Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 start 12.04.2013r. godzina 19:00 !


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiek -16

Nick -Szokko

Ile grasz w MC -Od bety

Jak ocenisz swoje zachowanie -Na bardzo dobre chyba że ktoś mnie wyzywa

Cos o sobie -Jestem kreatywny i lubię takie serwery mam na imię tomek interesuję się Motorami :) Pozdrawiam
eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Wiek - 14

Nick - SpixGaming

Ile grasz w MC - jakieś 3 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Celująco ;)

Cos o sobie - Jestem początkujacym YouTuberem. Nie trolluje.
Opublikowano
Wiek - 15
Nick - freshmakerPL
Ile grasz w MC - Od Alphy
Jak ocenisz swoje zachowanie - Bardzo dobre
Cos o sobie - Jestem spokojny i miły dla innych (chyba że jakieś dziecko mnie zdenerwuje) i to chyba tyle... xD
Kumple;

Wiek - 15
Nick - TitanumPowerPL
Ile grasz w MC - Od Bety
Jak ocenisz swoje zachowanie - Bardzo Dobre
Cos o sobie - ...

Wiek -15
Nick - MinecraftVasikx
Ile grasz w MC - Od Bety
Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre
Cos o sobie - ...

Wiek -14
Nick - BrowaR
Ile grasz w MC - Od Alphy
Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre
Cos o sobie - ...

Wiek - 13
Nick - Mekashi1337
Ile grasz w MC - Od Bety
Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre
Cos o sobie - ...

competitions,proportional,456,186,60fbec

Opublikowano

freshmakerPL

TitanumPowerPL
MinecraftVasikx

BrowaR

Mekashi1337

Mam nadzieje ze nie jestescie jakas banda greifujaca i zabijajaca bo wtedy odrazu permy poleca.

Opublikowano

Wiek - 15
Nick - Akax
Ile grasz w MC - 2.5
Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre
Cos o sobie - Mam na imię Michał,mam 15lat , jestem ogarnięty pisze poprawnie po polsku.

 

Kolegi:

 

Wiek - 15
Nick - Hayabusa
Ile grasz w MC - 2.5
Jak ocenisz swoje zachowanie - Dobre
Cos o sobie - Ma na imię Karol,ma 15lat , lubi siedzieć na fb ,grać w minecraft.

Opublikowano
Wiek -13

Nick -spy1rex

Ile grasz w MC -ok. 3 lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - w szkole mam zachowanie bardzo dobre :) i ogolnie jestem ogarnietym graczem a siebie oceniam 7/10

Cos o sobie - mam 13 lat od 5 lat uczeszczam na treningi karate, mam bardzo dobre oceny w szkole, jestem bardzo ogarniety, bardzo chcialbym na serwerze tego typu poniewaz podoba mi sie idea, prosze o szybkie rozwazenie podania :)

Opublikowano

Wiek -15
Nick - FreshGamePlay
Ile grasz w MC - 2-3 lata
Jak ocenisz swoje zachowanie - 9/10 :)
Cos o sobie - Jestem ogarniety, Jedyna czynnośc w minecrafcie która sprawia mi przyjemnosc to budowanie. Nie griefuje bo nie jesatem nobqem :)

Opublikowano

czy moglbym prosic o oddanie moich dwoch zyc poniewaz zostalem zabity 2 razy bez powodu i nie odzyskalem swoich diaxow a teraz zostalem zabity przez pajaka i mam bana na serwerze

Opublikowano
Wiek -15
Nick -HappyCraft
Ile grasz w MC -Od Bety 1.1
Jak ocenisz swoje zachowanie -Bardzo dobre
Cos o sobie -Jestem gimnazjalistą z dawką poczucia humoru :) Oczywiście chciałbym coś nagrać z tego serva

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano
Wiek - 15

Nick - MrKarlos

Ile grasz w MC - 2 Lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Ogarnięty/Miły Dla Innych

Cos o sobie - No Tak Jak Powiedziałem jestem miły ogarnięty lubie tego typu servy ;d

Opublikowano

Nick ma Enas200 dziekuje , że mi to zglosiles i nie mozesz wejsc bo straciles wszystkie zycia , Juz Cie revivam.

 

 

 

HappyCraft
MrKarlos
Dodani
Pasjonat
Opublikowano
Wiek - 14 Lat.

Nick - MrVount

Ile grasz w MC - 2 Lata

Jak ocenisz swoje zachowanie - Jestem uczciwym i przyjacielskim graczem, więc myślę, że nie sprawiałbym żadnych problemów.

Cos o sobie - Lubie grać w LeagueOfLegends i Battlefield 3 oraz różne gry RPG. Nie wiem co tu pisać, więc walne buźkę ;_;

1336249565-U623110.png

 

Wartością człowieka jest umiejętność korzystania z google

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...