Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SUGESTIA]Oficjalny serwer Minecraft MPCforum! :-)


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Był pare razy serwer, ale po czasie Geo był spłukany i nie było komu opłacić serwer.

Mimo to wciąż jestem na Tak, jeśli znalazłby się sponsor ; p

 

Nigdy nie płaciłem za serwer. o,O

 

Jestem na NIE

ponieważ grupy moderacyjne/administracyjne etc pewnie by były dawane

ludziom z działu minecraft, co za tym idzie pewnie kidom, modom MC a to

są obowiązki więc by gorzej wykonywali swoje obowiązki.

 

Nie, moderatorzy MC i kidmodzi MC nigdy nie mieli prawa w dziale serwera. Z jakiego to względu?

 

Jesli opłacisz dobrą maszynę, przygotujesz pliki serwerowe, zgraną ekipę to czemu nie:)

 

a

z tego co pamiętam serwer mpcforum minecraft padł dlatego że w maszynie

się coś popsuło (chyba dysk) a Geo nie miał kopii zapasowej : ) (chyba,

nie jestem pewny)

 

Serwer był ok, nie było komu płacić, a kierzek spierdolił z moimi plikami kłamiac przez miesiąc, że "oj awarie mamy, ovh sie nie odzywa". Reszte tej historii zostawie dla siebie.

 

Było kilka razy i kilka razy nie wypaliło bo geo :]

 

Powiedzmy sobie szczerze, nie wiesz nic o serwerze, ale jesteś zazdrosny i wolisz shejtować.

 

Ty tak na serio? ;oo

Sponsoring to nic złego, tym bardziej, że nie byłby w ogóle z MPC "połączony"...

No ale skoro tak, to nawet ja mogę opłacić serwer. ;)

Naprawdę mi na tym zależy, bo fajnie by było pograć z użytkownikami forum na serwerze. ;-)

 

Ta, po 2 miesiącach uciekniesz jak kierzek.

 

 

Mozna zrobic serwer mpc minecraft bez kokosza :D

A tak naprawde to nie, serwer metin mpc tez byl i co?Bug na bugu. Tutaj sie tego nie oplaca robic.

 

Ale na moim serwerze nie było bugu. Każdy był naprawiany po kilku godzinach max.

 

 

 

 

Jakieś pytania jeszcze?

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na tak jeżeli:

Serwer postoi troszkę. (4-5 miechów)

Ogarnięta administracja serwera itp.

Każdy powinien mieć szanse złożyć podanie na kida/moda serwera bez względu na range.

A jeżeli serwer ma być na miech półtora to na NIE

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Geo każdy twój serwer padł, looz. A reszte tego co napisałeś popieram. Nie zamierzam cię hejtować, bo jestem za tobą...

Opublikowano

Geo każdy twój serwer padł, looz. A reszte tego co napisałeś popieram. Nie zamierzam cię hejtować, bo jestem za tobą...

Miałem jeden, więc jaki każdy? Nie wspominając, że to nie moja wina, że serwer padł.

Opublikowano

Miałem jeden, więc jaki każdy? Nie wspominając, że to nie moja wina, :)

 

 

Wiem kierzek all awalił a teraz ma posadke i wgrywa gotowe zbugowane skrypty. Z chęcią bym pograł na tym serwie. Na mpc serwie grałem 1 raz w minecrafta i to tam mnie team nauczył wszystkiego, za to jestem im w choooy wdzięczny.

Opublikowano

A nie myśleliście aby poprosić jakaś

firme o hosting?

nie trudno z takim forum ^^

Myślcie kuźwa ci w MPC FORUM !!!!

dają serwery za free wy opłacacie bez jaj;)

Mógłbyś chociaż przeczytac wszystkie odpowiedzi... Pisałem juz o tym.

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Wszystko co miało być powiedziane chyba zostało powiedziane.

Część na nie, część na tak, tego chyba wszyscy się spodziewaliśmy. ;)

Teraz pozostaje obgadać to z resztą administracji, czy wydadzą zgodę i dadzą nam tą szansę, żeby stworzyć coś takiego, jeżeli tak kwestię sponsoringu itp.

5465845486.png

Opublikowano

Maryla Rodowicz kiedyś śpiewała: "ale to już było znikło gdzieś za nami.." Czy serwer wróci, tego nie wiem. Zazwyczaj z takimi serwerami jest masa merytorycznych problemów, o ile techniczne się wcześniej nie pojawią. Na razie nie planujemy oficjalnego serwera, aczkolwiek wszystko jest możliwe. Niedługo wakacje :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...