Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[D]Wielkanoc z Minecraft'em! (Do wygrania serwery!)


Lord Zeus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, jak się czyta niektóre pytania, to aż ręce opadają, "Robótka ręczna" czyli coś co robicie własnymi rękami, bez użycia technik komputerowych, na 80% zadawanych pytań ekipa odpowiedała po kilka razy, może trzeba zrobić jak najbardziej łopatologiczne FAQ ,

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy jest jakiś limit prac, jedna każdej kategorii na osobę, czy ile dusza zapragnie?

 

Jedna praca na jedną kategorię przez jedną osobę.

 

gdzie sie zapisac :X?

 

Wklejając pracę do tematu z konkursem automatycznie się zapisujesz.

 

Czy wierszyk musi się rymować?

 

Tak, inaczej nie byłby to wierszyk.

 

Czy do robótki ręcznej zalicza się rysunek na papierze?

 

Tak, zalicza się.

 

Można pracę zrobić w Gimpie ?

 

Nie, nie można.

 

kto wam ludzie sponsoruje serwer? :3

 

Sponsorem jest craftserve.pl.

Opublikowano

Mój brat przygotował prace - czy mogę (JA) wystawić jego prace? :)

 

Czy może lepiej aby założył własne konto? (czy można dodawać swe prace mając jeden post?)

Opublikowano

dajcie konto na mc a nie serwer -.-

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Mój brat przygotował prace - czy mogę (JA) wystawić jego prace? :)

 

Czy może lepiej aby założył własne konto? (czy można dodawać swe prace mając jeden post?)

Lepiej, aby założył osobne konto.

 

 

O co w tym chodzi bo nie rozumiem?

Masz napisać opowiadanie/wierszyk lub zrobić coś związanego z MC i Wielkanocą w świecie realnym.

 

 

dajcie konto na mc a nie serwer -.-

Jak zasponosorujesz... ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

 

Jak zasponosorujesz... ;)

tyle samo co najlepszy serwer

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

@Up
No to się nie opyla :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nabrałem cię ;P

 

Opublikowano

czy jeśli zrobię 'robótkę ręczną', to mam wysłać zdjęcie? jeśli tak, to gdzie?

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

W temacie konkursowym.

Tym z przedrostkiem [K].

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

Bardzo dobry konkurs. Podoba mi się. Napisałem ładny wierszyk. Wierzę w swoje umiejętności i liczę na to, że uda mi się zdobyć 1 miejsce.

Zależy mi na randze Blue Member, bo uwielbiam niebieski :3 i ładnie to wygląda.

Jeśli nie pierwsze, to chociaż drugie, żeby zdjąć te 5% i mieć czyste konto.

Szczerze powiem, że chyba łatwiej jest pisać opowiadanie. Ciężko dobrać sensowne rymy do wierszyka, ale jakoś dałem radę.

Życzę wszystkim powodzenia w konkursie.

 

 

 

 

Jeszcze mam pytanie.

Czy jeśli dwie prace: Wierszyki, rymowanki będą bardzo dobre, to obie mogą dostać Blue Member?

343731479829004887779.png

Opublikowano

mozna np dac wiersz i opowiadanie?

Nie można. Możesz wziąć udział w dwóch konkurencjach czyli:

Opowiadanie

Robótka ręczna

 

lub

 

Wiersz

Robótka ręczna

 

Do Moderatorów: Nie bawię się w moderatora, tylko mu odpowiadam.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Czy jeżeli zrobiłem pracę na dużym formacie (jakiś niestandardowy) to czy mogę podzielić ją na kawałki, potem skanować je osobno i złączyć w edytorze graficznym? Niestety nie posiadam specjalnie dobrego aparatu fotograficznego i po zrobieniu zdjęcia, większość elementów jest niewyraźna, a fragmenty nawet niewidoczne

jLRw2A6.png

Opublikowano

Czy jeżeli zrobiłem pracę na dużym formacie (jakiś niestandardowy) to czy mogę podzielić ją na kawałki, potem skanować je osobno i złączyć w edytorze graficznym? Niestety nie posiadam specjalnie dobrego aparatu fotograficznego i po zrobieniu zdjęcia, większość elementów jest niewyraźna, a fragmenty nawet niewidoczne

Tak możesz, ale nie mozesz dodawać żadnych napisów, efektów etc za pomocą programu.

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Witam, mam pytanie dot. "Opowieści muszą być robione "na poważnie"."
chodzi o to by nie było robione na odczepne czy nie mogą być zrobione
tak, że opowiadanie nie jest o życiu prawdziwym lecz jest wtopione w świecie
minecraft i opowiada się o życiu tamtych bohaterów?

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Witam, mam pytanie dot. "Opowieści muszą być robione "na poważnie"."

chodzi o to by nie było robione na odczepne czy nie mogą być zrobione

tak, że opowiadanie nie jest o życiu prawdziwym lecz jest wtopione w świecie

minecraft i opowiada się o życiu tamtych bohaterów?

Tak, opowiadaniu nie muszą być prawdziwe, możesz pofantazjować

o superbohaterach, jeśli tego chcesz. Ale pamiętaj, żeby to było

związane z Minecraftem i Wielkanocą.

343731479829004887779.png

Opublikowano

A ja jurorom przypominam, że większość osób robi tylko o minecraftcie/Wielkanocy/nie robi na taki temat. Byłoby nieuczciwe gdyby taka praca wygrała.

MjEnSo I minecraft od 3 lat :D

Opublikowano

Koniec konkursu dzisiaj o godzinie 20:00!

Po tym czasie prace będą sprawdzane. :)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...