Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dzieciństwo którego sie kończy :( .


smd20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy pamięta te chwile co sie siedziało po 10h na dworze zamiast przed kompem

teraz 6'scio latki chodzą do 1 podst sie wtedy robiło wszystko a teraz tylko komp, komp technologie itp kiedyś tak np nie było [*].

i te typowe slangi:.

165402_357145927720022_1220258899_n.png

 

537258_356354291132519_668463552_n.png

 

292260_356353537799261_2055406892_n.png

 

9684_356240861143862_1368113546_n.png

 

526538_356217437812871_417354113_n.png

 

425103_356211397813475_567760237_n.png

 

484090_356202481147700_1631117489_n.png

 

63455_356143221153626_792281158_n.png

 

28160_356092041158744_904007838_n.png

 

[*]

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niestety, pamietam jak z chłopakami graliśmy na ''polu'' było nas może z 12.

Teraz jak wracałem ze szkoły,to widziałem dzieci ok.2-3 klasa podstawówki i gadali coś o majnkrafcie :(

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Widzę, że zdałeś do czwartej klasy. Nie martw się, później będzie tylko gorzej :|

co ty nawalasz ?

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

Łezka się w oku kręci :)

dokładnie ,wróciło by sie :*)

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

Na szczęście też tak miałem.

Teraz zresztą dzieci są po.. bo jak przełączysz na kanał

disney jakiś tam to lecą jakieś zmutowane zielone potwory, które

mają zaje... słówka...

Opublikowano

a wtedy ??? Tabaluga xD

i słynny slang

"Jakubie, zrób mi loda"

Teraz to ma inne znaczenie ;D

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

Mnie najbardziej boli to, że dzieci nie dostrzegają wartości życia. Kiedyś lody/chipsy/cola chodziło się po osiedlu w piłę grało, aż Cię do domu rodzice wołali bo tyle na dworze.

Teraz niestety z tego domu Cię wyganiają ... bo dzieci siedzą przed kompem całe dnie

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Mnie najbardziej boli to, że dzieci nie dostrzegają wartości życia. Kiedyś lody/chipsy/cola chodziło się po osiedlu w piłę grało, aż Cię do domu rodzice wołali bo tyle na dworze.

Teraz niestety z tego domu Cię wyganiają ... bo dzieci siedzą przed kompem całe dnie

true :P

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

@up

 

To żałuj, bo Ty nie masz dzieciństwa, tylko marnowanie czasu na kompie.

 

Zabawy na trzepaku, śmiechy, codzienne wyjścia na dwór. Rano rower czy coś, później obiad w domu ok 16 wychodzisz wracasz 22 i tak codziennie. NIe wiecie co tracicie nawet. Ja te wakacje spędzę wyjątkowo dziecinnie, wrócę do tego :D

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

@up

 

To żałuj, bo Ty nie masz dzieciństwa, tylko marnowanie czasu na kompie.

 

Zabawy na trzepaku, śmiechy, codzienne wyjścia na dwór. Rano rower czy coś, później obiad w domu ok 16 wychodzisz wracasz 22 i tak codziennie. NIe wiecie co tracicie nawet. Ja te wakacje spędzę wyjątkowo dziecinnie, wrócę do tego :D

Gdzie przeczytałeś, że moje dzieciństwo polegało na marnowaniu czasu na kompie?

 

Moje dzieciństwo było pełne interesujących wrażeń, wiele podróży, nowoczesny styl życia etc. ;-)

Opublikowano

mnie bardziej interesuje technologia ;) ale pamientam dobre stare czasy jak w piłkę się grało a teraz to dla mnie nie ma sensu kopać piłkę

Opublikowano

Najlepsze czasy dzieciństwa to były czasy przed pójściem do szkoły.Latało się z kilkoma przyjaciółmi, rozrabiało się (byłem małym szatankiem :D)

Opublikowano

A co mnie obchodzą dzieci z podstawówki ? Kurwa chcesz się z nimi zadawać ? Teraz chociaż z kumplami mamy boisko wolne bo jak zrzucisz jakąś kaleke z bramki to idzie po skina tate i tyle po grze :D

Opublikowano

Kiedyś jak chodziłem do podstawówki jak miałem na 9+ to jeszcze w piłke graliśmy przed lekcjami, do szkoły się brało piłkę i się grało na przerwach 10 minutowych.

Teraz nei ma czasu ciągle nauka i inne rzeczy ale czasy były bardzo fajne :>>>>

Opublikowano

A co mnie obchodzą dzieci z podstawówki ? Kurwa chcesz się z nimi zadawać ? Teraz chociaż z kumplami mamy boisko wolne bo jak zrzucisz jakąś kaleke z bramki to idzie po skina tate i tyle po grze :D

:D ja tak samo idziesz na orlika przychodzi jakaś lama

-jak chcesz grać to sędzia/bramer co wybierasz jeśli nie to wypierdalaj ;)

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

To wyrzuć/oddaj komputer ludziom którzy go nie mają skoro brakuję Ci tamtych czasów.

Ja osobiście za czasów 6-latka się wybiegałem itd. Mamy teraz erę technologii która cały czas idzie do przodu :)

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Ehhh te czekanie na śnieg a potem bieganie na sanki :D. Albo wakacje i od 10 rano do 21 z przerwami na obiad ewentualnie kupę lub siku :) Teraz to tylko człowiek nerdzi przed kompem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...