Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Mid


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze, którzy miderzy są według was viable jeżeli chodzi o większe win ratio.

 

Pozdrawiam.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Twisted Fate , Zyra , Lux , Nidalee , Kayle.

Postacie z najwiekszymi win ratio %.

 

Nidalee ma troche mniej % ale tez wysokie.

Opublikowano

Nie mogę w każdej grze carry grać jak zawsze, wiec powroce na może tydzień " na dawnego mida".

Myślałem ze ahri/ori.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Wolałem miec mobilnych miderow. Niczym ahri, akali czy Diana.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Boże, piszecie tutaj miderów którymi grało się w wakacje 2012 . Prosze bardzo mobilnych miderów TEGO ROKU [;

 

Jarvan, Ahri , Diana, Akali, Lee , Fizz , Kata. Jeżeli myślisz, że Jarvan lub Lee nie moge iść na mida, to się zdziwisz (;

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

zawsze eve xD , gank z mid od niej to 2 trupy hehe , na lini to chyba tylko cassiopeia ją kontruje . Z mojego doświadczenia każdego innego lecę , jedynia kassadin jest trudny na lini , a tak to polecam orianne , oraz heima (trudny do zgankowania ):D , potem takich innych to talon .

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Dzidalee, pół hp z dzidy na pierwszych levelach, puma = free kille na midzie ;3.

Twisted Fate no jak wiadomo czaru xD.

Ahri mobilna dobry dimejdz.

Orianna niby ma tylko tego tego co daje jej speeda, przez co brak dashy, ale ma slow i speed więc jest okej.

kha'zix tutaj nie musze tłumaczyć ;3.

Opublikowano

Boże, piszecie tutaj miderów którymi grało się w wakacje 2012 . Prosze bardzo mobilnych miderów TEGO ROKU [;

 

Jarvan, Ahri , Diana, Akali, Lee , Fizz , Kata. Jeżeli myślisz, że Jarvan lub Lee nie moge iść na mida, to się zdziwisz (;

Tak, piszesz miderów którzy są viable na midzie ale potrzebują snowballu, w s3 praktycznie każda postać jest zbalansowana.

@Top

Twisted Fate, Kha, Zed, Ryze.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Nikt nie wspomniał o Zedzie :O Świetny poke z W+Q+E, kontruje większość AP Miderów, ADC Składa na combo i ma łatwy escape :)

Opublikowano

Osobiście polecam Katarinę jeśli chcesz zadawać duże dmg , lecz kiepsku u niej z pż.

Lux też jest dobra , lecz bardzo ma małe dmg z normalnych ciosów.

Kassadin jest dobry jeżeli chcesz atakować na midzie jednego champa.

Annie jeżeli masz stuna + ult to możesz zabić jednego champa lub zabrać całe życie.

Diana jest dość mobilna , lecz słabo wypada w TeamFightach.

Akali jest dość mocna , lecz musi być nafeedowana i posiadać duży dmg.

Orianna jest dobra do atakowania pojedyńczych celów lub champów , którzy atakują wręcz.

Nidalee jest według mnie najsłabsza na midzie ze względu na jeden skil atakujący. Dopiero później staje się lepsza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...