Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 start 12.04.2013r. godzina 19:00 !


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Wiek - 12

Nick - Osiek480

Ile grasz w MC - od Alphy

Jak ocenisz swoje zachowanie - 8/10

Cos o sobie - Mam 12 lat i jestem ogarnięty

pkgKpWv.png


Baj Mi


Pomóż, I Daj Lajka < 3


Opublikowano

mag29 jak bys nie wiedzial sa inni admini a po za tym jest jeszcze nasz forum i nie olewam was musze zajac sie serwer , dodawaniem , graczami , gg + szkola. Naprawde wielkie dzieki za wyrozumialość.

Opublikowano

Wiek - 13

Nick - kokosz3

Ile grasz w MC - 4 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - 9/10

Cos o sobie - Interesuję się MC i grami typu sandbox (wystarczy? xD)

Sygnatury brak.

Opublikowano
Wiek - Prawie 14 ;p

Nick - Ceerful

Ile grasz w MC - Tak z 2/1,5 lat ;p

Jak ocenisz swoje zachowanie - Hmm. jestem kulturalny (tak uważam) Mam ogarniętą ortografię, wiec mysle, że 9 moge sobie dać. :D

Cos o sobie - Jestem Łukasz. Chodzę do gimnazjum. Jestem ogarnięty, uwielbiam grać w piłkę nożną i lubię DV7. :D

 

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Avangard

Ile grasz w MC? - 2,5 -3 lata

Jak oceniasz swoje zachowanie- Jestem kulturalny , cierpliwy, lubie pomagac, udzielajacy sie na forum itp.

Cos o Sobie: Mam na Imie Olaf pochodze z kujawsko-Pomorskiego. Grywam w Bf 3 , oraz minecrafta. Posiadałem swoj serwer miał 10 slotów ale zapełnione.

Jak wyzej mam 14 lat. Jestem osoba lubiaca pomagac i w tym stylu podobne. Pozdrawiam

Opublikowano

kokosz3

Ceerful

Avangard

dodani



Dzis o godzinie 20:00 odbedzie sie na naszym serwerze Event , ilosc osob ktora bedzie mogla wejsc na serwer jest nie ograniczona.



ref

Opublikowano
Wiek -15

Nick -NinjaWPizamie

Ile grasz w MC -Rok

Jak ocenisz swoje zachowanie -9/10
Cos o sobie -Mam na imie Jakub , jestem 15 latkiem ,interesuje się piłką nożną oraz komputerami.Bardzo lubię grać w minecrafta

2.png

Opublikowano
Wiek -16 lat

Nick -BonzoPL

Ile grasz w MC -Od Alpha

Jak ocenisz swoje zachowanie -Jestem osobą spokojną i pomocną :) 9/10

Cos o sobie - Mam na imię Konrad gram w minecrafta już bardzo długo jestem osobą kreatywną :)

logo2db.png

Kliknij w obrazek i czekam na ocenę

:)

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: Shadowwer27
Ile grasz w mc: Od wersji beta 1.5

Jak oceniasz swoje zachowanie: 9/10

Coś o sobie: Miły i ogarnięty , wiem co to ortografia xD i jestem w miarę kreatywny :3

Opublikowano
Wiek -15

Nick -NinjaWPizamie

Ile grasz w MC -2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie -9/10

Cos o sobie -Mam na imię Jakub , jestem 15 latkiem .Moje hobby to piłka nożna .

2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...