Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [VPS] [20 slotów] [LifeMC] [Start 12.00]


KwadratowaWyzyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 14
Nick w Minecraft: adi99125
Ogar:Tak
Budowanie:8
/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Ponieważ lubie grać z innymi i nigdy ie grałem na takim serverze
2 zdania o sobie:jestem miły. lubie mc lola
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: nie
Kanał yt:nie

TS3:tak

Opublikowano

Wiek:13


Nick w minecraft: LooToS


Ogar:Tak


Budowanie:7/10


Dlaczego chcesz grać na naszym serverze: Lubię grać na tego typu serverach


2 zdania o sobie:Lubię grać w MC i piłkę nożną


Będziesz nagrywał na YT z tego servera: NWM


Kanał na YT:MC Sopel


TS3:Tak

Opublikowano

Nick w Minecraft: Vaross

Ogar:Tak/Nie ; No jasne ,ze tak

Budowanie:0/10 ; 9

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Nick w Minecraft:Ponieważ lubię tego typu serwery . Zawsze się świetnie bawię,a gra z innymi to jeszcze większa frajda . Jestem pomocny jak i miły . Ogarniam tą pixelową gre

2 zdania o sobie: Mam na imię Maciek . Interesuję się informatyką jak i sportem .

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Tak

Kanał yt: Pan Vaross

TS3: Tak

Opublikowano

GOWNO SERWER.

 

2 Graczy, podpalili serwer. Spalił się, cały admin na to zlał bo powiedział, że robi teraz km4....

 

2 dni, i juz przerabia...

 

NIe, polecam.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Serwer dno, admin ma kolegów, którzy nie ponoszą kar, daje im itemki. (Coral - chyba) Okradł mnie po czym przyszedł admin i powiedział mi, że to on, po czym oddał chesta i stack sadzonek -,- porażka, a z wl zostałem zdjęty tylko dlatego, że jak w/w Coral był na serwerze to powiedziałem, że admin to dzieciak, który ma kase na serwer od rodzicow -,-

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Wiek: 13

Nick w Minecraft: koxucraft

Ogar:Tak

Budowanie:6/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym
serwerze: Od długiego czasu szukam takiego typu servera.

2 zdania o sobie: Lubie grać z kolegami w minecraft i TeamFortres2. Mam poczucie chumoru ale nie zawsze.

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Niewiadomo.

Kanał yt:
koxu craft
TS3: Mam

Skype: koxucraft

5250340783.png

Opublikowano

Wiek:13

Nick w Minecraft:Ankros(PREMIUM)

Ogar:Tak/Nie:tak

Budowanie:0/10:10/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:A dlaczego by nie i oto jest pytanie

2 zdania o sobie:Jestem Michał.Interesuje się MineCraftem i pluginami

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:słaby net nie :(

Kanał yt:Tak

TS3:Tak

mca.png


Opublikowano

Wiek: 14
Nick w Minecraft: Horusssek
Ogar:Tak
Budowanie:7/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: bo lubie serwery tego typu. a sezon 4 podoba mi sie jeszcze bardziej niz 1, 2 i 3
2 zdania o sobie: nazywam się Szymon. lubie grać na kompie i w minecrafta. Lubię oglądać filmy sławnych youtuberów
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: raczej nie
Kanał yt: posiadam, lecz bez filmów gdyż służy mi on tylko do subskrypcji innych i oglądania

TS3: posiadam

 

Proszę o w miarę szybkie rozpatrzenie mojego podania. xD

Opublikowano

Nick:axel980

wiek:15

Ogar:Tak

Budowanie:6,5/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Bo chce mieć jakieś nowe znajomości z tej gry

2 zdania o sobie:Mam Premium.Lubie serwery tego typu xD.

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera?:nie

TS3:mam

Opublikowano

Nick w Minecraft: b7ackjoker
Ogar:Tak
Budowanie:10/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: poniewaz chcialbym sie poczuc jak prawdziwy reZi ;d
2 zdania o sobie: mily uczciwy lojalny , jestem informatykiem mam 23 lata :)
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: niestety malo fps
Kanał yt: xb7ackjokerx

TS3: nie nie mam ale mozna sciagnac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...