na starcie gdzie będzie grał.

Może na niższych lv by się to przydało, ale i tak jestem na NIE.

1994993994.png
Opublikowano

Jak dla mnie głupi pomysł.

Fajnie wygląda interfejs, ale co z tego? Nie zawsze się gra z junglerem, a nie każdy mówi na starcie gdzie będzie grał.

Może na niższych lv by się to przydało, ale i tak jestem na NIE.

 

Nie zawsze gra się z junglerem? Chyba na 1-20 lvlu... odkąd gram rankedy (a mija już 3 rok rankedów) to zawsze był jungler...

Pomysł na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo dobry.

Lecz nie uwzględniliście tego, że biorąc np. pozycję supporta, riot musiałbym umożliwić nam do wyboru jedynie supportowe postaci, a jak wiadomo, nie zawsze każdy gra tymi supportami z mety i chce wypróbować np. lee sina na suppie (co jest bardzo dobre).

Bez tak owego blokowania innych postaci, ludzie brali by supporta a lockowali kogo by sobie chcieli.

 

Zastanówcie się nad tym.

 

Kto napisał że muszą się pojawić postacie z mety?

to jest jeden z najgorszych pomyslow, przynajmniej na ranked5 (chociaz na soloq tez) a co jak na przyklad chce zrobic switcha i wyslac koga/nunu na topa vs olafa? Pomysl bez sensu

Przecież opcja switchu nie znika, o co się plujesz?

Opublikowano

Ja też tylko gram supportem, bo granie nim sprawia mi naj wiecej zabawy, wardowanie chodzenie po linniach, bronienie adc i przede wszystkim support jest jednym z najważniejszych ról w grach. Taki pomysł był by dobry bo często robi się flame w wybieraniu championów i 1st pick zawsze wezmie sobie to co mu się podoba nawet jak ktoś inny wcześniej powiedział, że chce iść na tą linię co on...

Opublikowano

Ale kto powiedział, że musi byc akurat 1 solotop, 1 mid, 1 adc, 1 supp, 1 jungler? Może ktoś ma inną taktykę ,ale nie może z niej skorzystać bo jakiś denny system nie pozwala...

Pentakille [Ranked]

• Fiora (1) • Nidalee (1) • Ezreal (1) • Graves(1) • Cassiopeia (1) ♦

Pentakille [Normal]

• Gangplank (1) • Master Yi (1) • Cassiopeia (1) ♦

Opublikowano

@UP Tak to jest poważny minus. Choć jak dla mnie to pomysł i tak jest wyjątkowo dobry ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Ale kto powiedział, że musi byc akurat 1 solotop, 1 mid, 1 adc, 1 supp, 1 jungler? Może ktoś ma inną taktykę ,ale nie może z niej skorzystać bo jakiś denny system nie pozwala...

Od brązu do golda nie spotkasz innych ustawień niż 1top 1jungle 1 mid 1 adc 1 supp... to mogą swobodnie wprowadzić na SoloQ ale bez wprowadzenia tego na ranked 5vs5 bo tam wszyscy są zgadani i mają różne ustawienia.

Opublikowano

Na nie. Jakoś sam tego nie widzę. Osobiście w LoL'a gram stosunkowo krótko, ale mam nadzieję, że każdy głos jest szanowany.

Jak już wspomniano, mogą być trolle, a wiem jak to pustoszy grę.

Dodatkowo, jest to pewne ograniczenie. Nie lubię być zmuszany do takiej decyzji. Ja wolę na spokojnie wybrać, zgadać się z innymi... Nie zawsze support lub jungler jest potrzebny do wygranej...

c1107534da61bc47bb1675e52ddf542e.jpg

Opublikowano

Super pomysł tylko ciekawe czy Riot takie coś wprowadzi i jak by to funkcjonowało na turniejach itd.

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


Opublikowano

Na nie. Jakoś sam tego nie widzę. Osobiście w LoL'a gram stosunkowo krótko, ale mam nadzieję, że każdy głos jest szanowany.

Jak już wspomniano, mogą być trolle, a wiem jak to pustoszy grę.

Dodatkowo, jest to pewne ograniczenie. Nie lubię być zmuszany do takiej decyzji. Ja wolę na spokojnie wybrać, zgadać się z innymi... Nie zawsze support lub jungler jest potrzebny do wygranej...

Trolle pustoszą gre? Owszem, na tym systemie pobanowanoby 3/4 trollów. Uwierz, jungler a już na pewno support to jest must have. Grasz w to krótko więc nie wiesz. Do tego mówiłem że pewnie weszłoby to na Ranked'y a tam to już jest meta i tyle.

 

Super pomysł tylko ciekawe czy Riot takie coś wprowadzi i jak by to funkcjonowało na turniejach itd.

Turnieje to custom roomy. Jak mówiłem to pewnie weszłoby na Rankedy więc o turniejach nie ma mowy bo tam i tak wszyscy są zgrani i każdy team ma gracza na każdą linie.

Opublikowano

Dużo Plusów i minusów.

 

Ja bym na początek wprowadził to testowo na PBE. Oczywiście musiałby być to bardzo zaawansowany system dobierania :X

Diss_Stream.png

Opublikowano

support to jest coś pięknego jak masz 50 asyst to czujesz , że to dzięki tobie wygrali xD . Co do tego czegoś to chyba głupie , lepiej gdyby było iż przy postaci w lobby dało się pokazać innym gdzie się na linie (jakąś ikona czy coś), bo czasem trafi się nieogar i niewie , że dana linia już jest i wybiera to samo.

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Dużo Plusów i minusów.

 

Ja bym na początek wprowadził to testowo na PBE. Oczywiście musiałby być to bardzo zaawansowany system dobierania :X

 

naucz się używać apostrof'ów.

 

Taki pomysł mogłby przejść ale tylko na rankedach. Na normalach nie ma supportów ani jungli. Zresztą, kto tu mówi o narzucaniu mety? może iść 3 na topa, ale wtedy taki system nie ma żadnego sensu. Powinno to być o wiele bardziej rozwinięte i nie ograniczać się do jednego kliknięcia. Coś jak, czy chcesz mieć partnera na lini itp

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...