Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craft4U [Survival+Frakcje][Nowe bronie][Nowe Potwory][1000 nowych itemow][Wbij juz teraz!]


Fr3sHu

Craft4U  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcieliby?cie prezentacje na youtube=20 tak=Prezentacja glosujcie

    • Prezentacja na temat,,Jak zainstalowac"
    • Prezentacja na temat,,Wojny Serwerowe"
    • Prezentacja na temat,,Top Guilds"
    • Prezentacja na temat,,Zycie Gildi ......"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej no ludzie jutro do szkoły lub do pracy ida daj coś zobaczyć na serwerze chociaż

 

 

aha i Radek witamy w gildi :)

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To ja fr3shu zapomnialem passow nie wiezycie macie link do konsolki

013-04-07 20:46:42 [sEVERE] ==================== Jobs ====================
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [Jobs] Enabling Jobs v2.7.4
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [CLS] Enabling CLS v0.0.1
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [PlayerStatusSigns] PlayerStatusSigns version 0.6 loaded.
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [PlayerStatusSigns] Enabling PlayerStatusSigns v0.6
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [OpenInv] version 1.8.4 enabled!
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [OpenInv] Enabling OpenInv v1.8.4
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [AuthMe] Authme 2.6.3b7 enabled
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [AuthMe] Loading Configuration File...
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [AuthMe] Enabling AuthMe v2.6.3b7
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [AutoMessage] version [1.5] loaded
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [AutoMessage] Enabling AutoMessage v1.5
2013-04-07 20:46:42 [iNFO] [JoinMessage] Enabling JoinMessage v1.3
2013-04-07 20:46:41 [iNFO] Preparing spawn area: 97%
2013-04-07 20:46:40 [iNFO] Preparing spawn area: 85%
2013-04-07 20:46:39 [iNFO] Preparing spawn area: 73%
2013-04-07 20:46:38 [iNFO] Preparing spawn area: 57%
2013-04-07 20:46:37 [iNFO] Preparing spawn area: 48%
2013-04-07 20:46:36 [iNFO] Preparing spawn area: 36%
2013-04-07 20:46:35 [iNFO] Preparing spawn area: 24%
2013-04-07 20:46:35 [iNFO] Reached end of stream
2013-04-07 20:46:34 [iNFO] Preparing spawn area: 16%
2013-04-07 20:46:33 [iNFO] Preparing spawn area: 8%
2013-04-07 20:46:32 [iNFO] Preparing start region for level 2 (Seed: 7621029625856811882)
2013-04-07 20:46:32 [iNFO] Preparing spawn area: 85%
2013-04-07 20:46:31 [iNFO] Preparing spawn area: 52%
2013-04-07 20:46:30 [iNFO] Preparing spawn area: 20%

Opublikowano

sponsor ts3 napisal: czekam na przeniesienie serwera do innego DC. to może troche potrwać ale dzięki temu nie bedzie ataków i 100% uptime



Serwer bedzie on w przeciagu 1 min-1 godzina odswiezajcie i wejddcie 1;!

Opublikowano

ej no bez jaj w ciągu godziny ja mam jutro wyjazd na cały tydzien chce zrobic gildie ija oddac kolegom :D

Opublikowano

Serwer sie instaluje to nie moja wina:( tylko hostingu juz do nich napisalem

Pytanie do was

ponieważ wprowadzam projekt na serwery gier szukam 8 osob chetnych

chodzi o team GRPW-Gramy razem ponad wszystko

sa to 10 osob ktore graja razem

w lola minecraft i inne gry ktore lubia pogadac i pograc

osob w sieci jest niewiele z kim mozna milo pogadac i spedzic czas wiec my z xlson

bedziemy szukaac tej 8

w tym momęcie mamy projekt ,,Kil On Pro" czyli lecimy na najfajniejsze serie zabojstw z lola

nastepnie bedziemy grac na 2 serwerze moim tajnym ktory ma 10 slotow i sa tam moje mody bez pluginow

Chetny napisz na skype: razeer171

wiek jest nie wazny

ale micro tak

Opublikowano

@up2

 

ale co nie może miec takich samych modów a skąd wiesz przecież jeszcze zmieniał sam paczke modów i mówie to samo co archerowy Azurite to -II-

Opublikowano

Taa. Zrzyna.. Ale ty w ogóle serwera prowadzić nie umiesz. A Azurite to cienkie gówno.

 

Azurite nie prowadze bo mam wyjebane wlasnie na takich szczeniaków jak ty.... Pozatym to nie ten temat do dyskusji masz problem zapraszam na skype itp. Ja poprostu mówie ze zerznal prezke i tyle a to sie uważa jako kradzież :)

 

A co do serwera gwarantuje że długo nie pociągnie gadałem pare razy z "zalozycielem" i nawet moge wam dac rozmowe jak nie dawno chciał mi sprzedac cały serwer + pliki z esa 6 zl.

 

Tak więc pozdrawiam :))

 

 

@UP mówie o grafice i prezka jest taka sama :) a to ja robilem te grafiki i ss więc zastrzegam sobie prawa do ich uzywania :)

x2n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...