Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stwórz własny crafting na swoim serwerze Minecraft!


Keesh™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajne ;p . Za pierwszym razem nie skumałem o co chodzi z aaa ... cba itp , ale jak przeczytałem to 2 raz to skumałem . Poradnik ładny tylko dodaj kolorki . Like

Opublikowano

Dobrze obmyslany crafting :D Leci Like mi sie spodobalo :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Hmm zrobiłem sobie receptury na kilofy diaxy emeraldy i wszystko ladnie dziala ale... zawsze jest jakieś ale crafting kilofu mam taki jak tutaj i on dziala ale stary tez dziala ten

aaa
cbc
cbc

jak go usunąć?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja chciałem zrobić Hopper na wersje 1.4.7 , ale mi nie działa ... Mam tak zrobione --->

 

 

Hopper
Block:Hopper
recipe:
ingredients:
a: iron ingot
b: chest
c:
shape:
- aca
- aba
- cac
details:
Zbiornik , który przesuwa przedmioty do skrzyni
permission: craft.hopper
Opublikowano

Jak chcesz zrobić Hopper na wersji 1.4.7? Serwer musi być na bukkicie 1.5.1 jeśli chcesz zrobić Hopper. Nie dziw się, że Ci nie działa na 1.4.7 jak w tej wersji jeszcze nie było Hoppera :P

Opublikowano

Świetne, nie wiedziałem nawet, że taki plugin istnieje :), przyda się na servery hardcore, oczywiście plusik za poświęcony czas i ładną prezentacje (Po limicie) :D

647041416238306889721.png

Opublikowano

hmm a można dodawać przedmioty z modów ? np zmienić crafting jakiegoś przedmiotu np. macerator z ic2 ??

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Dobry plugin tez by było dobrze miec plugin na wlasne przemdmioty ale i tak leci like

Proszę o zdjęcie trochę % Staram się :)

Opublikowano

Ej, a jak usunąć poprzedni crafting np. żeby został ten kilof na ukos co zrobiłeś, a normalny usunąć?

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

Witam mam problem zrobiłem crafting coblestone

 

shaped:
'COBBLESTONE':
block: COBBLESTONE
recipe:
ingredients:
a: 289
c:
shape:
- ccc
- aac
- aac
details:
- COBBLESTONE ZROBIONY Z PROCHU.
permission: craft.COBBLESTONE
Ale gdy chce wyciągnąć z shiftem np. 64 to nie mogę tylko muszę wyciągać po 1 sztuce :(
Można coś zrobić żeby odrazu wyciągać 64 cobla ?????
Opublikowano

Bardzo fajny plugin jeśli ktoś chce np. stary crafting książek ;) albo crafting surowców ( diaxy, iron itd. ) na skyblocku :)

"Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności. "

Opublikowano

 

Witam mam problem zrobiłem crafting coblestone

 

shaped:
'COBBLESTONE':
block: COBBLESTONE
recipe:
ingredients:
a: 289
c:
shape:
- ccc
- aac
- aac
details:
- COBBLESTONE ZROBIONY Z PROCHU.
permission: craft.COBBLESTONE
Ale gdy chce wyciągnąć z shiftem np. 64 to nie mogę tylko muszę wyciągać po 1 sztuce :(
Można coś zrobić żeby odrazu wyciągać 64 cobla ?????

Pomogł by ktoś ???

Opublikowano

 

Witam mam problem zrobiłem crafting coblestone

 

shaped:
'COBBLESTONE':
block: COBBLESTONE
recipe:
ingredients:
a: 289
c:
shape:
- ccc
- aac
- aac
details:
- COBBLESTONE ZROBIONY Z PROCHU.
permission: craft.COBBLESTONE
Ale gdy chce wyciągnąć z shiftem np. 64 to nie mogę tylko muszę wyciągać po 1 sztuce :(
Można coś zrobić żeby odrazu wyciągać 64 cobla ?????

Sorki, niestety się nie da.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...