Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]ModPack | Autorski Launcher nonpremium! | Bez instalacji | Tylko najlepsze mody! | sAdventure !


piotrek54PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś ma problem to niech zrobi tak:


W folderze gdzie jest launcher stwórz plik tekstowy o takiej zawartości:

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar sAdventure_SURVIVAL.jar
PAUSE

I zapisz go jako np. "start.bat" nie .txt ! Końcówka musi być .bat
Uruchom go i napisz tu co się pojawia.

Pozwoli mi to znaleźć przyczynę błędu.

MACIE JAKIEŚ SERWERY DO TEGO LANCHERA ?

Nie ma, ale jak ktoś byłby w stanie zasponsorować taki serwer, to z chęcią mógłbym wspomóc reklamą, budową, konfiguracja itd. :D tak więc czekam :D

PS Ten modpack możecie uznać jako wersję beta, aktualnie pracuję nad odbugowanym launcherem, z automatyczną synchronizacją waszych statystyk, uploadowaniem save, instalacją modów, automatyczym wysyłaniem errorlogów,wybieraniem ramu i wiele, wiele więcej ! Oczywiście idea modpacka pozostaje więc możecie już teraz zacząć sobie grać na survival :D

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

:huh: Miałeś napisać co się w konsoli pokazuje <_< Wiesz, takie okienko z czarnym tłem i różnymi napisami w środku,

 

To się pojawia w konsolce:

beztytuunhs.png

 

@down

 

Ok pomogło :D

Opublikowano

Nie ma pliku minecraft.jar , dziwne bo powinien się automatycznie pobrać o.0

 

Możesz go ręcznie pobrać stąd:

sadventure.site11.com/minecraft/bin/minecraft.jar 

I wrzucić go tu:

C:\Users\kroganin1\weedcraft\.minecraft\bin

 

 

 

Ale bardzo dziwne że się nie pobrał automatycznie o.0 Muszę to rozpracować.

Opublikowano

U mnie niby to samo, wkleiłem ten plik do którego daleś link, i kupa ; /

 

kpf4gr8qk48f_t.jpg

Tylko wiesz że u ciebie trzeba go wkleić do C:\Users\Michal\weedcraft\.minecraft\bin ? Musisz mieć tam takie pliki:

scr130407-092756.png

 

Jak jakiegoś nie masz to poprostu go pobierz wpisując jego nazwe, np. sadventure.site11.com/minecraft/bin/natives/lwjgl.dll

 

 

Wersja alpha nowego launchera, wszystkie opcje na screenie już działają :D

 

 

scr130407-092959.png

 

 

Opublikowano

Nie włącza się gra po pobraniu wszystkich aktualizacji. Próbowałem kilka razy ale po naciśnięciu graj okno z luncherem znika i nic się nie pojawia.Java najnowsza.

mojasygnan.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...