Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napiszę sprytnego bota 24/7 do gry przeglądarkowej


Axs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HeroZero a dlaczego ? dlatego ze pracuja czasem nad tym botem i bot podziala przez pare dni ale pozniej dalej lipa :) w herozero gra bardzo duza populacja :) a tak naprawde baaardzo duzo dziewczyn w to gra, wiec czego one by nie mogly zaszalec hah ^^ obejrzyj tematy na temat botow heroZero a zobaczysz ze to dobre wyzwanie heh :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Eloelas.. Jest taki bot już. Kto szuka nie błądzi.. Ale nie. PO CO? Google są dla jaj.. o.O

jest taki bot? dziwne, bo szukam 4 dni i nic nie ma, a jak już coś jest to nie działa... ;/

Opublikowano

Wasze posty nie mają sensu ponieważ autor nie robi już żadnego projektu i w najbliżej przyszłości nie zrobi.
Z braku czasu zawiesił nawet projekt bota do plemion który działał prawie automatycznie.

Opublikowano

Mam bot ado gry Taern, który niesamowicie ułatwia gre. Prosty w obsłudze wystarczy czytać co i jak.
Screen jednej z opcji : http://screenshu.com/static/uploads/temporary/7z/jy/lx/56qxw3.jpg
Wystarczy pobrac, zainstalowac w folderze z przegladarka, na ktorej gramy w Taern i po włączeniu przedladarki odpalac bota.
Link : http://speedy.sh/BCH2x/TaernBotex.rar
Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/952d6dc38b2b9d3d3ec5482caeeb68fbe9051b688573d96b93a2ea483f75d64c/analysis/1389625220/
Życze miłego grania ; ]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

NO POWIEM ŻE ------>FARMERAMA<------ BO JEDEN Z NAJLEPSZYCH PADŁ I CHYBA NIE WSTANIE

 

 

Projekt FarmHelper został zawieszony do odwołania.
The FarmHelper project is suspended until further notice.
FarmHelper Projekt wurde bis auf weiteres angehalten.

Opublikowano

LEGENDARNI TYTANI , po osiągnięciu maksymalnej ilości many bil arene , jaskinie , ligę , włączanie doliny , króla , turnieju itd.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

bot do vampirica.pl

bot przydałby się do treningu normalnego, klanowego, akademii treningowej, do pracy, robienia wybranych przez nas itemów w kuźni i mikstur.

Jest to gra twórców football team, więc raczej nie powinno być problemów - gra jest niemal odzwierciedleniem gry football team.

Dlaczego uważam, że bot jest potrzebny ?

Ponieważ NIE MA takowych, a trening czy produkcja jest bardzo rozbudowana, a za to wszystko jest zysk w postaci osiągnięć.

Dlatego też uważam, że bot byłby bardzo przydatny, a wielu ludzi chętnie by z niego korzystało.

Opublikowano

WIDZĘ AUTOR TEMATU CHCIAŁ ZABLYSNĄĆ JAK JUPITER NA ŁAZIENKOWSKIEJ

I COŚ NIE ZA BARDZO MU WYSZŁO BO NIE ZA BARDZO DAJE ODPOWIEDZI JAKIEGO BOTA EWENTUALNIE ROBI ALBO JAKIEGO BYŁBY W STANIE ZROBIĆ !~!!!!!!!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

bot do pirate storm a więc taki żeby jak obiekt pojawi się w polu widzenia to go zaczyna zabijać ale nie innych gracz a przydatny dla nowych graczy którzy chcą zarobić na jakiś statek albo coś :D

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...