Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 start 12.04.2013r. godzina 19:00 !


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Kwadratowe Życie 1364478375-U369501.png

Adres IP: kwadratowezycie.srvmc.pl:25101

Typ serwera: Serwer typu Kwadratowa Masakra 4

Ilość slotów: 40

Wersja serwera: 1.5.1

Premium: dialog_cancel.png

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: yes.png

WL: yes.png

 

 

1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png

Adminisratorzy:

 

  • Wlasciciel JeBeKtv
HeadAdmin Xevir
Komendant PanaMinecraft

Moderatorzy:

 

KidModeratorzy:

 

 

 

1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png

Witam dnia 12.04.2013 roku o godzinie 19:00 wystartuje druga edycja serwera \"Kwadratowe Zycie\"

Zapisy na WL sa ON.Chetni prosze pisac w komentarzach lub na PW.Serwer posiada LogBlock , LiveMC , WorldBorder i kilka innych przydatnych puginow.Spawn przypomina ten jaki jest na prawdziwej KM 4 , atmosfera jest bardzo mila,Jesli zachecilem cie do zagrania z nami prosze o napisanie podania.Oto wzór :
Wiek -
Nick -
Ile grasz w MC -
Jak ocenisz swoje zachowanie -
Cos o sobie -

Zapraszam !

 

Pierwsze 3 osoby ktore wejda na serwer dostana VIP'a na tydzien !

 

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek - 15
Nick - Myster02
Ile grasz w MC - od Alphy
Jak ocenisz swoje zachowanie - 8,5/10
Cos o sobie - Mam na imię Adam. I lubie grać w MC :D



Kolega:


Wiek - 14
Nick - elljocik
Ile grasz w MC - od Alphy
Jak ocenisz swoje zachowanie - 7,5/10 ^_^

Moje Tuty

 

Cs 1.6:

Opublikowano
Wiek - 13 Lat.

Nick - SebQu

Ile grasz w MC - 7/8 miesięcy

Jak ocenisz swoje zachowanie - Jestem miłym oraz opanowanym graczem, potrafię się dzielić oraz współpracować.

Cos o sobie - Bardzo lubię serwery typu kwadratowa masakra, są idealne do gry wspólnej. Słucham każdego rodzaju muzyki, lecz najbardziej lubie Rock, Reggae oraz Metal.


Pozdrawiam

SebQu.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Wiek - 17

Nick - Jok3rStars

Ile grasz w MC - rok

Jak ocenisz swoje zachowanie - Kulturalnie. Zdyscyplinowane

Cos o sobie - Dowiesz sie jak bedziesz mial okazje ze mna porozmawiac ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano
Wiek - 15

Nick - DongoPL

Ile grasz w MC - od 1.7.3

Jak ocenisz swoje zachowanie - w skali od 1 do 10 dam 8

Cos o sobie - Mam na imię Damian. Lubię grać w Minecrafta, AC III, i Battlefield 3 na PS3. Lubię też siatkówkę i piłkę nożną.
Opublikowano
Wiek - 13

Nick - MONST3R333

Ile grasz w MC - Od Alphy

Jak ocenisz swoje zachowanie - 7.5

Cos o sobie - Mam na imię Seba, no i raczej jestem ogarnięty, szukam jakiegoś serwa KM :P

pkgKpWv.png


Baj Mi


Pomóż, I Daj Lajka < 3


Opublikowano

Wiek -14
Nick -Revision342
Ile grasz w MC -1 rok
Jak ocenisz swoje zachowanie -Dobrze.Nie griefuje itd:)
Cos o sobie -Jestem miłym pogodnym graczem mc,który nie griefuje i nie kradnie :)

Opublikowano
Wiek - 14

Nick - filipeq985

Ile grasz w MC - 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Sam z siebie w nikogo sie nie zacznę, sądze że można ze mną rozmawiac

Cos o sobie - Siema, jestem Filip mam 14 lat. Ogarniam mc, chcialem zagrac na jakims KM4, wiec pisze podanie ^^ <-- Najglupsza czesc podania <3
Opublikowano
Wiek - 17+

Nick - 1sharp

Ile grasz w MC - pow. 2 lat, od 1.7.3

Jak ocenisz swoje zachowanie - Celująco -.-

Cos o sobie - Mam na imię Marek, mam 17 lat i chodzę do technikum informatycznego.
Opublikowano
Wiek -16

Nick -Ticu

Ile grasz w MC -ponad 2 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie -Celująco
Cos o sobie - Nazywam się Szymon kończe właśnie gimnazjum, zamieżam iść w do technikum na kierunek technik informatyk, interesuja mnie ksiazki fantastyczne i horrory:)
Opublikowano

Ogólnie to serwer fajny ale, grają na nim 6 latki. Grałem tam 30 minut, miałem 2 diaxy i 20 żelaza, a gościu po prostu podszedł i mnie zabił, po tym jak się zrespiłem, dedną mnie znowu. I tak oto straciłem 2 życia w parę minut. Polecam serwa ale Jebek, zrób coś z tymi dziećmi..

pkgKpWv.png


Baj Mi


Pomóż, I Daj Lajka < 3


Opublikowano
Wiek -14

Nick -Relogic

Ile grasz w MC - 2l

Jak ocenisz swoje zachowanie - Jestem ogarniety nie grifuje , pomagam

Cos o sobie - Mam na imie Natan . Mam 13 lat. Lubię grac w siatkówkę i nożną i oczywiscie w minecraft lubie bardzo budowac jestem pomocny , nie jestem chamski.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...