Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [VPS] [20 slotów] [LifeMC] [Start 12.00]


KwadratowaWyzyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15
Nick w Minecraft: DragonPL
Ogar:Tak
Budowanie:ja sb oceniam na 5/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: bo lubie grac multiplayer
2 zdania o sobie: w minecarfta gram od wersji bety 1.2 i i i jestem miły pomocny nie uzywam wulgaryzmów na serwerach
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: narzazie nie nagrywam ponieważ dzwieki mi sie zlewają
Kanał yt:TheDragon0070

TS3:mam

Skype:podam na pw albo na serwerze jeżeli bd taka potrzeba

banner.png


Opublikowano

Wiek:12
Nick w Minecraft:robiron
Ogar:Tak/Nie Tak
Budowanie:0/10 7,5
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: dlatego ze lubie grac na takich serwerach i chce poznac innych
2 zdania o sobie: Nazywam sie Patryk. moim hobby jest Pilka nozna
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:nie
Kanał yt: mam ale nie nagrywam

TS3: Tak

I'm happy :)

Opublikowano

Wiek: 13
Nick w Minecraft: CherosPl
Ogar:Tak
Budowanie:6/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Zawsze chcialem zagrac na jakims DOBRYM survivalu z fajna ekipa ;)

2 zdania o sobie : Lubie grac na takich serwerach ,oraz lubie pilke nozna i RC (takie zdalnie sterowane samoloty)

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Jak najbardziej
Kanał yt: MoherowyBeretPl
Skype: mam podam jak bedzie potrzeba :) (pv)

Opublikowano

Wiek: 14
Nick w Minecraft:
oODark__KnightOo
Ogar:Tak/Nie Tak
Budowanie:0/10 8/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Lubie servery tego typu , ponieważ są ciekawe i miło się tam gra. Ten serwer wydaje się wyjątkowy i bardzo ciekawy
2 zdania o sobie: Mam na imię Dominik lubię grać w piłke nożną i budować w MC. Jestem ogarnięty i nie grifuje
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Raczej nie
Kanał yt: The minoros

TS3: tak

Opublikowano

Micho, dodasz dash? Pisałem, podanie na stronach wcześniej.

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Micho popros kogoś, żeby mnie odrodził, bo jak wyszedlem ze sparty to ktoś mnie walnoł i ded, a 2 zycia na Cb stracilem :D.

Opublikowano


Wiek:14
Nick w Minecraft:Argost
Ogar:Tak/Nie TAk
Budowanie:0/10 3/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:bo maice fainy pomys
2 zdania o sobie:jestesm ogarniet gram juz dugo w mc
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:nie bede
Kanał yt:nie

TS3:nie

Opublikowano

Wiek: 14

Nick w Minecraft: Hmm

Ogar:Tak/Nie Tak

Budowanie:0/10 6/10

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Od dluższego czasu szukam fajnego serwera, z tego co widze, ten serwer sie fajnie zapowiada.

2 zdania o sobie: Nazywam sie Szymon, lubię grać w pilkę, w Cs-a, i w Minecrafta. Spędzam dość dużo czasu na komputerze, grajac w minecrafta.

Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?: Niestety nie ;/

Kanał yt:
Brak ;x
TS3: Moj nick na Tsie : Hmm^^

Opublikowano

Wiek : 14

Nick W Minecraft : Haris

Ogar Tak/Nie : Tak

Budowanie 0/10 : 8.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze : lubię takie serwery bardzo dużo tam sie dzieje a ten serwer wydaje się ze jest ogarnięty

2 zdania o sobie : Jestem miły nie przeklinam i jestem tolerancyjny

Będziesz nagrywać na YT : Raczej nie

Kanał yt : nie mam

Ts3:tak

Opublikowano

 

Wiek:14

Nick w minecraft: Argost

Ogar:Tak

Budowanie:5/10

Dlaczego chcesz grac na naszym serwerze:Podoba mi się pomysł serwera.

Nagrywał nie bd.

Skype :Mam

Ts nie mam

Opublikowano

Wiek:14
Nick w Minecraft:Bayson
Ogar:Tak
Budowanie:7/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Lubie serwery tego typu.
2 zdania o sobie:Nazywam sie Daniel i Lubie grac w Minecrafta:D ?
Będziesz nagrywał na yt z tego serwera ?:Nie
Kanał yt:Nie

TS3:Tak

[MpcForum USER]



1363625284-U712160.jpeg



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...