Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legendarna Kraina [WL] 15 Slotów Typ STAROŻYTNA KRAINA


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: sheamus1


Wiek: jutro 13 :D:D:D:D


Dlaczego Ty: Bo mam poczuuucie humoru . :D


Coś o sobie: Mam na imię Grzesiek . ^^


Masz Piskliwy głos?: Nie...


Jak ładnie budujesz ? (ss) : Nie mam ss.. Ale jak mam natchnienie lub chcę mi się budować to czasami ładnie wychodzi . xD


Ogar 1/10 : 9... ;d


Masz Skype ? : Mam skype. Jak ktoś będzie się pytał to podam... ;)
Opublikowano

 

Nick: sheamus1

 

 

Wiek: jutro 13 :D:D:D:D

 

Dlaczego Ty: Bo mam poczuuucie humoru . :D

 

Coś o sobie: Mam na imię Grzesiek . ^^

Masz Piskliwy głos?: Nie...

Jak ładnie budujesz ? (ss) : Nie mam ss.. Ale jak mam natchnienie lub chcę mi się budować to czasami ładnie wychodzi . xD

Ogar 1/10 : 9... ;d

Masz Skype ? : Mam skype. Jak ktoś będzie się pytał to podam... ;)

Zrób jakiegoś ss i już jesteśna WL ;)

Opublikowano
Nick: Rachutek

Wiek: 12

Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym pograć sobie z innymi fajnymi osobami na tym serwie :)

Coś o sobie: Jestem kreatywny, moje hobby to gry
Masz Piskliwy głos? : Nie
Jak ładnie budujesz ? (ss) : Tak
Ogar 1/10 : 9/10
Masz Skype ? : Tak ale tylko dla prywatnych znajomych
Opublikowano
Nick:PatboPL


Wiek:14


Dlaczego Ty:Bo jestem ogarnięty


Coś o sobie:
jestem kacper mam 14lat mieszkam w poznaniu

Masz Piskliwy głos? :

nie

Jak ładnie budujesz ? (ss) :niemam ss ale umiem ładnie budwać

Ogar 1/10 :
8/10
Masz Skype ? :
Tak na pw

.

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : BeCrafters





1.png
IP: s62.mineserv.eu:17292
Sloty: 25
Typ: Factions&Surv
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Nie

2.png


Administracja: TheOsteeR Moderatorzy: BananNS, MudzynQ


3.png


Factions, iConomy, World Guard oraz wiele, wiele więcej.


4.png


PVP poza spawnem.
Vipa może otrzymać osoba która
w jakimś stopniu przysłużyła się Administracji.

Każdy założyciel gildii, w której są conajmniej dwaj członkowie
może starać się o własny stragan. Stragan posiada 4 tabliczki oraz
4 skrzynie. Jeśli nie wiesz jak założyć swój własny sklep napisz do Administratora, a on na pewno Ci w tym pomoże.

Partnerzy:
www.youtube.com/user/bansheetv

Masz pytania?
Napisz do OsteeR'a na GG.
Nr GG: 10890486
Zapraszam na TS.
IP: ts.mineserv.eu
Kanał : 5.BeCrafters

wygenerowanoprzez.png

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : McCharLes



 



 



1.png
IP: kipa99.gomc.pl
Sloty: 20
Typ: Survival + Frakcje
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Nie



 



 



2.png
CharLes_89



 



 



3.png
Do survivalu ;)


MIN: ANTI-XRAY , ANTI-RELOG , FACTIONS



 



 



4.png
Admin to normalny gracz ;)


Ruda Diax = Diax ;)


Vip-y :


- VIP - 6.15


- VIP + - 7.38


- VIP PREMIUM - 12.30


- WIĘCEJ INFO O VIP-ACH NA STRONIE SERWERA - STRONA PODANA NA SERWERZE


 


SERWER TS3 : kipa99.net-speak.com:6380

Opublikowano

Niestety Nie mam ss :( Ale w razie czego umiem budować i uprzedzam ze nie buduje żadnych kloców :D

Opublikowano

KaoLin a potrafiłbyś zbudować dom np. Madzi z Minecraft na obcasach odc 42?

 

Rachutek prosze o SS

 

PROSZE O SS !!!!!!!

 

Kiedyś próbowałem i zbudowałem podobny... Ale niestety się spalił .. I moim zdaniem troche brzydko wyszedł.. Ale ja wole takie bardziej proste budowle . Chociaż dla mnie.. Chyba to od kogoś zależy . Przecież ktoś coś lubi. ^^

Opublikowano
Nick: cwaniaczeKK

Wiek: 14

Dlaczego Ty: Bo szukam takiego serwera. Nie jestem kłótliwy. Chce pograć na serwerze typu Starożytna ;)

Coś o sobie: Mieszkam na Zachodzie Polski, aktualnie uczęszczam do Gimbazy. Interesuję się motoryzacją, informatyką i sportem. :)
Masz Piskliwy głos? : Myśle że tak źle nie jest heh ;)
Jak ładnie budujesz ? (ss) : http://imageshack.us/photo/my-images/20/20130306185102.png/ // piękne to nie jest ale nie lubie budować na John Smith ; )
Ogar 1/10 : 8/9 ;)
Masz Skype ? : tak mam ;)
Opublikowano

Nick : Qwerty3D8



Wiek : 13



Dlaczego ty : Ponieważ jestem ogarnięty, i to może być wspaniała zabawa :D



Coś o sobie : Mam na imię Filip. Lubię grać w piłkę nożną ;D



Masz piskliwy głos : Chyba nie...



Jak ładnie budujesz : Ładnie ale niestety nie mam ss.



Ogar 1/10 : 9,5



Masz skype : Mam

Opublikowano
Nick: FreeDzioPL

Wiek: 14

Dlaczego Ty: jestem ogarnięty , uczciwy , chyba kreatywny ale to chyba.

Coś o sobie: Mam na imię Karol , chodzę do gimbazy , gram w lol'a , dote 2 , i minecraft.
Masz Piskliwy głos? : nie.
Jak ładnie budujesz ? (ss) : nie wiem czy ładnie buduję a ss mi się nie chce robic ;x
Ogar 1/10 : 9/10
Masz Skype ? : posiadam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...