Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craft4U [Survival+Frakcje][Nowe bronie][Nowe Potwory][1000 nowych itemow][Wbij juz teraz!]


Fr3sHu

Craft4U  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcieliby?cie prezentacje na youtube=20 tak=Prezentacja glosujcie

    • Prezentacja na temat,,Jak zainstalowac"
    • Prezentacja na temat,,Wojny Serwerowe"
    • Prezentacja na temat,,Top Guilds"
    • Prezentacja na temat,,Zycie Gildi ......"

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystkiego jest duzo, zbrojek itemow, no po prostu WSZYSTKIEGO.



to daj linka w temacie a nie

Temat nie jest moj, czekam az H@ wroci, zebysmy mogli zaczac dzialac.

Opublikowano

LOL LUDZIE CO TO MA BYĆ o 20:00 start jakie nooby !

 

widać że dzieci skoro nie umieją otworzyć głupiego serwera !

 

zróbcie za takie problemy konkurs na VIPa a nie !

 

 

Właśnie dajcie jakiś bonus na start za to, że przekładacie start.

Boże... Kolejni.. Zrozumcie że mieli problemy. Nie wiem czy umielibyscie postawic taki serwer.

Opublikowano

dobra poczekam to 20 minut ale założe się że ten serwer padnie za max 4 dni :))

 

Najlepszy serwer na modach był zrobiony przez EliotJL tylko że też padł po 2 tyg.



Boże... Kolejni.. Zrozumcie że mieli problemy. Nie wiem czy umielibyscie postawic taki serwer.

Ja umiem pomagałem w założeniu serwera jak napisałem UP ElitoLJ tam nie było takich problemów !

Opublikowano

dobra poczekam to 20 minut ale założe się że ten serwer padnie za max 4 dni :))

 

Najlepszy serwer na modach był zrobiony przez EliotJL tylko że też padł po 2 tyg.

 

Ja umiem pomagałem w założeniu serwera jak napisałem UP ElitoLJ tam nie było takich problemów !

Znałem lepsze serwery niż jego.

Opublikowano

Krzysiek zachowujesz się jak jakiś rozpieszczony gówniarz, który uważa, że jest najlepszy we wszystkim... Wyluzuj trochę.

ja się zachowuje jak gówniarz poprostu mówie co mi się nie podoba a co było kiedyś lepsze !

Opublikowano

wszystko fajnie tylko daj konkursa na VIPa



Na 1.4.7?

człowieku jak byś był troche mąrdy to byś zrozumiał że nie ma modów na 1.5 tylko są na 1.4.7 więc masz wyjaśnienie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...