Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legendarna Kraina [WL] 15 Slotów Typ STAROŻYTNA KRAINA


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:TrailerPL


Wiek:15


Dlaczego Ty:Szukam servera,na którym mogę pograć więcej niż 2 dni.Właśnie wybór padł na ten server


Coś o sobie:Mam na imię Adrian,interesuję się sportem i komputerami:D



Masz Piskliwy głos? :Oczywiście że nie



Jak ładnie budujesz ? (ss) :Myślę że ładnie,tu jest ss jaki znalazłem:http://imageshack.us/photo/my-images/845/201301162005074637876.jpg/



Ogar 1/10 :9.5



Masz Skype ? :Posiadam


Opublikowano
Nick: Argost

Wiek: 13

Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym pograć sobie z innymi fajnymi osobami na tym serwie :)

Coś o sobie: Jestem kreatywny, moje hobby to gry
Masz Piskliwy głos? : Nie
Jak ładnie budujesz ? (ss) : slabo
Ogar 1/10 : 9/10
Masz Skype ? : Tak ale tylko dla prywatnych znajomych
Opublikowano
Nick:Ankros(PREMIUM)


Wiek:13


Dlaczego Ty:A,dlaczego by nie o to jest pytanie!?


Coś o sobie:Jestem Michał i interesuje się pluginami MineCraft


Masz Piskliwy głos? :Yyyy... nIe??

Jak ładnie budujesz ? (ss) :SS nie mam ale oceciam swoje budowle na 9/10

Ogar 1/10 :10/10 oczywiście ;)


Masz Skype ? :Tak minichincik <<< nazwa

mca.png


Opublikowano

Poszukujemy 1 osoby która ma ponad 50 widzów(nie za dużo nie za mało) w górę na YT proszę o dodanie na Skype wojtek.starowicz1 i napisanie do mnie:)-podanie linku do kanału

post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano

 

Nick: Thexinno

Wiek: 15

Dlaczego Ty: Jestem chomigiem i nagrywam na Youtupe

Coś o sobie: jestem chomigiem i lubię naleśniki z polewą chomiczą zjedzone z krakersem są pro:P a i kocham beatbox:P
Masz Piskliwy głos? : Nie
Jak ładnie budujesz ? (ss) : Nie mam ss'ow
Ogar 1/10 : jestem chomigiem wiec 8
Masz Skype ? : tak razeer171
Opublikowano

Poszukujemy 1 osoby która ma ponad 50 widzów(nie za dużo nie za mało) w
górę na YT proszę o dodanie na Skype wojtek.starowicz1 i napisanie do
mnie:)-podanie linku do kanału

post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano


Nick:Dominika35

Wiek:15

Dlaczego Ty:Bo myślę że wam sie przydam I BARDZO ładnie buduje. Jestem ogarnieta i radze sobie w trudnych sprawach. I mam słodkiego skina Pandy :D

Coś o sobie:Nazywam sie dominika , mieszkam w norwegii od 4 lat , Jestem Polka , Jestem bardza miłą i Kreatywną dziewczyną która uwielbia grac w minecraft . Bylam moderatorką na serwerze pepsicraft .
Masz Piskliwy głos? : niee, mysle ze nie :D
Jak ładnie budujesz ? (ss) :mysle ze ładnie buduje , moge wyslac save , Zdiecia nizej .post-873390-0-87161200-1363028463_thumb.pngpost-873390-0-87161200-1363028463_thumb.
post-873390-0-00054900-1363028513_thumb.pngpost-873390-0-15865200-1363028532_thumb.pngpost-873390-0-70460100-1363028555_thumb.png
Ogar 1/10 :9/10
Masz Skype ? :tak mam , Lawia1975 ,
Opublikowano

Kiedyś próbowałem i zbudowałem podobny... Ale niestety się spalił .. I moim zdaniem troche brzydko wyszedł.. Ale ja wole takie bardziej proste budowle . Chociaż dla mnie.. Chyba to od kogoś zależy . Przecież ktoś coś lubi. ^^

taki domek ja potwawie zbudowac :)

godzinka roboty moze nie i jest

wysłalam podanie ,

mysle ze wam sie przydam .

Opublikowano

No, nareszcie coś porządnego ! Witamy na pokładzie Dominiko, serwer wystartuje w tym lub przyszłym tygodniu, możesz mi dać skype ? :)

Lawia1975

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...